Back to Question Center
0

Semalt Expert määrab 5 halvima küsimuse digitaalse turunduse valdkonnas

1 answers:

Interneti püsimajäämisega kursis olemine on ainus viis ellu jääda. Turundaja ja sotsiaalmeediarengu strateegias peaksite olema kursis praeguste suundumustega ja viimastel päevadel toimuvate tegevustega. See on oluline, kuna peate rahuldama suurt hulka kliente. Tegelikkuses ei pruugi teil olla juurdepääs kõikidele SEO- ja turundusressurssidele, kuid teil on vaja mõnda neist kasutada, et rahuldada oma kliente. Ja mõnikord võidakse teil paluda kasutada uusimaid ja arenenud turundustavasid. Ausalt öeldes, kui soovite Internetis edu saavutada, peaksite võtma kõik põhilised sisu turunduse strateegiad ja meetodid - turban style hat.

Ivan Konovalov, tippiekspert Semalt , jagab siin neid viit küsimust, mida strateeg ei peaks oma ülesannete täitmisel küsima.

Küsimus nr 1. Kas saate muuta oma videod ja sisu viiruseks?

Ausalt öeldes pole keegi võimalik mõne sekundi jooksul oma videote ja viirusliku sisu luua. Ainult vähesed turundajad ja sotsiaalmeediat eksperdid saavad ennustada, mis võib minna viiruslikku ja mis ei sobi. Viiruse viimine tähendab, et teie videod ja sisu peaksid olema kaasavad, informatiivsed ja muljetavaldavad. See on ettearvamatu ja võimatu mõõta, kas teie sisu on viiruslik sotsiaalmeedias ja kui palju arvamusi saab 24 tunni jooksul saada. Ainus asi, mida peaks tegema, on pakkuda sihtrühmale väärtuslikke ja informatiivseid asju. Nii näete soovitud tulemusi.

Küsimus nr 2..Kui palju kasvu näen pärast 30 päeva?

Sisu turundajad keskenduvad teie orgaaniliste otsingutulemuste parandamisele, nii et te ei peaks kunagi küsima, mitu päeva nad peavad täitma ülesandeid. Mõnikord saavad nad soovitud tulemusi anda mõne tunni jooksul ja muudel juhtudel ei pruugi nad teie veebisaidil palju vaadata. Sa ei tohiks oodata maagilisi tulemusi kuu või kaks ja oodata mõni nädal enne sisu turundaja oma tööd.

Quesiton # 3. Millal peaksin oma lehel või esimesel lehel olevat märksõna ootama?

Veebisaidi reklaamimisel on palju asju. See sõltub sellest, kuidas teie sisu huvitab, kes on teie sihtrühm ja kui palju märksõnu ja väljendeid olete kasutanud. Siseturundusstrateegiate planeerimisel peaksite keskenduma märksõnadele, kuid ei tohi neid sisu sisestada. Google on käivitanud mitmesuguseid värskendusi selle kohta, kuidas otsingumootorid murranguliselt mõjutada huvitava sisu eest. Otsingumootorid ei saa teie saidi head positsiooni, kuni olete kasutanud nii lühikesi kui ka pika sabaga märksõnu .

Küsimus nr 4. Miks mul on vaja sotsiaalse meedia saite?

Isegi kui teie publik ei kasuta Facebooki, Twitteri, LinkedIni ja teisi sotsiaalseid meediumivõrke, peate oma saidi jaoks koostama eraldi profiilid. Lisaks ei tohiks te kunagi küsida oma sisu turundajalt või strateegilt midagi selle kohta, miks sotsiaalmeedia on ettevõtte ellujäämiseks oluline, ilma nende platvormita. Mõned vaatajaskonnad on palju aktiivsemad kui teised: see tähendab, et inimesed otsivad teid kogu aeg olenemata nende asukohtadest. Näiteks Facebookil on üle 1,4 miljoni aktiivse kasutaja, Twitteris on rohkem kui 300 miljonit igakuist kasutajat ja LinkedIn on tuntud oma üle 330 miljoni registreeritud liikmega.

Küsimus nr 5. Miks sa ei kasuta külaline postitusi?

Viimaseks, kuid mitte vähem, ei tohiks te kunagi küsida, miks sisu turundaja ei kasuta külalisi postitusi, et oma asju reklaamida. Lubage mul siin öelda, et ta teab paremini kui teie ja tahab kasutada veebisaidi autentimiseks valge mütsi SEO strateegiaid. Külaliste postitused on seotud rämpsposti veebisaitide ja musta mütsi SEO-taktikaga, mistõttu ei ole vaja neid minna.

November 29, 2017