Back to Question Center
0

Semalt: näide rämpsposti seadusest, mis võib teile maksta 10 miljonit dollarit Kanadas

1 answers:

Kanada kehtestas Kanadas 2014. aastal vastu rämpsposti tõkestamise õigusaktid. Ettevõtjate omanikele makstakse nüüd 10 miljonit eurot seaduse mittejärgimise eest. Üksikute rämpsposti saatjate puhul on tasu 1 miljonit dollarit - nazca lines tour from pisco.

Seadusandja võttis seaduse vastu 2010. aastal ja see jõustus alles 2014. aastal. Seadus andis kõigile ettevõtete omanikele kolmeaastase üleminekuperioodi kuni 2017. aasta juunini. Kõigil Interneti-turundajatel oli piisavalt aega oma kehtivaid tavasid läbi vaadata ja neid võrrelda Kanada valitsuse kehtestatud uute suunistega või saada üksikisikute selgesõnalist nõusolekut nad teenisid.

Oliver King, Semalt kliendi edujuht, on kohandanud kokkuvõtet selle kohta, millised on uue seaduse sätted ja nende mõju veebiturule.

1. Ärge kunagi saatke elektroonilisi sõnumeid inimestele, kes neid pole taotlenud

Rämpspostivastastes õigusaktides on sätestatud, et üksikisikud ja ettevõtted ei tohi mingil juhul saata e-kirju isiklikele e-posti aadressidele, mobiiltelefonidele, sotsiaalse meediakontodele või nutitelefonidele ilma omaniku nõusolekuta. Kui saaja ei ole saatjaga äripartnerluses, peavad kõik kontaktandmed sisaldama inimesi, kes on valinud. See nõuab, et ettevõtted kaotaksid automatiseeritud meililisti hoone. Lahendus võib olla problemaatiline, kui e-posti nimekirja ostetakse või soetatakse kolmandalt isikult, isik ei anna selgesõnalist luba loendisse ilmumiseks ja kui ettevõte ei suutnud kinnitada, et kontakt on aktiivne.

2..Ärge muutke ega edastage sõnumit ega selle edastusandmeid teise sihtkohta

Seadus sätestab, et saab ainult muuta e-kirja sihtkohta, kui vastuvõtja sellega nõustub. Üks tajutav tähendus tähendaks seda, et sa ei saa sõnumit saata ega kolmandale isikule (teise isiku nimel) kaasata vastust sellele. Teine seletus on see, et selle eesmärk oli vältida andmepüügirünnakute või e-posti häkkimist, kus kirjad pahatahtlikud inimesed sekkuvad sõnumeid enne, kui nad jõuavad soovitud adressaatideni, et nad saaksid neile tundlikku teavet siphonida.

3. Ärge installige mõnda teise arvuti arvutist ilma nende teadmata

See takistas ettevõtteid oma e-kirju kasutamast kui võimalusi, kust nad võisid e-kirjade avamisel arvutidesse oma arvutisse manuseid lisada ja installida. Õigusaktid ei erista nuhkvara, pahavara ega seaduslikku tarkvara. Seetõttu peavad kõik saatjad tegema vastuvõtjale teadaolevalt kõnealustes sõnumites sisalduva tarkvara eesmärgi.

4. Ärge kasutage eksitavaid avaldusi veebis või mis tahes reklaamimiseks

Seadus toetab ausust kõigis turustusstrateegiates. Eksitavaid või valeandmeid sisaldavaid reklaame rikutakse otseselt seadust.

5. Ärge loata ühtegi aadressi ega isikuandmeid ilma loata

Üksiku isikuandmete kogumise automatiseeritud protsessi kasutamine rikub otseselt Kanada kriminaalkoodeksit. Samuti ei saa nad kasutada ühtegi kogutud aadressi, kasutades selleks nende jaoks turustamiseks mõeldud elektroonilisi sõnumeid.

6. Kas teil on viis nõusoleku tõendamiseks ja kontakti jaoks väljapääsuks

?

Seadus annab turundajatele võimaluse oma e-posti kampaaniate eest hoolitseda, kogudes tõendeid selle kohta, et keegi nõustus oma postitusloendisse kandma.

Kokkuvõte

Uue reegli kujundamine oli mõeldud turundajatele meelde, et nad peavad oma abisaajaid austama. Kui igapäevaselt saadetavate e-kirjade suures koguses läheb, soovib Kanada, et kõige asjakohasemad jõuaksid nende saajateni.

November 29, 2017