Back to Question Center
0

Semalt märksõna täidise ja varjatud teksti kohta

1 answers:

Igor Gamanenko, Semalt kliendihalduse juht, kinnitab, et märksõnade täitmine ja peidetud tekst on kaks peamist probleemi, mis võivad teie pingeread mõjutada, ja Google hoiatab veebimeistreid, et selliseid asju vältida. Kui tegemist on peidetud teksti ja märksõna täidisega, siis enamik inimesi arvab viiekümne joone pika teksti valge tausta kohta veebisaidi jalus. See tähendab teksti paigutamist veebilehtedele ainult otsingumootori jaoks, mitte kasutajate jaoks.

See oli tavaline praktika palju aastaid tagasi, kuigi see trend on muutunud ja sellest ajast alates on tekkinud palju uusi asju. Nüüd meile kõigile öeldakse, kuidas peita teksti lehtedel, kuidas panna see teiste elementide alla ja kuidas seda avaldada, ilma et Google saaks midagi teada .

Märksõna täitematerjaliks on märksõnade ja fraaside paigutamine sisu hukatuslikult - south america travel spots. Enamasti ei ole see mingit mõtet ja see on mõeldud saidi järjekoha parandamiseks otsingumootori tulemustes. Kui usute, et märksõna polstrimaterjal aitab teil mingil viisil aidata, tekib suur viga.

Google'i tuntud insener Matt Cutts ütleb, et veebilehtede asjad nagu JavaScript kasutamine on head, kuid märksõna polstrimaterjali ei saa mingil juhul lubada. Matt on välja toonud punktid, mida ketrus ei saa sind kusagil tuua. Need üksikisikud, kes avaldavad eksemplare või madala kvaliteediga sisu, peavad kontrollima oma suhtumist oma saitidesse ja asetama ainult värskeid asjakohaseid artikleid. Kui nad ei edasta märksõnade rämpsposti testid, võivad neid tõenäoliselt karistada.

Võib kindlalt öelda, et enamik märksõnade täidisnäidetest on ilmne ja selge. Hea on märksõnade auastmine ja nende sisu kaasamine, kuid märksõnade täitmine ja liigkasutamine ei ole kunagi lubatud. Kui soovite SERP-i tippkohti saada, peaksite keskenduma pigem kvaliteedile kui kogusele. Ärge muutke oma sisu paaritu ja ebaloomulikku märksõnadega.

Miks on see teie saidi jaoks tõsine probleem? Kui see küsimus teile meelde tuleb, lubage mul teile öelda, et kui inimesed otsivad konkreetseid märksõnu ja jõuavad teie veebisaidile, tahavad nad rohkem teada saada nende märksõnade ja fraaside kohta. Ja kui olete pakkunud neile madala kvaliteediga sisu, ei ole teil ja teie veebisaidil pikkade jaoks võimalust elada. Peidetud tekst ja märksõna täidis tagavad halva kasutuskogemuse, kahjustades teie saidi mainet tervikuna.

Kui Google hoiatab märksõna täidisena või varjatud tekstist, peaksite proovima neid võimalikult kiiresti eemaldada, veendudes, et teie saidi usaldusväärsus ja kvaliteet jäävad kehtima. Kui te pole kindel, kuidas eemaldada nii palju märksõnu oma sisust, soovitame teil pöörduda SEO eksperdi poole või proovida vana sisu asendada uute ja täiustatud artiklitega.

Google soovitab alati, et peaksime dokumenteerima meie puhastamisprotsessi ja tegema oma andmete varukoopiaid. See säästab teie aega ja saate hõlpsasti fikseerida peidetud teksti ja märksõna täidisega.

November 29, 2017