Back to Question Center
0

Semalt: Kuidas Jaapani SEO rämpsposti veebisaidilt tuvastada ja eemaldada

1 answers:

See näib musta mütsi SEO rämpsposti saajad ei ole maganud minut 2017. On uus meetod, et röövida Google'i otsingutulemuste ja luua automaatselt genereeritud jaapani teksti otsingutulemustes. Selle meetodi abil kuvatakse rünnatud saidi pealkirjas ja kirjelduses juhuslikult loodud jaapani sõnad. Paljud kasutajad on selle probleemiga kokku puutunud ja viitavad sellele kui "Jaapani SEO rämpspost", "Jaapani märksõna häkkimine" või "Jaapani otsingumälu" - computer repair newark ca.

On leitud, et need rämpsposti saidid on seotud võltstooteid müüvate poodidega. Häkker lisab tavaliselt otsingukonsool end omanikuna ja manipuleerib teie saidi seadistustega, näiteks saidikaardid. Seetõttu, kui teile teatatakse, et keegi on oma saidi kontrollinud otsingukonsoolis ja te ei tea, kes see on, on tõenäoline, et teie saiti on häkitud.

Jaapani rämpsposti blokeerimise viisid täpsustatakse Semalt kliendihaldur Andrew Dyhan.

Jaapani SEO rämpsposti tuvastamine veebisaitidel

Kui kahtlustate, et teie sait on selle rämpspostiga nakatunud, minge otsingukonsooli ja kontrollige väärtpaberite probleeme. Teate, kas Google on avastanud kõik häkitud lehed.

Võite ka sissetungitud lehti avastada, sisestades Google'i päringu otsinguväljale sisendi "site: [oma saidi juur URL]". Google tagastab indekseeritud lehtede nimekirja ja kõik häkitud lehed peaksid olema selles loendis. Veenduge, et olete mitu lehekülge otsingutulemustest, mis on huvitav ebatavaliste URL-ide jaoks. Sooviksite kasutada ka teistsugust otsingumootor , nii et juhul, kui Google on eemaldanud mõne häkkinud sisu indeksist, viiakse need teistest mootoritest välja .

Kontrollige katteid

Vahel häkkerid proovivad sind petta, et teie sait ei ole nakatunud Jaapani otsingu rämpspostiga. Nad varjavad sisu ja petavad teid mõeldes, et häkkinud lehed on fikseeritud või eemaldatud. Populaarne maskeerumise meetod on sõnumi kuvamine (näiteks 404 viga), mis viitab sellele, et lehte pole olemas .

Varjamise kontrollimiseks avage otsingukonsoolis otsingu Google'i tööriist ja sisestage saidi URL. See tööriist avastab sulle peidetud sisu.

Kuidas Jaapani SEO rämpsposti parandada

Enne kui satute Jaapani otsingu rämpspostiga seotud saidi puhastamisprotsessi, siis varundage see kõigepealt üles. Kopeerige kõik serveris asuvad failid ja salvestage need asukohta serverist välja. Samuti varundage andmebaas, kui kasutate sisuhaldussüsteemi (CNS).

Pärast kõigi oluliste failide turvalisust võrguühenduseta kasutage järgmisi juhiseid, et blokeerida Jaapani SEO rämpsposti oma saidilt:

  • eemaldage kõik uued kontod, millele on lisatud Search Console, ja jätke otsingukonsooli kinnitamise lehel kuvatud ainult kinnitatud kasutajad
  • .
  • Leidke fail .htaccess ja asendage see täiesti uue versiooniga. Mitu korda kasutavad häkkerid .htaccessi reegleid, et luua kontrollmärgid ja rämpsposti lehti ning suunata kasutajaid.
  • Leidke ja eemaldage pahatahtlikud skriptid ja failid.
  • Nüüd kontrollige, kas teie sait on puhas.

Tundmatu haavatavuste kindlakstegemine on otsustava tähtsusega, kuid mõistmine, kuidas neid ennetada, on veelgi olulisem. Selleks, et teie sait oleks kaitstud Jaapani SEO rämpsposti ja muude selle tüüpi spämmide eest, kontrollige regulaarselt teie saiti, sageli oma paroole, kasutage kahendfaktori autentimist ja hoidke oma CMS-i, pistikprogramme, mooduleid ja laiendeid värskendatud. Soovitatav on tellida turvalisuse teenus, mis jälgib pidevalt teie saiti ja hoiab seda turvaliselt.

November 29, 2017