Back to Question Center
0

Veebidokumentide struktureerimine Khachaturyan Nataliya, Semalt Expert

1 answers:

HTML kasutab pealkirjade mitut taset. Sellega seoses peaksite meeles pidama, et mida kõrgem on rubriigi taseme number, seda suurem on selle tähendus. Pealkirja sildid on hädavajalikud kõigile veebidokumentidele ja aitavad sisu paremini struktureerida. Rubriigi siltide abil saate oma sisu hõlpsasti eristada ja jagada selle erinevateks kategooriateks. Samuti on rubriigid olulised ja annavad artiklile professionaalse ja atraktiivse välimuse ning rubriigi märgendi tekst peaks olema julge ja suur. HTML-märgised H1-H6 on määratletud artikli või muu veebidokumendi pealkirjana - technology consulting firms. Peaksite meeles pidama, et see on esimene pealkiri, mis on oluline kõigile veebidokumentidele ja mis on viimane rubriik, mis on veebidokumendis võrreldes teiste rubriigi märgistega kõige vähem oluline.

Khachaturyan Nataliya Semalt Content Strategist selgitab, et HTML-elementi h1 saab kasutada peamise rubriigina, millele järgneb pealkirjaga h2, h3, h4, h5 ja h6. H1 on kõige lahedam; see peaks olema kirjutatud suurimas kirjas, samas kui h6 on väikseim pealkiri, mis on kirjutatud kõige vähem silmapaistvas kirjas. Sa ei tohiks segi ajada ja lõpetada mõelda, et liiga palju pealkirju. Need ei ole valik, vaid vajadus ja aitavad teil paremini veebisisu liigitada. Peaksite meeles pidama, et pealkirja sildid on varustatud mitmesuguste atribuutidega ning aitavad teil oma sisust atraktiivsemaks ja professionaalsemaks vaadata. Google, Bing ja Yahoo indekseerivad sisu ja veebidokumendid pealkirju sildid lihtsalt ja mugavalt. Teisisõnu võime öelda, et rubriike kasutatakse veebidokumentide struktureerimisel laialdaselt.

Kuidas õigesti kasutada HTML-elemente H1-H6?

Veebidisaini seisukohalt on olulised ka pealkirja sildid, mis aitavad teil veebisaidi järjekoha parandada. Esimene asi, mida peaksite teadma, on pealkirjade pealkirjade kasutamine ja miks peaksite oma artikleid liigitama erinevate sektsioonidega. Pole kahtlust, et see annab teie sisule kasutajasõbraliku väljanägemise ja sisu saab märkida paljud inimesed kergesti. H1 on kõige olulisem rubriigi märk ja seda tuleks kasutada kõigis artiklites, mida avaldate oma veebisaidil.

Oluline on kasutada oma rubriigi sildidesse asjakohaseid märksõnu ja pealegi peaksite oma SEO-i tõhustamiseks eelistama märksõnu ja väljendeid. Veenduge, et olete lisanud peamise märksõna pealkirjas h1 ja teie tähelepanu tuleks keskenduda sekundaarsete, kolmandate rühma märksõnade ja fraaside kasutamisele h2-st h6 pealkirja pealkirjadesse. Esmast märksõna pole vaja kõikides oma pealkirjades uuesti ja uuesti kasutada. Kõik need tavad on kasulikud, et parandada oma SEO-sid, mis aitavad teil veebisaidi otsingumootori tulemuste paremaks muuta .

November 29, 2017