Back to Question Center
0

Semalt: lihtsaim viis optimeerida pilte SEO jaoks

1 answers:

E-kaubanduse ettevõtetele töötavate inimeste jaoks võivad pildi optimeerimise tehnikad parandada digitaalse turunduse ja veebipõhise kohaloleku. Pildi optimeerimine aitab suurendada veebisaidi reageerimise aega ja parandada veebisaidi UX välimust. Paljudel juhtudel töötavad pildid sisuga ja neil on võimalus hinne otsingumootori pilditulemustes. Selles Semalt klienditeeninduse juhi Frank Abagnale juhendis leiate erinevad pildiformaadid ja optimeerimise võimalused SEO jaoks.

Kasuta failinime, mis sisaldab märksõnu

Üks olulisi tehnikaid internet marketing on märksõnade otsing. Enamik pilte on pärit nimedest, mis kujutavad endast mõnda koodi või kuupäeva - mejor subexpuesta o sobreexpuesta. Pildifaili nimetamisel veebisaidil peate lisama lihtsad ingliskeelsed märksõnad. Konkreetsete märksõnade abil näete, et teie veebisait kuvatakse teie valitud niši kõige märksõnade SERPs. Veelgi enam, pildid suurendavad saidi välimust otsingumootorites, muutes UX-i ja kliendi interaktsiooni paremaks kui varem.

Optimeeri pilt Alt Sildid

"Alt-märgendid" on tekstisisestus, mis toimib pildi alternatiivina. Kui veebisait ei pilti tõhusalt, loob see alt-märgendi. Kui veebisait muudab pildi efektiivseks, on külastaja võimalik näha teksti alternatiivi hiirekursori väga hõlbustades saidi. See funktsioon aitab kaasa ka teie veebisaidi SEO toimivusele..Edukatele e-kaubanduse veebisaitidele on õige viis oma positsiooni säilitamiseks SERPs. Samuti võite lisada pilte Alt Textsisse mõningaid märksõnu, et muuta need otsingumootori piltide otsinguks .

Kasutage väikese faili suurusega pilte

Veebilehe reageering võib väikeste fotode lisamisega märkimisväärselt muutuda. Saidi keskmine koormuse kiirus peaks olema 3 kuni 5 sekundit. Liiga palju suurepäraseid moogasid võib aeglustada veebisaidi tundlikkust. Peale selle on enamikul Interneti-kasutajatest lehe vaatamise ajal lühike tähelepanu. Võimalikku klienti võib kaotada aja jooksul laadimisega seotud viivituste tõttu.

Efektiivne kujutise optimeerimine hõlmab väikseima faili suuruse pildi valimist, pöörates samal ajal tähelepanu koormusaja ja kiirusega.

Kasutage dekoratiivse pildistamise säästlikult

Mõnikord võib veebisaidi kujunduse valida UX, mis kasutab arvukalt dekoratiivseid funktsioone. Näiteks võib veebisait sisaldada pilte logodesse ja nuppudesse. Mõnikord võivad need pildid saada liiga palju, vähendades veebisaidi laadimiskiirust. Alati on oluline valida veebisaidi mall, mis minimeerib veebisaidi kõik fotod ja dekoratiivsed aspektid.

Tehke toote mitu nurka kaadrit

Enamik Interneti-ostjaid kipub vaatama ka teisi sama toote kujutisi. Tähtis on strateegiliselt hinnata toote kujutise mõõtmeid ja teha palju informatiivseid nurki. Oletame näiteks, et optimeerite veebisaidi pildi autole. Oluline on lisada pilte esiosast, tagumisest, külgmisest küljest ja sõiduki sisust. Paljud pildid suurendavad külastaja usaldust ja müüki.

November 29, 2017