Back to Question Center
0

Semalt Islamabad ekspert kirjeldab vajalikke nõudeid saidi optimeerimisel

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine peaks alati olema teie meelest esirinnas ja veenduge, et järgite õigeid nõuandeid. Selle olulise aspekti ignoreerimine võib segada oma veebisaidi alustamisega ja takistada teil oma tuluvõimaluste maksimeerimist. Interneti-põhise ettevõtte omanikuna on teie põhieesmärk kasumi maksimeerimine ja teie toodete ja teenuste huvides on suur hulk inimesi. Et nad oleksid huvitatud, peavad nad kõigepealt olema teadlikud oma olemasolust. See saavutatakse ainult siis, kui teil on lihtne leida iga kord, kui teie tooteid otsitakse veebis - appraiser commercial estate real. Otsimootori optimeerimine on seetõttu otsustava tähtsusega, et suurendada teie saidile liiklust.

Michael Brown, kliendi edujuht Semalt , täpsustab artiklis, mis SEO on.

See on otsingumootori optimeerimistehnika, mis on oluline teie saidi kõrgete otsingutulemuste pakkumisel, kui inimesed otsivad tooteid ja teenuseid, mida soovite osta.

Põhilised näpunäited, mida peate järgima, kui soovite oma otsingutulemusi optimeerida, kaasa arvatud.

Sisu on kõike

Teie veebisaidi sisu on kuningas. Teie paigutuse ja kujundamise viis määrab teie saidi järjestuse. Isegi kui teil on õigeid märksõnu, kui teie sisu pole lugejatele atraktiivne, pole teie sait otsingumootoritele väärtuslik. Sisu peaks olema unikaalne ja vältida duplikaate. See peaks näitama otsingumootoreid, et saate olla väga usaldusväärsed ja see parandab teie positsiooni.

Tea, mida otsingumootorid otsivad

See aitab teil leida sisu, mida otsingumootorid otsivad, võib Google määrata teie sisu asjakohasuse..See puudutab sisu pealkirja, kirjeldusi, teemasid ja tekste. Mootorid otsivad ka teie saidi jõudlust. See peaks olema kiire ja aktiivne. Kasutajakogemus peaks olema positiivne, kasutajatele atraktiivne ja hõlpsasti navigeeritav. Samuti peaks see olema kõrgekvaliteediline, mis tähendab seda, et muu saidi saab seda kasutada viite või saidi kohta.

Teadke oma ärimudelit hästi

Enne saidi kujundamist peaksite teadma oma eesmärke. See aitab teil määratleda, mis võimaldab teil maksimeerida konversioone ja mida soovite, et kasutajad oma veebisaidilt saaksid.

Metaandmete mõistmine

Teie sisu tuleks märgistada mõne kirjeldusega, kuna metaandmete märksõnad aitavad lugejatel konkreetseid lehti leida. Mõistmise tagid vastutavad teie veebisaidi reklaamimise eest. Need peaksid olema unikaalsed ja puuduvad.

Ole oma domeeninimedega kooskõlas

Selle saavutamiseks vali oma brändi kirjeldav nimi ja veenduge, et see on lühike. Hoia see konstantsena. See on suurepärane idee, kui ostate vana domeeni, kuid tagate, et eelmine omanik ei ole teinud midagi, mis võiks selle maine halvendada.

Optimeerimine erinevate tulemuste jaoks

Tänapäeval on täna täiustatud tehnoloogia õnneks inimestele juurdepääs erinevatele seadmetele, sh mobiiltelefonidele ja tahvelarvutitele. Oma sisu loomisel asetage need asjad meelde. Suurepärane sisu peaks olema rikas videote ja slaidiseanssidega. Pakkuge tasuta PDF-id, et saaksite saidi krediiti otsingumootoritelt.

Mitmekanaliline optimeerimine

SEO kaalub mitte ainult saidi sisu. Indikaatoreid saab laiendada ka teistesse kohtadesse nagu Twitter, e-post, Facebook, et mõned neist mainida. Nende saitide kirjeldused tuleks optimeerida, kuna need viivad lugejad tagasi peamise saidi juurde .

Tea, mida sa peaksid vältima

On asju, mida otsingumootorid ei meeldi, mis sisaldavad märksõna polstrimüüki, lingite ostmist ja kehva kasutajakogemust.

Nende nõuete järgimine aitab teil oma otsingutulemusi optimeerida, suurendades nii liiklust veebisaidile.

November 29, 2017