Back to Question Center
0

Semalt: otsingumootorid müüdid ja reaalsus

1 answers:

Alates Interneti ja 8) otsingumootorite ilmumisest on inimesed leidnud mitmesuguseid müüte otsingumootorite toimimise kohta. Kui nii palju müüte ümber umbes SEO, inimesed on just hakanud mõtlema, kuidas seda tõhusalt minna. Siin esitab ja Semalt vanemate klienditeeninduse juht Jack Miller tutvustab ja selgitab otsingumootorite peamieste ja väärarusaamu:

Otsingumootori esitamine

1990-ndate aastate lõpul olid otsingumootorid kasutanud optimeerimisprotsessi osaks olevaid esitusvorme. Sel ajal saidi omanikud ja veebihaldurid oma lehtede ja saitide märksõnade teabe kinnitamiseks ja otsingumootoritele esitamiseks. Bot kontrollib sisu ja loetleb ressursid indeksis.

Kahjuks oli protsessil liiga palju lünki ja esitatud materjal sisaldas sageli inimeste lugejatele vähe väärtust - estudiar en internet. Lõppkokkuvõttes muutus protsess täielikult pukseerivateks mootoriteks. Sellest ajast alates on otsingumootori esitamine pikka aega visatud. Selle asemel väidavad otsingumootorid, et nad asendasid esitatud URL-id teistelt saitidelt saadud linkide teenimise kontseptsiooniga. Selle lähenemisviisi eesmärk on sisuliselt mootorite loomulik sisu avaldamine.

Kuigi on olemas veel esitamisvormid, on need vaid 90. aastate jäänused ja ei ole tänapäevase SEO jaoks enam kasulikud. Nii et järgmine kord, kui kuulete otsingumootorite esitamise vorme pakkuvat SEO-agentuuri, lihtsalt tean, et see on aja raiskamine ja tõenäoliselt ei saada sellistest teenustest olulist väärtust.

Meta tags

Oli aeg, mil Meta tags olid SEO kriitiline aspekt..Selle perioodi jooksul peate lihtsalt lisama märksõnu, et järjestada ja oodata, kuni kasutajad need sõnad sisestavad. Kui kasutajad kirjutasid päringu konkreetsete sõnadega märksõnade järgi, kuvatakse teie leht tulemustes. Kahjuks, nagu otsingumootorite esitamise protsess, kasutati metamärgiste tehnikat spämmi ja otsingumootorid pidid selle langetama hierarhilise signaalina.

märksõna täidis

Üks populaarsemaid müüte otsingumootori optimeerimise kohta keerleb märksõna täitematerjalide praktikat. Märksõna täitematerjaliks on konkreetsete märksõnade kordumine lehel, et muuta see otsimootoritele asjakohasemaks

Inimesed, kes usuvad märksõnade täidis, teevad seda lootuses, et otsingumootorid kasutavad järjestatud arvutuste ja asjakohasuse jaoks endiselt märksõna tihedust. Kahjuks pole see enam õige, sest otsingumootorite algoritmid on täidetavate märksõnade lehtede tuvastamisel muutunud väga tõhusaks. Selle asemel, et püüda süsteemi petta, on teil parem teenida üks usaldusväärne link saidilt, mis ei näe teid rämpspostitajana.

Tasulised reklaamid orgaaniliste tulemuste suurendamiseks

See on üks levinumaid müüte SEO maailmas. Enamik veebimeistreid segatakse tihti otsingumootorite reklaamide kulutamisse või klikihinna maksmiseks (PPC), et parandada nende paremusjärjestust. Mida nad kunagi ei tea, on see, et kõik suuremad otsingumootorid on püstitanud seinu, et PPC ei suurendaks orgaanilisi tulemusi.

Otsingumootori peksmine

Tava, kuidas proovida süsteemi mängida spämmimise kaudu otsingumootorites (luues skeeme ja lehti, et suurendada pingeread) on olnud umbes alates 1990ndatest aastatest. Siin on panused tavaliselt väga suured, kuna kindla päeva märksõnade Google'i otsingutulemuste pingerida võib tulu tuhandeid dollareid tuua. Kahjuks mõistavad kõige enam veebimeistreid, kes seda varsti mõistavad, et see pole väärt kahel põhjusel:

Kasutajad ja otsingumootorid ei usu rämpsposti. Lugejad vihkavad rämpsposti, kui otsingumootoritel on rahaline stiimul selle vastu võitlemiseks. See võib selgitada, miks Google on teiste otsingumootoritega võrreldes üsna populaarseks saanud, kuna võime võidelda rämpspostiga ja vabaneda sellest paremini kui tema konkurendid. Kuigi rämpspost töötab lühiajalises perspektiivis, pole selle pikaajaline mõju teie saidile jõupingutusi väärt.

Otsingumootorid on aastate jooksul rämpsposti tuvastamisel nutikad. Otsimootorid on manipuleeriva sisu väljavalimisel muutunud väga tõhusaks. See on raskendanud inimesi, kes üritavad manipuleerida oma positsiooni eksitava otsingumootoriga. Google'i hiljutises Panda värskenduses on kasutatud madala väärtusega sisu ja spaapoolseks võitluseks keerukaid algoritme.

Manipulaarne link hoone

Manipulaarse lingi loomine on veel üks populaarne meetod, mis püüab süsteemi petta. Selle meetodi eesmärk on püüda otsingumootorit kasutada lingi populaarsuse kasutamisel nende järjestuses, et suurendada ebaseaduslikku nähtavust. on ikka veel populaarne see, et otsingumootoritel on raske tuvastada ebaeetilist linkide loomist, kuna see on mitmes vormis, nagu linkide skeemid, madala kvaliteediga kataloogide lingid ja vastastikused lingi vahetusprogrammid.

varjamine

Otsingumootori juhendid näevad ette, et indeksoija peab näitama sama sisu, nagu oleksite näidanud inimese lugeja. See ei hõlma oma saidi HTML-koodi teksti, mida inimesed külastajad ei näe. Kui veebimeister või saidi omanik seda põhimõtet rikub, peetakse silmas peitmist. Selle tulemusena takistavad otsingumootorid lehtede leidmist orgaanilistest tulemustest.

Väheväärtuslikud lehed

Seda ei käsitleta tehniliselt rämpspostina. Kuid otsingumootorid saavad kasutada teatud tehnikaid, et määrata, kas teie lehel on kasutajatele ainulaadne ja väärtuslik sisu. Üldiselt filtreeritavate lehtede hulka kuuluvad kopeeritud sisu, õhuke partnerlus sisu ja lehed, millel pole kasutajatele väärtust.

Nüüd, kui on välja selgitatud kõige levinumad müüdid SEO kohta, kuidas teate, kas olete otsingumootoritega, eriti Google'iga ebaeetiliste tavadega tegelemisel välja tulnud? Enamasti võib olla raske teada, kas otsingumootorid on sind karistanud. Kuid võite kasutada mitut meetodit, et teada saada, kas olete olnud mustas nimekirjas või teie saidil on muid probleeme, mis on teie liiklust mõjutanud.

Esiteks peate välja selgitama, kas saidil on vigu, mis takistavad otsingumootoritel teie sisu indekseerima. Kui soovite teada, kas teil on selliseid vigu, kaaluge Google'i otsingukonsooli kasutamist. Samuti saate kontrollida saidi lehekülgede muudatusi, mis võivad olla muutnud seda, kuidas otsingumootorid teie sisu vaatavad või leiavad, kas saidil on korduv sisu.

Kui olete oma mured leidnud, võite küsida otsingumootoritelt oma karistust. Kuigi trahvide kaotamine on valulik ja aeglane protsess, millel on harva tagatised, on oluline anda see teile kõige paremini. Kuid pidage meeles, et otsingumootori tulemuste lisamine on privileeg, mitte õige. Siin on teil parem kasutada asjakohaseid SEO meetodeid kui ebaeetiliste tavade kasutuselevõtmine ja selle lõpliku hinna maksmine.

November 29, 2017