Back to Question Center
0

Semalt: kuidas kasutada video turundust?

1 answers:

Erinevad sotsiaalmeedia turundajad ja vabakutselised kasutavad sama e-posti mallide puhul väsinud. Kas olete veebihaldur või pakute oma tooteid või teenuseid, on teie ülesanne tulude saamiseks, kui soovite, et teie ettevõte internetis eluks. Odd LinkedIn ümbersõit, mõttetu reklaamid ja külmkõned ei saa teiega kaasa äri, seega on aeg karbist välja mõelda. Peaaegu kõik kaubamärgid on vastu võtnud videosisu keskenduva sõnumivahetuse strateegia, mis jõuab oma sihtklientidele ja aitab neil suurendada müüki.

Hiljuti rääkisime Oliver Kingi Semalt kliendihalduriga ja küsisime temalt mõned küsimused. Soovisime, et ta näitaks, kuidas videoklippe kogu müügitüki kaudu saab kasutada - processus de la paie. Meid huvitas ka see, miks on videote markeerimise turustamisel oluline kasutada .

1. etapp: avastamisetapp - probleemi video

Kui arvate, et internetis on palju kliente, on teil võimalik oma strateegiaid muuta. Avastamisetapp on kõik teekond, kus kliendid otsivad teie brändi kohta teavet nullist. Nad tahavad näha, kuidas teie tooted või teenused aitavad neil oma probleeme lahendada, nii et see on õige aeg kasutada videoid kõikide probleemide korral. See etapp on kasulik neile, kes võitlevad väikeettevõtetega ja soovivad oma ülesandeid lühikese aja jooksul täita.

2. etapp: õppimisetapp - video hüvitise saamiseks

Õppimise etapp on see, kui saate kasutada konkreetset videot isiklikeks või kutsealasteks eelisteks. Interneti-s on palju näiteid, mis aitavad väikeettevõttel end ise luua. Kui keskmise suurusega ettevõte on otsides võimalusi, kuidas mahajätama protsessi, mis ei ole oma ettevõttega kooskõlas, võite aidata teil mõista videote eeliseid. Videote kaudu on lihtne internetis suhelda suure hulga klientidega. Kui teie ettevõte on mis töötab konkreetse toote või konkreetse teenuse pakkumisega, siis saab videoid kasutada rohkemate inimeste kaasamiseks.

3. etapp: otsustusetapp - sidusrühmade video

Paljude pakkumiste läbivaatamine on aeg. Eksperdid on märkinud, et B2B müügimenetluse peamine takistus on sisemise sidusrühma korallil ja veenab kõiki neid algatusest loobuma. Kui olete loonud oma klientidega seotud videote, peate need looma bossi vaatevinklist. Erinevad müügimehed ja turundajad teevad anonüümsed otsused ja ei saa oma jõupingutustest kasu. Selles etapis peaks sidusrühm hoolitsema kulude eest ja selle eest, kuidas meelitada üha rohkem kliente oma ettevõtte või toodete juurde.

Stage # 4: Ostufaas - video müügiks

Viimane eesmärk, et videod teenindavad B2B tootmisharu, sulgub tehingud. Praegu soovitavad eksperdid luua videoklippe, mis võiksid teie müüki oluliselt suurendada. Vahepeal tuleks õiguslikke takistusi kohtlema nõuetekohaselt. B2B-ettevõtjate jaoks läheb aega, et luua end ja tulu teenida. Kuid pole põhjust muretseda, kui olete loonud hulga videoid. Lühidalt, videod aitavad pakkuda lõplikku survet, et saada rohkem müüki.

2017. aastat võib nimetada videote aastaks ja meetrika näitab, et turustajad näitavad suuremat huvi videote genereerimise vastu kui traditsiooniliste meetodite ja meetodite kasutamine.

November 29, 2017