Back to Question Center
0

Semalt Expert keskendub Darodari (mitte ainult) viiruse rämpspostile ja selle blokeerimisele

1 answers:

Referrer rämpspost on meetod, mis hõlmab korduvate päringute tegemist, kasutades selleks võltsitud viiruse URL-e veebisaitidele, mida rämpsposti saavad soovivad reklaamida. Veebilehed, mis avaldavad oma juurdepääsu logi, sealhulgas viiteandmete statistika, suunavad teid rämpsposti veebisaidile või tahtmatult linkivad selle sisu juurde. Google'i, Bingi ja Yahoo indekseerib tema lingid kiiresti, kui nad libisevad juurdepääsu logi. See on kasulik rämpsposti saatjatele, kuna tasuta lingid parandavad oma saitide positsiooni otsingumootorites .

Mõned viitava rämpsposti saavad teie Google Analyticsi andmeid, nagu näiteks darodar.com, makemoney-online7makemoneyonline - servidor hospedagem google.com ja buttons-for.website.com. Kui kontrollite statistikat, näete, et teie veebisait saab võltsitud liiklust, millel on 100% põrkemäär. Kõik nupud -for-website.com'ist tulevad külastajad ja make-money-online.7makemoneyonline.com on seansi kestusega keskmiselt 00:00:00. Kuna seansi kestvus ja põrkumiste määr on Google Analyticsi osa, võivad viited teie saidi järjekoha kahjustada Google'i otsingutulemustes. Madala seansi kestus ja kõrge põrkekiirus tähendab, et külastajad ei huvita teie sisu ja ei ole teie veebisaitidega seotud .

Artem Abgarian, tippspetsialist Semalt , jagab siin Darodari ja teiste tõkestamise suuniseid

Teie saidil on võimalik suunata rämpsposti, kuid kõige lihtsam ja kõige populaarsem lahendus on kasutada CDN-sid, nagu incapsula.com ja cloudflare.com. Selle probleemi kaks muud lahendust on blokeerides rämpsposti, mis pärineb .htaccess-dokumendist ja serveri konfiguratsioonist.

Block Darodar jt .htaccess failis:

.htaccess-failis saate lihtsalt suunata rämpsposti..Peaksite sisestama järgmise koodi luukide failile:

#Block külastused darodar.com

RewriteEngine on

RewriteCond% {HTTP_REFERER} ^ http: // ([^.] + \.) * Darodar \ .com [NC]

RewriteRule (. *) Http://www.darodar.com [R = 301, L]

Sarnaseid koode saab kasutada ka nuppude-for-website.com ja money-online7makemoneyonline.com suunamise liikluse vastu võitlemiseks.

Block on NGINX:

Saate blokeerida darodar.com NGINX-il muutes oma veebisaidi konfiguratsioonifailid. Konfiguratsioonifail on olemas / etc / nginx / sites-saadaval. Kui soovite takistada darodar.com

, peaksite seda koodi kasutama:

(http_referer ~ * (darodar.com)) {tagasi 301;}

Sarnaseid koode saab kasutada nuppude -for-website.com ja 7makemoneyonline.com liikluse blokeerimiseks.

IIS serveris olev Darodar jt plokk:

Kui kasutate Microsofti serverit, peate enne süsteemi reeglite lisamist saama administraatori loa. Webserver> rewrite> reegel> on reegel, mida saate lisada viiruse rämpsposti blokeerimiseks .

Mida teha, kui teil on muu rämpsposti allikas?

Võimalik on öelda, et on palju referral rämpsposti. Mõned neist on Internetis aktiivsemad kui teised. Parim viis neist vabaneda on iga päev Google Analyticsi aruande vaatamine. Kui näete mõnda kahtlast tegevust, peaksite looma filtreid või blokeerima rämpsposti nii kiiresti kui võimalik. Suur hulk veebisaite kaotavad oma otsingumootorite auastmed rämpsposti suunamise tõttu, seega on oluline blokeerida kõik darodar.com-ga sarnased veebisaidid, tagades saidi turvalisuse ja kaitse.

November 29, 2017