Back to Question Center
0

Semalt näitab, kuidas CTR on seotud teie veebisaidi järjekohaga

1 answers:

Igaüks, kes soovib edu online-turunduses, võib imestada orgaanilise mõjuklikkimise määr (CTR). Nii palju, kui turundajad ja üksikisikud teevad trendianalüüsi, proovige oma konkurentidest järeleandmisi järgides jälgidaSEO suundumused. Kuid Google'i patendid ja konkureerivad teooriad jäävad teadmata niipea, kui nad ei avasta oma algoritmi kriteeriumeavalikult. Kuid me teame kindlalt, et CTR mõjutab hinne kaudse tegurina.

Interneti-turunduse suundumused annavad siiski erineva pildi. Näiteks CTR-i kontrollGoogle'i edetabelid - umzug moebel einlagern kosten. Paljud digitaalsed turundajad püüavad seda funktsiooni kõige paremini ära kasutada. Käesolevas artiklis, Jason Adler, kliendi eduJuhataja Semalt näitab mitut erinevust CTR-i ja järjestamise vahel, selgitades, kuidas neid käsitletakse. Samuti on olemas olulised näpunäited, mis teie abiga aitavadGoogle'i klikkimissagedus (CTR) toimib hästi orgaaniliste väljavõtete korral.

Kuidas mõjutab CTR hinne

  • Veebisaitide tõhusaks klassifitseerimiseks peaksid veebisaitide paigutamise kriteeriumid olema olemastellida. Seega kasutab Google sellist teavet nagu klõpsamisandmed. CTR mõjutab SERP-i tulemuste klikkimise määra. Selle tulemusena on veebisaitidel kõige suuremadKlikkide arv on ülaosas arveldatud, vaid mõned klikid asuvad allosas. Algoritm on mõeldud sisu käsitlemisekskus on palju asjakohaseid klikke..Enamik otsingumootoritest rakendavad neid kriteeriume oma otsingu algoritmides. Google nõustab blogijaidoluliseks sisu olulisust. Kui sisu muutub järjepidevaks, ilmnevad klikid. Need klikid teevad veebisaidil suurepärase tasureiting, mis suurendab teie SEO tulemusi.
  • Teiseks sõltub Google OneBox kuvamise kriteeriumidest CTR. A.Veebisaidil peab olema minimaalne CTR, et saada OneBox oma veebisaidil. Googleil on automaatne süsteem, mis uurib klikkimise määra(CTR) iga OneBoxi esitluse kohta päringu kohta. See nähtus võib selgitada mõnda hooajalist kõikumist konkreetse pingereasveebisaidile või lehele. Näiteks võib veebisait täna edukalt toimida, kuid homme pole see edukas. Selle tulemusena digitaalse turundajadpeaks oluliseks teguriks võtma asjakohasuse. Teie CTRi säilitamine võib veebisaidi järjekorras otsingumootorites olla üsna hea.
  • Veebisaidil peaks olema korralik klikkimise määr. Saidi kaasamine on kriitilineteabe saamiseks, mis nõuab järjekoha määramist. Oluline on tagada, et teie veebisaidile lingi klõpsavad inimesed osaleksid selle nimeloluline periood. CTR parandab teie lehe autoriseerimist asjakohasuse tõttu, mis parandab teie positsiooni. CTR-i jaoks on kõige kasulikumSEOst välja tuleb korraldada veebisaidi sisu hästi pealkirjades ja metakoodeksites. Google salvestab veebisaidid teie veebisaidi asjakohasusestsisu. Suurepärase sisu puhul on kõrge klikkimise määr. Google'i algoritm kasutab seda funktsiooni, et eristada konkreetset positsioonikohas väärib.

Järeldus

Interneti-turundajad võivad lõputult aru saada, kas Google'i CTR mõjutabotsingumootori tulemused või mitte. Tõsi on see, et CTR aitab veebisaidil paremini hinnata. Siiski võib suhet raske mõistaCTR ja SEO vahel. Loodame, et see artikkel aitas teil mõista nende kahe konstanti ja nende vahelist suhetvõite oma Google'i klikkimise määrade (CTR) abil saavutada orgaaniliste väljavõtete tulemusi.

November 27, 2017