Back to Question Center
0

Semalt Expert Islamabadist: Mis on otsingumootor ja kuidas see toimib?

1 answers:

Enamik inimesi ei tea tihti, kuidas otsingumootor reitingut veebisaite. Mis on otsingumootor ja kuidas see toimib? Otsingumootorid on veebisaidid Internetis, mis aitavad kasutajatel leida Internetis salvestatud teavet.

Kõige põhilisel tasemel kasutatakse sõna "otsingumootor" indeksoija / ämblik põhinevate otsingumootorite ja inimeste poolt käitatavate kataloogide kirjeldamiseks. Mõlemat tüüpi otsingumootorid koguvad nende loendit erineval viisil, kuid käesolevas artiklis keskendub Google'i otsingumootorile Sohail Sadiq Semalt tipp-spetsialist - co alan adı.

Eelkõige on otsingumootoritel kolm ühist asja:

1. Nende otsing internetis põhineb konkreetsel sõnal, mis määratakse oluliseks

2. Nad salvestavad nende sõnade indeksi ja saidid, kus sõnad leiti

3. Nad võimaldavad külastajatel või kasutajatel otsida selles indeksis leiduvaid sõnu või nende kombinatsioone

Uurimisprotsessi käigus kasutavad otsingumootorid automaatset skripti, mida tuntakse ämbrite või indeksoijatena, mis pidevalt veebi sirvivad. Indekseerijad on suunatud programmiga, mis annab skriptide URL-id indekseerimiseks.

Pärast indekseerimist on ämblike leitud veebilehtede koopiad indekseeritud..Veebisaidi indekseerimisprogramm salvestab sõnad üksikutest lehtedest koos URL-idega, kus sõnad tabelis leiti .

Kui otsingumootori tagastamine vastab kasutaja sisestatud päringule, pakub see kõige olulisemaid tulemusi sõltuvalt tehtud päringust. Tavaliselt ilmuvad tulemused vastavalt kindlaksmääratud kriteeriumidele, mis määratakse kindlaks algoritmide abil, mida kasutatakse sisu asjakohasuse mõõtmiseks konkreetse teabe otsiva kasutaja sisestatud sõnade järgi .

Kuigi otsingumootorites kasutatavaid valemeid hoitakse tihedalt salajaste salajasena, on tavaliselt konkreetse sõnana sisu ja selle positsiooni veebisaidil eksemplaris arv, mis tavaliselt määravad lehe asjakohasuse konkreetsele sõna. Tulemused, mida loetakse väga asjakohaseks, on loetletud otsingumootori tulemuste ülaosas , võrreldes vähem asjakohaste tulemustega. Teised tegurid, mis määravad, kuidas otsingumootori reastustulemused sisaldavad lehe pealkirju, siselinke teistele lehtedele, sissetulevad lingid teistelt kõrgetelt asutustelt ja meta sildidelt.

Paide tulemused võrreldes orgaaniliste tulemustega

Tavaliselt pakub otsingumootor tulemusi kahte kategooriasse: tasulised tulemused ja orgaanilised tulemused. Orgaanilised tulemused ilmnevad ülaltoodud protsessi tõttu. Teisest küljest hõlmavad tasulised tulemused turundusmeetodit, mille puhul veebimeistrid maksavad otsingumootoritele oma saidid otsingutulemustes kuvamiseks. Peale veebisaitide indekseerimise, tasulise kaasamise garantii, et indekseerijad külastavad oma saite sagedamini. Erinevad otsingumootorid liigitavad makstud tulemusi erinevalt. Kuigi mõned kuvatud sissemaksed on reklaamid, näitavad teised neid tulemusi koos orgaaniliste tulemustega.

Mis on otsingumootori turundus?

Otsingumootori turundus, üldtuntud kui SEM, viitab saidi muudatuste tegemise protsessile, et parandada oma paremusjärjestust kataloogide ja otsingumootorite tulemuste lehtedel. Enamasti kasutatakse sõna SEM tasuliste tehnikate tähistamiseks, mille eesmärk on parandada veebisaidi pingeread. Nende hulka kuuluvad maksta kliki pealt (PPC), maksta iga lisamärki, bännerreklaame ja muid otsingumootorite pakutavaid turundusprogramme .

Otsingumootori optimeerimine

Otsingumootori optimeerimine, pahatihti tuntud kui SEO, on veebisaidi struktuuri ja sisu muutmise protsess, mis muudab orgaaniliste otsingumootorite tulemuste ilmumise lihtsamaks. Need meetodid hõlmavad järgmist:

  • Meta-siltide või pealkirjade muutmine
  • URL-ide optimeerimine
  • ümberkirjutatav keha koopia
  • Flash-sisu või raame eemaldamine
  • Sisenevate lingside, sisemiste sidemete ja sidemete vahetamine ametiasutustega
  • sisukaart
  • PDF-failide sisu optimeerimine
  • kataloogistruktuuri optimeerimine
November 29, 2017