Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas kaitsta oma arvutit viiruste, usside ja zombide eest

1 answers:

Paljud ettevõtted, kellel on edukad e-kaubanduse saidid, kannatavad suurte kahjude eest, kui neid ründavad näiteks zombie-viirused. Viirused on pahatahtlikud arvutiprogrammid, mis ohvriarvutitel täidavad palju soovimatuid ülesandeid. Nagu häkkimine, need zombid ründavad süsteemi haavatavust. Viirused võivad kergendada tarkvaratarnija usaldusväärsust. Paljud tarkvaraprobleemid zombie viiruse rünnakutele on halva mainega - antiliaka skroutz cyprus. Veebisaidi otsingumootori optimeerimine (SEO) võib ebaõnnestuda, kui zombie viirus ründab serverit. Jason Adler, Semalt kliendihalduse juht, väidab, et arvuti kaitsmine viiruse rünnakute vastu võib säilitada kliendi turvalisuse teie saidil.

Esialgu levivad viirused tarkvara jagamise kaudu. Mõned skriptid teevad ise enda koopiad ja liiguvad ohvri arvutite juurde. Samamoodi täidavad need skriptid teiste troojalaste kui ka enamiku viirurünnakutega. Vana iäkkimättävänä kaudu häkkerid edastavad need viirused ohvri arvutitele. Seejärel korvatakse need zombie-viirused vastuvõtvas masinas. Interneti avanemisega sai arvutiviiruste levitamine sama lihtsaks kui ABC. Nii et praegu on üha enam e-kaubanduse veebisaite käitavaid ettevõtteid häkkinud selliseid rünnakuid nagu zombie-viirus.

Kommertsialadel esinevad viirused

Mõnel juhul leiavad saidid oma serverite rünnakuid, näiteks rünnakute ärahoidmist. Sellised rünnakud hõlmavad mitmeid botnet-sid, mis käivitavad arvukalt pahatahtlikke toiminguid..Poodivõrgud on spetsiaalse disainiga zombiearvutid, mis sisaldavad inimese jäljendamisfunktsiooni. Järelikult näeb server veebikülastusi seaduslikuks liikluseks. On olemas ka teisi meetodeid, mida inimesed kasutavad, et oma veebisaitide tippdomeenide jaoks kõrgeima taseme. Poodivõrgud võivad kompromiteerida selliseid digitaalturunduse meetodeid ja muuta ettevõte kahjumiks. Näiteks DDoS-i rünnakul hakkavad häkkerid serverisse saatma miljoneid roboteid, mis ei võimalda liiklust hallata .

Viirused sotsiaalses areenil

Muudel juhtudel tekivad ohvrid pahatahtlikud rünnakud, mis muudavad sisu viiruse. Viirused muutuvad ühiskonna lahutamatuks osaks, kuna mõned firmad kasutavad neid ikkagi oma ülesannete täitmiseks. Muudel juhtudel julgustavad veebimeistrid ja arvutioskused kasutajaid installima selliseid spetsiaalseid programme nagu viirusetõrje tarkvara. See tarkvara aitab eemaldada arvukalt kogu veebiarenduse aspekte. Samuti aitavad need arvutid mõnel neist rünnakutest ohutuks. Häkkerid võivad sisestada viiruseid ka serverisse või enamusse arvutitesse. Nad võivad veebisaite tegutseda väärtusliku teabe lekkimise tingimustes.

Järeldus

Iga e-kaubanduse ettevõte peab tegutsema teatud kindlate ohutusmeetmete alusel. Arvutite ja serverite ümbruses on palju haavatavusi. Andmed võivad lekkida igal käitlemisetapil. Suured ettevõtted investeerivad palju kohandatud nuhkvaratõrje tarkvara. Muudel juhtudel maksavad inimesed selle turvalisuse parandamiseks viirusetõrjeprogramme. Kuid viirused muutuvad üha keerulisemaks. Iga päev häkkerid ja muud spetsialistid töötavad välja ekspluateerimisi, mis kahjustavad veebisaidi kasutamise ohutust. Sellel saidil on palju tasuta tööriistu, mida enamik inimesi nende isikute jaoks saab kasutada ja kasutada. Seda juhist saate kasutada arvutite kaitsmisel viiruste, usside ja zombide eest.

November 29, 2017