Back to Question Center
0

Semalt Expert: märksõna täidised ja miks see on saidile kahjulik

1 answers:

Michael Brown, Semalt kliendihalduse juht, hoiatab, et pole hea tava korrata samu märksõnu ja väljendeid kõigis oma artiklites, nagu tundub ebaloomulik. Näiteks kui kirjutad: "Müüme lilli veebis." Ja sa kirjutad sama liini uuesti ja uuesti mitmetes artiklites; seda nimetatakse märksõna täidiseks. Paremate paremusjärjestuste saamiseks peaksite lisama mõned märksõnad Meta kirjelduses, lehe pealkirjas ja sisus erinevates kohtades - cheap holidays to peru south america. Veenduge, et teie artikli tegelikku teemat ei häiri, lisades märksõnu. Ja jah, ei tohiks sa kunagi sisu kopeerida teistelt veebisaitidelt ega püüdke üsna palju märksõnu täita. Üks peamisi asju, mida peaksite oma veebisaidil metaandmete lisamisel silmas pidama, on see, et märksõna polstrimaterjal ei sobi saidi nähtavuse ja mainet Internetis. Hea on sisestada peamised märksõnad metaandmetesse, pealkirja ja artikli esimeses lõigus, kuid te ei tohiks kunagi lisada palju lühikesi ja pikki saba märksõnu ja fraase. Seda seetõttu, et otsingumootorid ei salvesta teie saiti õigesti ega vähenda selle nähtavust Internetis.

Mis märksõna täidis?

Tähis märksõna täidis on olnud juba aastaid. Tegelikult on see osa SEO-ist, mida kirjeldatakse mõningate tehnoloogiate abil veebimeistrite ja blogijate jaoks, et parandada nende veebisaitide pingerida. Paljud inimesed kasutavad seda, et manipuleerida nende saitidega otsingumootori tulemusi mõnedele märksõnadele ja fraasidele. Kui külastate veebisaiti, mis näitab palju sõnu ja väljendeid, mis pole saidil olevate artiklite jaoks asjakohased, siis on see tõenäoliselt märksõna täidis.

Miks vältida märksõnade täitmist

Üks lihtsamaid viise, kuidas vältida märksõnade täitmist, on kasuliku ja informatiivse sisu loomine. Sa peaksid kirjutama artikleid, mis on asjakohased ja kergesti loetavad. On tõsi, et kasutajad peavad oma artiklites kasutama märksõnu, kuid neid ei tohiks kasutada igas reas, mis muudab kogu tüki tähendust ja muudab selle ebaloomulikumaks. Lihtsa sõnaga peaksite proovima oma parima, et mitte täita märksõnu ja keskenduda kvaliteetsete esemete kirjutamisele, keskendudes teie peamisele märksõnale.

Selleks, et olla selge, peaksite meeles pidama, et märksõnade täitmine ei anna teile soovitud tulemusi. Inimesed üritavad seda varjata, sest nad teavad, et ei võta oma veebisaitidel palju külastajaid. Näiteks kui näete palju veebisaite valge teksti ja valgete taustadega, peaksite olema selge, et nad üritavad teatud märksõnu varjata ja CSS-stiile märksõnade täitematerjalide jaoks kasutada. Nad kasutavad isegi alt tekstis ja metaandmetes suurt hulka märksõnu, millel pole mingit õiget tähendust ja kasulikkust.

November 29, 2017