Back to Question Center
0

Semalt selgitab, miks sisenevad lingid on teie SEO jaoks üliolulised

1 answers:

Mitmel korral, kui Google tühistab teabe oma protseduuride jaoks,mis reguleerib veebisaitide pingerea, soovitan kliente mitte midagi muud teha. Meie ettevõte pole kunagi olnudkaasatud otsingumootori rämps taktikaid nagu väheoluliste sissetulevate veebisaitide linkide loomine. Ainulaadse loominesisu ja kvaliteedi lingid on alati olnud meie motivatsioon.

Siiski käsitleme juhtumeid, mille korral kliendid tulevad meile meile rääkimaet pärast seda, kui Google'i väljaanded muutusid, nagu Penguin 2.1 hindamine, mõjutas see nende pingereas - designer womens winter hats. Kliendid seda tavaliselt arvavadsee puudutab nende edukust mõningaid raskusi, kuid me avastame, et enamikul neist oli eelmisega loodud halb sissetulevad lingidSEO firma, kellega nad töötasid.

Andrew Dyhan, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused selgitavad, miks on halbate sissetulevatel linkidel selline oluline mõju veebisaidi järjestusele.

Saabuvad lingid on veebisaitide kindlaksmääramise oluline elementjärjestamine Google'is..Varem oli veebisait, millel on kõige rohkem sissetulevaid linke, kõrgemale kui konkureerivale veebisaidileväiksemate tagasilinkidega. Ettevõtted loovad palju sissetulevaid lingid sõltumata nende kvaliteedist või kui neil on Google'i mõttes mõtetei hoolinud linkidest ja veebisaitidest seostest. Google revolutsioonis. Esmakordselt käivitati Panda2011. aasta alguses, siis vabastati Penguin hiljem 2012. aastal. Ootamatult sai sissetulevate lingede kvaliteet üle koguse,Samal ajal hakkasid ettevõtted, kes osalesid suure hulga tagasilinkide kogumisel, valesti kasutusele võtmasisu loomise ajal. Semaldi ekspert Andrew Dyhan, online-turunduse spetsialist, mida Panda on alustanudlõpetas Penguin. Paljud veebisaidid näitasid oma pingeread, tulude ja liikluse järsust vähenemist ja see on üks neistmeie kliendid olid haaratud. See oli suur hämmastus mõjutatud veebimeistritele, kelle saite sai tabanud.

Halb sissetulevad lingid ei näita kahjutu mõju seni, kuni nad onükshaaval haiget saan. Kliendid ei mõista tagasilinkide eemaldamise kiireloomulisust enne, kui näitame neile nende analüüsikliendi konto. Kui esimestel etappidel pole halbate linkide eemaldamine väga aeganõudev ja kulukas, siis hiljem kaotuse korralHalbadeks sai sissetulevate halbade linkide eemaldamine kiireloomuliseks prioriteediks, mis muudab teid valmis mis tahes summa sisse. Me kohetunnistaja positiivne toodang, kui me hakkame halbade linkide eemaldamine, kuid kahjuks mõned kliendid kipuvad olema valmis saama kohetulemus.

Klientide hoidmiseks peaks iga SEO firma kohe välja nägemavälja halbade linkide eest ja need kõrvaldada. Praegu pakume potentsiaalsetele klientidele teavet halbade linkide eemaldamise kohta ja kui see on kohustuslik,soovitame neil seda esialgsesse paar sõna investeerida. Suurem õppetund on mõista, kust Google on suundunudja juhtida kliente selle marsruudi suunas. SEO klientidele ei ole enam võimalus ajakohastada trendiga, etõnnestub. Samuti loob tõenäoliselt teie konkurendi võitja tõenäoliselt SEO firmalt abi saamise vajaduse loobumisest. Seetõttuprofessionaalide järelvalve on oluline.

November 27, 2017