Back to Question Center
0

Semalt Expert kirjeldab WordPressi vaikimisi .htaccessi reegleid

1 answers:

Hiljuti võisite olla märganud oma WordPressi veebikausta juurkastis olevat .htaccess-faili. Selles artiklis uurite paljusid selle kohandamise põhjuseid, mille määrati kõrgemate ekspertide poolt Semalt Artem Abgarian.

On palju juhtumeid rämpsposti rünnakute kohta, mis kahjustavad meie veebisaidi Google Analyticsis reageerimist - venta de equipo para estudio fotografico. Referral rämpspost põhjustab palju võltsitud veebikülastusi, mis mõjutavad analüüsiteabe kvaliteeti. On olemas mõningad WordPressi .htaccess-eeskirjad, mis määravad õigused sellistele aspektidele nagu veebihäired ja robotid. Enamik veebisaidi hostteenuseid kasutab Apache serverit. Kui veebisait installib WordPressis, on mõned eeskirjad, mida ta sisestab .htaccess-faili. See üksus on fail, mis kuvatakse teie veebisaidi juurkataloogis. Erinevatel serveritel on mitu meetodit permalinki kohandamiseks. Mõnel juhul teevad veebihaldajad mõned koodid, mis aitavad kõrvaldada mõni viiruslik rämpspost .

WordPress .htaccess reeglid

Kui veebisaidi installimine on WordPressis käimas, kuvatakse enamus selle vaikepaigutuse olulistest aspektidest koodide ridu. Veebisaidi jooksekoodid peaksid olema protsess, mis juhtub hoolikalt. Mõnel juhul võib kogu veebisait vastata. Kui te pole kindel, mida teete, võib mõne SEO-agentuuri või kvalifitseeritud personali kasutamine ennetada negatiivseid mõjusid. Mõned koodid, mis seostavad Apache.org-iga, on järgmised:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine On

rewritebase /

RewriteRule ^ index \ .php $ - [L]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -f

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -d

RewriteRule. /index.php [L]

# END WordPress

Juurkastis olev ümberkirjutamise reegel pakub täiendavaid funktsioone seoses selle veebisaidi jõudlusvariandiga. See fail sisaldab kataloogi, kuhu installite oma WordPressi kausta. Veebiarendajad kasutavad seda linki, et aidata neil veebisaidi kasutamisel tõhusaid meetmeid õiguste kontrollimiseks. Näiteks võib veebisait pääseda pääsemisel 404-ga .

Selle koodi esimene ja viimane rida sisaldab "#." Need peaksid aitama kommenteerida, et näidata teile, kuidas oma. Htaccess-faili kasutada. Mõned WordPressi .htaccessi eeskirjade eelised hõlmavad Google Analyticsi rämpspostiga seotud viiruste vältimist. Rewriterule'i direktiivid aitavad takistada botti juurdepääsu indeks.php-le. See mõju on vältimatu rämpsposti domeenidest võltsitud liikluse blokeerimisel oluline.

Kokkuvõte

Viidete rämpspost muutuvad ettevõtete ja nende veebisaitidega seotud probleemiks. Mõnel juhul sõltuvad Apache serveriga veebisaidid teie veebisaidi juurkataloogis olevast .htaccess-failist. See funktsioon on standardiks ka ühistele WordPressi veebisaitidele. See fail sisaldab eeskirju, mis määravad, kuidas veebisaidid või indeksoijat teie andmebaasiga suhtlevad. See veebiarendust käsitlev artikkel sisaldab mõnda tehnikat, mida saate oma veebisaidi vastuse kohandamiseks kohandada. Mõnel juhul võite blokeerida kahjulikke viiteteateid. Võltsitud liiklus ei tohiks olla Google Analyticsi liiklusteabega seotud probleem. Mõned

November 29, 2017