Back to Question Center
0

Semalt juhib tähelepanu peamistele teguritele, mis tuleb SEO strateegia väljatöötamisel arvestada

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine (SEO) on digitaalse turunduse eesmärkide jaoks ülioluline.SEO strateegia eesmärk on parandada klientide liiklust erinevate kanalite kaudu. See on tänapäevane turundusmeetod, mis kasutab veebisplatvormid klientide ligimeelitamiseks ja säilitamiseks. SEO suurendab ettevõtte / brändi nähtavust, paigutades selle otsingumootori tipputulemused - tour paracas ica.

SEO ei ole staatiline lahendus, vaid dünaamiline protsess niipea, kui see on seotudklientide käitumisele ja muutuvatele infotehnoloogilistele võimetele. Ettevõtted, mille eesmärk on välja selgitada oma potentsiaal, peaksid olemalisaks SEO strateegia elluviimisele võtta tõhus järelevalve ja jälgimine.

Kliendi edukuse juht Semalt ,Jack Miller kirjeldab olulisi tegureid, mida peaksite kaaluma SEO strateegia kavandamisel, rakendamisel ja hindamisel.

1. Sihtturgu mõistmine

SEO annab teile rohkem kasu kui ainult kliendiliikluse parandamine. Seevõimaldab ettevõttel potentsiaalsete klientide tähelepanu juhtida. SEO eksperdid peaksid mõistma nende demograafilisi omadusisihtgrupp. Google Analytics on oluline veebipõhine tööriist, mis aitab SEO eksperte tuvastada soovitud võtmeomadusedkliendibaas.

2. Mobiiliturgude tulemuslikkus

Uute telefonidega klientide arv kasvabkiiresti. See on ületanud klientide arvu, kes kasutavad laua- ja sülearvuteid. Paljudel inimestel on juurdepääs internetile ja sotsiaalsetelemeediumid mobiiltelefonide kaudu. SEO ekspert peaks tagama, et ettevõtte veebisaiti saab hõlpsasti juurde pääseda nutitelefoni kaudu. Google'iMobiil-sõbralik test annab tõhusa mobiilsidevõrgu juurdepääsu veebisaidile kvaliteedi.

3. Otsingumootorite laiendamine

Valitsev otsingumootor on Google. Paljud kliendid kasutavad Google'iveebisaidi reklaamimiseks. Tehnoloogilised arengud on suurendanud Google'i suutlikkust töötluse kiiruse, selguse osasteave ja veebisaitide maht. Samal ajal on turul erinevad otsingumootorid. Näiteks Yahoo on vaikimisiFirefoxi otsingumootor..DuckDuckGo on veel üks otsingumootor, mis on klientide hulgas populaarseim.

4. Veebilehe kasutajasõbralikkus

Veebisaidil peaks olema selge sisu, mis on optimeeritud rakendusessobiv viis. Kõik pildid ja videod peavad olema nähtavad, kirjeldatud ja seotud. Kirjalik teave peaks olema täpne ja grammatilinekorrektne SEO märksõnad peaksid olema seotud äriprotsessidega. Kasutajasõbralikule veebisaidile on lihtne navigeerida, nii et teie struktureeritakseVeebilehtedel on samuti oluline. Veenduge, et teil on terviklikud ristsidemed.

5. Kvaliteetsete linkide kasutamine

Lingid hästi paigutatud veebisaitidelt, mis teie lehele viivadgenereerib rohkem suunamisliiklust. Seetõttu jõuab ettevõtte veebileht sihitud veebisaitidelt rohkem kasutajaid. Hea viiteline liiklusparandab ettevõtte kaubamärki ja potentsiaalsete klientide arvu. Teiselt poolt, otsingumootori poolt keelatud lingidveebisaidid võivad langetada teie lehe järjekoha. Nii pöörake tähelepanu sissetulevate lingide allikatele ja vali õiged saidid otse väljaminevatelelingid.

6. Sotsiaalmeedia jõud

Sotsiaalse meedia platvormid pakuvad teile võimsat valikutdigitaalturundusvahendid. Kasutajad külastavad veebisaiti ettevõtte sotsiaalse meediaprofiili kaudu pakutavatel linkidel. Ettevõtted peaksidarendada asjakohast kaasavat kohalolekut sotsiaalmeedias, et suurendada liiklust ja bränditeadlikkust.

7. Järelevalve ja jälgimine

On oluline mõista, kuidas SEO strateegia töötab. GoogleAnalyticsi tööriist on vajalik SEO strateegia efektiivsuse kontrollimiseks liikluse mahu suurendamisel. Koos sellegaVeebisaidi toimivuse pidev jälgimine aitab teil kindlaks määrata põhjused, mis võivad aja jooksul liikluseni langedanad ilmuvad.

Interneti-ärilehe kõrge positsioon suurendab selle nähtavustja kliendiliiklus. Enne 2015. aastat kaasas veebisaidid veebisaitide märksõnade lisamine otsingu kiire tuvastamise tagamiseksmootorid. Praeguses ärikeskkonnas on SEO mitmekülgne ja see peaks olema integreeritud digitaalse turunduse strateegiassekogenud SEO-ekspertide ja digitaalse turunduse spetsialistide poolt, kellega saate professionaalselt palgata SEO teenusepakkujad .

November 27, 2017