Back to Question Center
0

Semalt: kuidas blokeerida veebisait Google Chrome'is 14 lihtsat sammu

1 answers:

Kas teie lapsed veedavad teatud tundides veebisaitidel mitmeid tunde või olete kogunud palju pop-ja bännerreklaame, võite blokeerida soovimatud ja rikkuvad veebisaidid oma Google Chrome'ist. Nagu teate, et Chrome on Google'i poolt välja töötatud ja kasutusele võetud vabavara brauser, käivitati see esmakordselt 2008. aastal Microsoft Windowsi kasutajate jaoks - nokian rehvid parima. Hiljem teisaldati Google Chrome MacOS-i, Android-i ja Linuxi seadmetesse. Nüüd on see veebiprogrammide käitamise peamine platvorm.

Internetis surfamisel võite kohata palju rumalaid ja soovimatuid veebisaite, mida saate hõlpsasti blokeerida kolmanda osapoole laiendustega. Kuid kui te ei soovi neid laiendeid kasutada, järgige neid 14 sammu, mille on määranud tippiekspert Semalt digitaalteenustest.

Samm # 1: leidke oma veebiblokk:

Peaaegu kõikides veebibrauserites on veebisaidi blokeerija laiendus. Saate seda Google Chrome'is leida, et kahtlastest saitidest teid ei teki.

Samm # 2: laienduse allalaadimine:

Kui teil pole soovimatute saitide blokeerimiseks laiendust, võite Google Chrome'i seadetel klikkida valikul Vaba ja laadida alla soovitud laiendi. Pärast allalaadimist lubage see laiendus teie arvuti seadmele.

Samm # 3: liikuge sellele veebisaidile:

Järgmine samm on liikuda veebisaidile või blogile, mida soovite Google Chrome'is blokeerida.

Samm # 4: Veebi blokeerija ikoon:

Neljandas etapis peaksite klõpsama veebisaidi blokeerija nimega sinise värviga ikoonil. See on alati veebibrauseri paremal küljel olemas.

Samm # 5: eraldage aeg:

Siin tuleb sisestada kellaajad, päevad, nädalad või kuud, mille jooksul soovite blogisid või veebisaite blokeerida..Aeg tuleb sisestada valikule Blokeeri see valik ja ärge unustage seda aega eraldama.

Samm # 6: blokeeritud saitide asukoht:

Järgmine samm on Block Sitei laienduste leidmine otsingumootori tulemuste loendis .

Samm # 7: laadi soovitud laiend:

Klõpsake valikul Vaba, et laadida soovitud laiendus oma Google Chrome'i alla. Ärge unustage klikkima luba, lubades laiendusel erinevaid ülesandeid täita .

Samm # 8: laienduse seaded:

Nüüd peaksite klõpsama laienduse seadistuste valikul, et laiendada kogu laiendust .

Samm # 9: tippige URL:

Avage valik Blokeeri sait ja sisestage URL, mida soovite blokeerida. Ärge unustage klõpsata nupul Lisa leht ja jätka blokeerimist nii palju veebilehti kui soovite .

Samm # 10: autentimise lubamine:

Avage Autentimine ala ja kontrollige esiküljel olevat märgistust. Seejärel peate veebisaidi blokeerimiseks ja blokeeringuks sisestama parooli. Kui olete valinud ja soovitud parooli sisestanud, klõpsake valikul Määra parool .

Samm # 11: StayFocusd:

Selles etapis peaksite Google'i otsingutulemustes leidma StayFocusdi laiendi .

Samm # 12: laadige see laiendus alla

Klõpsake valikul Vaba, et laadida soovitud laiendus Google Chrome'ile alla. Ärge unustage lubada, et see muudaks teie sirvimisandmeid.

Samm # 13: saidi navigeerimine:

Seejärel peaksite liikuma veebisaidile, mida soovite blokeerida, sisestades oma domeeninime brauserisse.

Samm # 14: Täpsemad valikud:

Peaksite klikkima täiendavate valikute alal, mis on mõeldud saidile, mida soovite blokeerida, eraldamiseks. Ärge unustage seadistusi enne akna sulgemist salvestada.

November 29, 2017