Back to Question Center
0

Semalt näpunäited selle kohta, kuidas sisu parandada

1 answers:

Veebisaidi uue sisu loomine on SEO olemasolu tagamine.Samal ajal suurendab varasemate sisu ümbersuunamine teie SEO positsiooni. Kuid vanale sisule antakse värske värvikihtvõib olla raske ülesanne, eriti kui te ei tea, mida alustada.

Juhtiv ekspert Semalt Digitaalteenused kirjeldavad Frank Abagnale olulisi tegureid, mida peaks kaaluma sisu edukaks muutmiseks.

1. HTML5-i kasutamine -->

1 - grain bin. Taasta kõik eelnevalt läbiviidud reklaamikampaaniate andmed. Kuidas kõikneed andmed aitavad teil keskenduda eelmisele SEO taktikale. Selle kogemuse põhjal saate parandada ka kasutamise efektiivsustkonkreetsed märksõnad, valides kõige sobivama turunduskanali. Seal on palju automaatseid tööriistu, mis aitavad teil ettevõtteid analüüsidamõõdikud pikema aja jooksul. Andmed on teie kindlat jõudlust käsitlevate põhialuste teadmiste põhielement.

2. Vastupidav disain -->

2. Kliendi segmenteerimine on oluline. Teie valitud sisu peaks olemakajastavad soovitud niši, mida proovite muljet avaldada. Sihtmärgiks oleva niši keskendumine on reklaamikampaaniate sihtmärgi saavutamise kasutegur.Segmentimine võib olla võimas vahend, mis võimaldab teie vaatajaskonda jõuda kõigil võimalikel platvormidel. Paljudel juhtudel kannatavad inimesed põrkumise vahenditegamis lubab anda liikluses kiireid tulemusi. Siiski ei võeta arvesse klientide segmenteerimist. Tagasilükkaminesisu aitab teil selle probleemi lahendada, jõudes edukalt oma konkreetse niššeni.

3..Kognitiivne dissonants -->

3. Tundliku kasutajaliidese loomine on veel üks oluline aspektreklaami sisu. Sellel on positiivne mõju külastuse hoidmisele veebisaidil, mis tähendab, et see on pidevalt kaasatudvaatajaskond. UX leiab elemente, mis teevad veebilehe sirvimiseks külastajatele mugavaks. See on veebidisainiga palju kasusama hästi kui. Kogu kasutajaliidese tehnikate komplekteerimine seisneb vajaduses panna üleskutse tegevusnupuleasetage veebisaidile. Veelgi interaktiivsem lähenemine UX disaineritele kehtib veebisaidile, seda tõenäolisemalt kasutaja reageerib sõnumile, mida soovite edastada .

4. Märksõnad taotlus -->

4. Koguge lugejate kohta teavet. Insights and feedback frompraegused lugejad aitavad teil hinnata klientide rahulolu perspektiive. Võite küsida individuaalseid arvamusi ja seisukohtinii et see oleks kasulik vajalikele kohandustele. Lõppude lõpuks on veebisaidil kõike seda, mida publik soovib. Mõne osa jõudmineneed kasutajad saavad teie suurt kasu, et saada vajalikke teadmisi sellest, milliseid ideid peaksite tulevikus arvesse võtmakampaaniad.

5. Mõnikord võib vanemate sisu inspireerida teid tuleviku loomisekssisu. Investeerige õige aja hulka vanemale sisule tagasi pöördumiseks. Mitte kõik see võib olla kasulik. Kuid hea sisu väljatöötaminestrateegia, mis keskendub eelmistele materjalidele, võib aidata reklaamikampaaniate kujundamisel. Sisu peaks kuupäevad värskendama.Nende lihtsate sammude järel jääb vana sisu ida-rohelisemaks. Samuti on võimalik vana sisu teisendada täielikult täielikukserinevad.

Niipea kui kirjastajate eesmärk on hoida sisu asjakohasustja nähtavus, mis on aeg-ajalt naasnud vanale sisule, on paljudel põhjustel tähtis. Peamine põhjus on see, et vana sisu uuesti ära pannakseaitab teil suurendada SEO järjekoha tulemusi. Eelmise tagasiside ignoreerimine on suur viga, mis võib vähendada palju jõupingutusi. Seetõttuvana materjali tagasivõtmine nõuab eespool nimetatud aspekte.

November 27, 2017