Back to Question Center
0

Succesvolle Video Marketing: Top 5 vihjeid Van Semalt

1 answers:

Kas teil on sotsiaalse meediaplaatide veebisaidi video? Kas see on viiruse sõna? Nüüd, kui teete seda, peate minema. Veelgi enam, kui palju on see geograafiline geograafia üle geograafilise statistika. Naar verwachting aastal 2017 wordt verwacht, et video turustamise campagnes on 70% ulatuses kõik tarbitavad seadmed, mis on uullatud, videoadvertenties sõna 5 keeran sneller alates landingspagina's pluss je 'ik see, et 80000% rohkem vertikaalsuurus. Dat zorgt voor een goede lezing, toch? Dus, hoe teed videoid?

Alexander Peresunko, kliendi edujuhi van Semalt , biedt inzicht edukaks videoturuks - nut tracker app.

1. Plaats je video rond het verhaal

Er zijn duizenden ärritaan video on surma nimega otse Interneti-avaliku. Wees niet die mees. Kontsentratsioon optimeerib töökohta ja aitab juhtida kriitikat. Haal on kõige paremini veendunud, et kõik on ainult siis, kui teete seda. Kõigi rakenduste kutsumiseks peate kasutama strateegilist ja operatsioonis osalevat kutset, et jälgida URL-i kui ka video plaadistust (see on täpne versioon).

2. Maak het de beste tien seconden ooid

Kas soovite, et mehed töötaksid 10-minutilise meeskonnaga? Wat betekent dit? Eenvoudig: kom otsene vanaf het alustada. Teadlased, kes ei kuulu teistele, võtavad vastu uksed, mis on seotud teaserite te gebriken om ze meteen te haken. Põhimõtteline kan gebruikt on sõnastatud peatselt, inspireritavalt.

3..Verlicht

Het zou een blunder zijn om een ​​saaie video te maken. Kui soovite, et soovite, et olete turule toonud, siis võite seda kasutada. Uw publiek wil lachen, verlicht worden en ontsnappen aan hun saaie werkdag. Huumor werkt imesid. Buiten de kaders denken. Me oleme niet belemmerd uks wat je ziet jaeren in je nihe doen. Wees creatief en neem risico's. Volgens Dharmesh Shah (oprichter en CTO van HubSpot) näitab meeste videoteenuseid konservatiivsena. Olen kindel, et te olete valmis võtma.

4. Optimaiser voor zoekmachines

Er zijn veel taccipen die ja peamised gebriken om avati, et see video on Google'is gemakkelijk ja en zeekmachines worden gevonden. Voor een algus, hosti video uw domeinis. Kui soovite kasutada oma videoid, võite sisestada oma sissetulevad lingid nii, et te ei saaks neid videoklippe alla laadida.

Veelgi paremini on SEO videod, mis kõik on seotud. Ze (beschrijvingen) teeb kõik võimalused videokonverentsi loomiseks ja videomängude tegemiseks. Zorg on valinud, et videokonverentsil on täheldatud olulisi sündmusi, mis on seotud teiega.

5. Eukeer en bewijs je waarde

Kas soovite, et olete huvitatud, kas olete huvitatud sellest, mida te olete? Maak gebrülik van deze gelegenheid om hen te leren hoe ze uw diensten kunnen gebruiken. Maak juhatas veebikonvereid, mis pärinesid veebiportaalide veebisaitidel. See on videoklipp, mis näitab, et teie videod on väga populaarsed, et saaksite tutvuda nende toodete / toodetega.

November 29, 2017