Back to Question Center
0

Semalt Expert töötab välja, kuidas blokeerida BlackHatWorthi rämpsposti liiklust

1 answers:

BlackHatWorth.com on uus viide rämpsposti vorm, mis indekseerib meie saite. See viiruse rämpspost on petnud erinevaid Google Analyticsi, JetPacki, Bing Analyticsi ja Yandex Analyticsi kontosid .

Artem Abgarian, tippspetsialist Semalt , kinnitab, et on oluline keelata ja blokeerida rämpsposti päringud blackhatworth - umzug vorbereiten.com Google Analyticsis .

Mis on BlackHatWorth.com?

BlackHatWorth.com on uus domeen, mis loodi 2015. aasta jaanuaris. Seda kasutatakse rämpsposti rämpsposti saatja jaoks. See viiruslik rämpsposti sait on peidetud kuulsate ostude veebisaitide ja ilusate piltide domeenide taga. Erinevad inimesed usuvad, et see on õigustatud veebisait ja sellel saidil on otsingu lingid Yandexile ja Google'ile ning ka teised kuulsad veebipoe veebisaitidel nagu AliExpress.com, Amazon.com, Ebay.com ja Alibaba.com. BlackHatWorth.com IP-aadress on 78.110.60.230. See on sama, mis on seotud kõigi teiste viiruslike rämpsposti saitidega, näiteks Iskalko.ru, Lombia.co, Lomb.co, Econom.co, Priceg.com, Darodar.com ja ILoveVitaly.com.

Domeen, BlackHatWorth.com kuulub vene keelde. Ta on sama isik, kellele kuuluvad muud rämpsposti veebisaidid, sealhulgas ILoveVitaly.com, Darodar.com ja Econom.co..Domeeni omaniku nimi on Samaraskaja oblast ja ta on registreerinud rämpspostiga seotud e-posti aadressi (povitaly@mail.ru).

Kui blokeerite BlackHatWorth.com!

Kui olete algaja blogger või veebihaldur, võite arvata, et blackhatworth.com blokeerimine pole vajalik. Noh, te eksite, kuna selle viiruse rämpsposti liiklus viib teie saidi kaotada oma otsingumootori järjestuse. Seega on kohustuslik kaaluda mõningaid ettevaatusabinõusid, et vältida seda rämpsposti veebisaiti ja teisi allikaid võltsitud liiklusest saatmise eest.

BlackHatWorth.com ja muud rämpsposti indekseerijad leiate oma Google Analyticsi ja Bing Analyticsi konto. Nad suurendavad teie põrkumise määra ja pakuvad teile madalaid konversioonimäärasid. Peale selle, et teie analüüsimeetodid häirivad ja otsingumootorites teie saidi järjestust kahjustavaid, võivad rämpspostiga seotud veebisaidid nagu BlackHatWorth.com, Econom.com, Priceg.com, Darodar.com ja ILoveVitaly.com serveri ressursse ja ribalaiust kokku võtta .

Blokeeri BlackHatWorth.Com rämpsposti viited:

Kui olete õppinud suunamis rämpsposti ja domeenide nagu BlackHatWorth.com, saate neid lihtsalt blokeerida ja oma veebisaiti Internetist kaitsta. Kas te kasutate Joomla, WordPressi, Zen Carti, Tomato Carti või Drupali, saate kergesti ära hoida oma cPanelile suunatud rämpsposti. Logige sisse oma kontole ja klõpsake valikul Failihaldur. Avage .htaccess-fail ja looge uus .htaccess-fail. See asub kaustas "public_html". Siin peate koodi lisama ja seaded salvestama.

Blokeeri BlackHatWorth.Com viiruse rämpsposti Windows Server:

Kui teie sait hostib Windows Serveris, saate blokeerida BlackHatWorth.com ja muu viirusliku rämpsposti. Sisestage saidi konfiguratsioonifaili koodid ja vältige rämpsposti võimalikult kiiresti.

Kui teete neid asju, saate hõlpsasti blokeerida BlackHatWorth.com rämpsposti ja muud samalaadsed rämpsposti. Kui soovite võtta ettevaatusabinõusid, peaksite oma saidi ohutuse tagamiseks blokeerima täieliku URL-i https://blackhatworth.com. Võite lisada ka koodi pealkirja pealkirja siltide vahele oma teema header.php failid .

November 29, 2017