Back to Question Center
0

Semalt Expert, kes takistab otsingumootorite indekseerimist WordPressi blogist

1 answers:

Paljude inimeste blogi alustamise eesmärgiks on saada nii palju liiklust kui võimalik. Mõne jaoks näib unistus, kui Google indekseerib nende sisu. Seetõttu tekitab see meile küsimus: miks keegi ei soovi oma saidi indekseerida mingil otsingumootoril ?

Ross Barber, 12 Semalt tippdisciplinaator, määratleb siin mõned põhjused, mis seavad otsingumootorid teie veebisaidi indekseerimise ja selle teostamise viiside peatamise.

Alustades ja blogi on endiselt suhteliselt värske, on suur tõenäosus, et te töötate saidil ja avaldate selle sisu. Edaspidi võite märgata, et teie pakutav sisu pole täiuslik ja ei soovi teistele inimestele, kuna see mõjutaks teie usaldusväärsust negatiivselt. Ainus lahendus, mida te võite mõelda, on eemaldada saidi kuvamine Google'i otsingutulemustes seni, kuni olete oma blogimisoskuste ajastatud ja on nüüd valmis teie lehele pääsema - camaras nikon en. Järgnevalt on toodud mõned meetodid, kuidas seda teha:

Samm 1: keelata otsingumootorid indekseerimise WordPress

Selle idee on vältida otsingumootorite saidi indekseerimist. On olemas kaks meetodit, mida saab kasutada:

1. meetod: WordPressis on sisseehitatud funktsioon, mis takistab otsingumootoritel saidi indekseerimist.

Avage WordPressis Admini sektsioon ja valige seadepiirkonnast "Lugemine". "Otsingumootori nähtavus" on kastike, mis palub kasutajal "Jahutada otsingumootorid saidi indekseerimisest". Kui märkate selle kasti, klikkige käsul Salvesta ja väljumiseks.

2. meetod. Kui eelistate käsitsi lähenemist, on robots.txt muutmine teile parem lahendus..

Leidke robots.txt veebisaidi failidesse, millele saate failihalduri kaudu juurde pääseda. Kasutage süntaksit (User-agent: *, vajutage Enter ja Disallow: /), et jätta otsingumootorid saidi indekseerima.

Samm 2. Paroolikaitse

Otsingumootorid ja indekseerijad ei pääse saidi parooliga kaitstud failidele juurde. Paroolide loomiseks kasutage järgmisi meetodeid:

1. meetod: hostimise teenustele on parooliga kaitstud kataloogide tööriistade funktsioon, mida on üsna lihtne kasutada. Hostinger ja cPanel on üsna sarnased protsessid.

Kui olete hostimise juhtpaneelil, leidke ikoon kataloogi kaitsmise võimalusega. Klõpsates nuppudele ilmub uus aken koos failide loendiga, kust valite "public_html". Klõpsake nuppu "kaitsta" ja väljuge.

2. meetod. Saate kasutada samu tulemusi saavutamiseks WordPressi pistikprogrammi nagu WordFence või paroolikaitse. Veenduge, et see on enne selle installimist ajakohane. Pärast installimist looge saidi jaoks parool ja kõik indekseeritakse.

Samm 3. Indeksitud lehe eemaldamine Google'ist

On kordi, kui Google indekseerib saidi omaniku soovide vastu. Võimalik on see tagasipööramine, kuid see nõuab kõigepealt indekseeritava saidi jaoks Google'i otsingukonsooli seadistamist. Pärast veebisaidi otsustamist, mille soovite eemaldada, pea üle "URL-ide eemaldamine" vahekaardi "Google Index" all. Sisestage tühja kasti sisestamine saidi URL-i ja klõpsake jätkamiseks. Valige ajutine lehe indekseerimine peita ja seejärel taotlus esitada .

Kokkuvõte

Olenemata sellest, millistel põhjustel peate takistama otsingumootorite veebisaidi teabe indekseerimist ja indekseerimist. Esitatud sammud aitavad teil seda täpselt saavutada. Mõned ei pruugi anda parimaid tulemusi, vaid teenivad selleks ettenähtud eesmärki.

November 29, 2017