Back to Question Center
0

Semalti eksperdi poolt rämpsposti saatja viide ja kuidas blokeerida see .htaccess reeglitega

1 answers:

Kui olete professionaalne veebisaidi arendaja või tarkvarainsener ja hoolite veebisaidi statistika / analüüsiandmetest, siis teate tõenäoliselt Google Analyticsist, Open Web Analyticsist, Piwik Analyticsist ja muudest andmete kogumise ja analüüsimise veebisaitidest. Kui märkate, et mõni kummaline liiklus ja paarid külastajad tõrjutaksid viiteallikadest, nagu buttons-for-websites.com, darodar.com ja parimad seo -solutions - holidays in peru 2016.com, peate pöörama tähelepanu liikluse kvaliteet.

Artem Abgarian, Semalt kõrgemate klientide edujuht, selgitab siin mõningaid praktilisi küsimusi selles küsimuses.

Rämpsposti selgitus

Best-seo-solution.com, 100dollars-seo.com ja darodar.com on rände rämpsposti veebisaidid. Kõik reklaamivad oma tooteid ja teenuseid veebis, ja kõige häirivam on see, et nad osutavad oma teenuseid odavalt. Kuid nende teenused ei ole usaldusväärsed ja nende veebisaitide eesmärk on saata teile võltsitud liiklus 100% -lise põrutusest. Nagu näete, on kõik need järjestatud otsingumootorite esimesel lehel. Seda seetõttu, et need saidid petavad teie Google Analyticsi kontot.

1. 100% -line tagasipõrkumise määr - nad külastavad tavaliselt teie lehti ja ei jäta aega. Sellepärast on saidi põrkumise määr 100%, kuna külastajad ei ole kunagi huvitatud teie sisust, saidi pildist ja selle teenustest..

2. Alamdomeenide ülemäärane kasutamine - need veebisaidid kasutavad suurt hulka alamdomeene nii Google Analyticsi kui ka nende klientide petmiseks. Nad on seotud rämpspostiga tegelemisega ja kuritarvitavad kliente, rikkudes nende saidid suunamisliikluse abil.

analüüsige rämpsposti URL-i liikluse allikaid

Meie kõigi jaoks ei pruugi olla võimalik analüüsida liikluse allikaid ja suunamis rämpsposti URL-e. Parim viis on aga luua mõne vaatefilteri jaotises Lisa uus segment. Puuduvad ranged reeglid ja eeskirjad, mida peaksite järgima, kuna suunamisserverite IP-aadressid muutuvad peaaegu iga päev. Tundub, et rämpsposti saatjad on investeerinud sellesse ärise palju raha ja aega, et nakatada nii palju veebisaite kui võimalik .

Blokeeri Referrer rämpsposti koos Apache .Htaccess reegliga

Kui olete Apache serveris, võite jälgida .htaccesssi reegleid, et rämpspost peataks teie logides. Samal ajal ei tohiks unustada, et nad muudavad viiteid pärast kahe kuni kolme kuu möödumist. Reegleid ajakohastatakse ka perioodiliselt, seega peate järgima värskendusi, et saada ülevaade praegustest .htaccess reeglitest.

Erinevalt darodar.com pakub videos-for-your-business.com ülemaailmsetele klientidele videote tootmise teenuseid. On tõenäoline, et see on õigustatud teenus, kuid nende paaritu ajaloo tõttu ei tohiks te oma veebisaiti riskida mis tahes hinnaga .

Loo viidete rämpspostifiltrid

Kui te ei soovi kasutada .htaccess reegleid nende segane koodide tõttu, saate luua vaateotsingul põhinevaid rämpsposti filtreid. Need filtrid aitavad teil paremini suunata rämpsposti. Peaksite minema vaate sektsiooni ja kontrollige valikut Filtrid. Siin tuleb sisestada kindel kood ja mitte ületada selle pikkust üle 255 tähemärki.

Väldi ämblike ja robotite kadusid

Google Analyticsi konto on üks hämmastavamatest vahenditest, mis aitavad meil leppida viiruse rämpspostiga. Peaksite aktiveerima Bot filtreerimise võimaluse, mis aitab teil välistada kõigi teadaolevate ämblike ja robotite tabamust vaate sektsioonist .

November 29, 2017