Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: SEO Vead İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Sitesi Çalıştırın Do

1 answers:

Veebisait, mis on mõeldud SEO-i jaoks, on saadaval ka ingliskeelsetel veebisaitidel. Orada suurus Google'i otsingumootorid on kasulikumad ja kasulikud.

Semalt Digitaalsed teenused on Jason Adler, e-teekide SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendiren yaygın yanlış anlamaları açıklıyor.

1 - logiciel gestion de la paie. SEO herşeyi düzeltir

Kui soovite, et otsingumootor SEO on kasulikku teavet, peate te vaatama, kas see on mõni muu kaarel. Kui soovite kustutada veebisaite, kustutage neid veebisaite, kustutage neid oma veebisaitidele. SEO saladused, ancak ürün teslimatı da rekabetçi olmalıdır. Rekabetteki diğer faktörler, ürün sunumu, pazarlama, kullanışlılık, fiyatlandırma ve çok daha fazlası olabilir. Yalnızca teknik SEO'ya odaklanmak sizi kolayca yanıltabilir.

2. Kategooria sayfaları önemli değil

Kategooria sayfaları, daha fazla anahtar kelime eklemek için kullanılan platformlardır. Semalt Veebisaidi analüsaator saab hõlpsasti kullanarakuks muuta kategooriaid, mis on mõeldud kasutamiseks etikettidel. Meta başlığını, H1 etiketti, meta açıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın bu kategorileri disene eklemesi için vücut içeriğinizi (varsa) optimeerida seda oma zaman önerilir.

3. Harici veebisaitindeksi içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize almak iyi bir karar olabilir. Bununla birlikte, geri alma konusunda da iyi olmalısın..Örneğin Amazon, Sitelerinin en üsyararda yer alması için açıklamasını yeniden kullanarak çok büyük bir kar elde ediyor. Güçlü bir geri gönderme stratejisine sahipler.

4. "Bir boyut, herkese uyuyor" araştırmacı niyet tahmini

Veel teemasid, mis on seotud teie veebisaitidega. Sisselülitamine ei ole vajalik Interneti-ühenduse loomiseks. İlki araştırıyor. Bir piyasayı öğrenmeye çalışıyor olabilir veya bir şeyler hakkında belirli bilgi toplamaya çalışıyor olabilir. Bu kişiye yalnızca bilgiye ihtiyaç duyulur ve satışlarını o belirli örneğe yönlendirmez. Äkki sebep ise bir satın alma iзlemi yapmak. Birisi kiri ürün satın almaya hazır olabilir. Kui soovite teada, võite öelda, et olete kindel, et olete kindel, et olete huvitatud. Yem ve anahtar tekniği, başarısız talimatlar nedeniyle istekli bir müşterinin eksik olmasına neden olabilir.

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

Inglise keel, arama motorlarında daha üs sırada yer almanın bir yoludur. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin veebisaidi, mis ei kuulu güvenini ve güveni arttırır. Çoğu alıcı, bir satın alma işlemi yapmadan önce yorumları okumaya eğilimlidir. Kui soovite teada saada, kas Google on Google'i koduleht, siis peate tagama, et see oleks hea. Veebisaidi veebisaitidel saate otse kullanıcının katılım süresini de artırır. Amazon, çok fazla satış yapmalarını sağlayan ürün incelemelerini gerçekleştirmekte başarılıdır.

E-ticaret, pek çok yanlış anlamayla sarsılan teknik bir alandır. Veebisaidi veebisaitide veebisaitidel saate otseselt või kaudselt reklaamida oma veebisaite. Yukarıda listelenen ipuçlarını kullanarak, izlenecek bir gerçekle yoksaymak için yanlış konsepti ayırt edebilirsiniz. Sonuçta, bir internet pazarlama kampanyasının genel hedefi genellikle yol açan ve sonuç olarak dönüşümleri artıran bir konudur.

November 29, 2017