Back to Question Center
0

Semalt: Legend Virus, mis peab tegema head

1 answers:

Jason Adler, Semalt klientide edujuht, ütles: "Mul oli võimalus vaadata filmi" Olen legend "mõni päev tagasi ja muljet avaldas see zombidele. Ameerika Ühendriikide valitsus arendab hea viiruse, mis hoiab ära kõik inimeste kahjulikud viirused. Kui see viirus süstitakse inimese kehasse, siis ta ei haige ning tema tervise tagamiseks ei ole enam vaja süstida. Nad näitasid, et hea viirus hakkas oma keha organeid hävitama ja pöördus neid kõndides surnuks - giostre gonfiabili usa to.

Selle filmi lugu oli hästi tutvustanud Will Smith, kes mängis juhtivat rolli. Ta töötas teadlasena, teenides valitsuse laboris. Ta töötas mitmesugustes projektides ja püüdis leida probleemi lahenduse, mis tekitas New Yorgis segadust. Peategelane oli varustatud eraldi laboriga, kus Will Smith viirusega testid viidi läbi. Kuigi filmi lõpp ei olnud küllalt hea, tehti mulle arvamus, et sama tehnikat saab kasutada ka arvutites ja mobiilseadmetes.

Vaatame, et nakatunud inimesed on arvutid. Arvuti süsteemides tungib hea viirus ja hävitab suur hulga faile..See mõjutab serverit ilma teie teadmata ja andmete kaitsmine muutub võimatuks. Isegi värskeimad turvavõimalused on midagi head ja ei taga kvaliteetset tulemust.

Paljud inimesed ütlesid mulle, et infektsiooniga tuleb tegeleda kohe, kuid seda on raske teha. Kui ühel inimesel on arvutis töötav enam kui 3000 viirust ja üle sada nuhkvara, siis ei saa ta neist ühe viirusevastase programmiga lahti saada. Isegi parimad vahendid, sealhulgas Malwarebytes, ei pruugi seda probleemi lahendada. Kahjuks on kaasaegsed viirused muutunud võimsaks ja tugevamaks kui kunagi varem. Ma kasutan Malwarebytesi, et luua rajatis AV-programmi installimiseks. Ma ei saa aru, miks käitate oma arvutit viirusetõrjeprogrammide põhitõdesid teadmata. On mõned head programmid ja mõned halvad. Näiteks AVG Free ei maksa teile midagi ega toimi hästi. Kuid mõnel põhjusel ei soovita eksperte seda tarkvara ja ei suuda soodustada viiruse õitsemist kogu maailmas .

Nii et mu salajane projekt võib soovitud tulemusi anda, kui see on valmis. Minu nimetamata projekt salvestab viirused, mis mõjutavad teie teadmata arvutiinstrumente. Kui see on installitud, kaitseb see registrifaile, root-katalooge ja mälu ning takistab igasuguste viiruste tekkimist. See takistab ka rünnakute häkkimist, andmepüügi rünnakuid, kuid minu programmi ja muude programmide vaheline erinevus on see, kui kiiresti see installitakse. E-kirjade, sotsiaalse meedia saitide ja kiirsõnumite isekopeerimine on võimalik. Sa peaksid pidevalt võitlema viirustega ja kaitsma oma arvuti seadet kahjulikest asjadest. Selleks peate installima programmi ja saatma süsteemi ülespoole. Mõne juriidilise probleemi tõttu on kavas selle projekti peatada, kuid loodan, et kui probleemid lahendatakse, jätkatakse seda tulevikus.

November 29, 2017