Back to Question Center
0

Semalt Näpunäiteid planeerimise ja eelarvestamise SEO

1 answers:

Need, kes planeerivad ja eelarvestavad otsingumootori optimeeringuidoht langeb kahel põhjusel. Esimene võimalik päästeplaan ei suuda plaani ja teine ​​ei eraldaeelarve. Nagu nad ütlevad, kavatseb ebaõnnestuda.

SEO, ebaõnnestumist iseloomustavad mitmed tegurid, mishõlmata raha raiskamist, raiskamisvõimalusi ja ajaga raiskamist. Seoses SEO-ga on jätkusuutliku eelarve ja plaani loomine peamised sammudedu suunas - mobile tech llc. Kliendina on oluline enne planeerimise alustamist mõista otsingumootori optimeerimise põhitõdesidmenetlused.

Frank Abagnale, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused selgitavad fakte, mis aitavad teil SEOi mõista.

Tõhus otsingumootori optimeerimine ei ole odav

Statistika näitab, et klient peab olema valmis tasuma makseid5000 dollarit igakuiselt, 3000 dollarit on minimaalne summa, mida klient saab tasuda, et saada usaldusväärseid SEO teenuseid konkurentsivõimelise firma kaudu.

Forbesi sõnul kulutavad paljud ettevõtted ja ettevõtted suured kulutusedSEO summasid. Tegelikult maksab SEO firma vähem kui 2000 dollarit, et pakkuda terviklikke ja kvaliteetseid SEO teenuseidkord kuus ei ole kriitiline..Kuid mõnele SEO alajaotisele tuleb hallata kuni 1000 dollarit.

Klient, kes soovib luua tõhusa SEO praktikaettevõttes peaks olema umbes 46 000 dollarit keskmiselt ühe aasta jooksul. Sellise sularaha abil saate töötada SEOagentuuride ja ekspertidegakes soovivad esitada tõhusaid tulemusi minimaalse aja jooksul.

Valides SEO agentuuriga töötada muidugi mitmeid tegureidtule sisse mängima. Ettevõtte töökoormus, selle ulatus ja kogemus moodustavad hindade kujundamist mõjutavaid aspekte. ForNäiteks on Semalt SEO teenuste hinnad poole keskmisest turuhinnast kahe peamise põhjuse tõttu - suur käivetellimused ja personali kõrge pädevus. Seega on parim võimalus otsida asutusi, mis pakuvad väärtuslikku ja väärtuslikku segukogemus.

Arvestades SEO kui pikaajalist strateegiat

Kas te olete kunagi mõelnud, milline on minimaalne aeg, mis laseb lastaOtsingumootori optimeerimine toimib? Tavaliselt kulub 6-12-ni, et muuta SEO teile jätkusuutlikud tulemused, kus ajavahemik 4-6kuud on minimaalsete tulemuste saavutamiseks efektiivne. Esimesed kaks kuud on väga väike võimalus saavutada olulisi tulemusi.

Esimese kahe kuu jooksul tuleks enamikku aega pühendadaläbi viia tehniline SEO audit ja kavandada edaspidiseid edusamme. SEO praktikas on esitatud minimaalsed muudatusedesimene kuu ja ainult teise töökuu lõpuni näivad mõned tulemused nähtavad.

Reaalne investeering realiseeritakse teisel aastal, kui tegevuskoht onomanikud saavad hämmastavaid väljamakseid. Järgmised viis planeerimise ja eelarvestamise etappi valmistavad teid ette SEO firma tööleomal valikul:

 • a) mõõta edusamme
  Pikaajaline strateegia on eeltingimus edu saavutamiseksSEO. Kui teete oma SEO kampaania planeerimisel ja eelarve koostamisel samme, on eelistatav keskenduda loomiselepigem liiklus kui pingereas elamine. SEO-s keskendub müük, müügivihjed ja liiklus tõhusamalt kui kõige rohkem tähelepanu pööramaparemusjärjestusest.
 • b) Eesmärkide määramine
  Teie SEO kampaania lõpuks peate mõistma, kuidastõeline edu näeb välja..Tegelikult saada igakuine protsentuaalne müügi kasv ja rohkem kui 30% uudiskiri ja ajakirjadJärgneva kahe aasta tellimused määratakse edukaks. Jätkake oma eesmärki saavutada parimad tulemused SEO.
 • c) püüdke saavutada oma eesmärki
  Kui SEO professionaal astus sisse ja lubas oma müüki tehaprotsentuaalne tõus järgmise 12 kuu jooksul, kui palju sa oled nõus maksma? Pange parim väärtus edasi, kui on tõendeid selle kohtaselline väljavaade on teie kindlale edule tõeline.
 • d) Eelarve määramine
  Väärtus, mille olete valmis oma eesmärgi saavutamiseks maksma, peaks olemaaitab teil luua jätkusuutliku eelarve. Teie SEO-kampaanias ei tohi kulutada rohkem kui see, mida te olete nõus kulutama oma teadmiste realiseerimisekseesmärk.
 • e) Parima võimaluse seadmine prioriteediks
  Pane mõned oma SEO eesmärgid esmased positsioonid ja töötageneid vastavalt rohkem. Veendumaks, millised SEO aspektid on teie ärimudeli jaoks kõige olulisemad, nõuab SEO keerukat analüüsieksperdid, kellel on võrdluse läbiviimiseks vajalik kogemus.

Kui olete oma SEO-agentuuri tööle võtnud, tehke järgmistpikaajalise viljakat koostöö loomiseks.

 • 1. Andke oma SEO firmale kõik olulised üksikasjad
  Teie SEO-ettevõttel peaks olema täielik juurdepääs oma veebisaidile renderdamisekskiireid tulemusi. Kui te ei paku neile oma veebisaidi üksikasju, viib töökohtu süüdistuse hilinemine.
 • 2. Andke oma SEO firma ruumi
  Pärast SEO firma palkamist lase neil hallata oma veebisaiti oma ülesannete täitmiseks.
 • 3. Juurdepääs SEO aruannetele ja nende lugemiseks
  Põhjalik SEO firmad pakuvad aru oma staatuse kohtaülesanded. Kliendina veenduge, et lugesite aruannet segaduse vältimiseks põhjalikult.

SEO on pikaajaline strateegia, mis muudab pikaajalise eduplaneerimine ja eelarve koostamine sobiva vormingu abil. SEOis ei tohi kunagi jälgida oma konkurendi tegevust, nagu see võib ollasee eksis. Eespool nimetatud sammud ja juhised aitavad teil luua efektiivse SEO-kampaania ja saada tõelisi väljamakseid.

November 27, 2017