Back to Question Center
0

Semalt Expert'i juhend, mille eesmärk on luua kvaliteedipõhiseid SEO tavasid

1 answers:

Otsingumootorid on aja jooksul kasvanud ja on võtnud kasutusele hulga kvaliteedistrateegiaid. Praegune vahetus on andnud märksõnadele valge mütsi SEO keskne koht. Märksõna optimeerimine on otsingumootori tulemuste paremaks järjestamiseks oluline osa, kuid see ei ole sama efektiivne kui mõni aasta tagasi.

Märksõnade optimeerimise roll

Ei oleks vale öelda, et märksõnade optimeerimine on muutunud veebisaidi ellujäämiseks oluliseks. Erinevad aruanded näitavad, et Google ja teised otsingumootorid on andnud märksõnadele ülimalt olulise tähtsusega, kuid see ei tähenda, et veebisaitide omanikud ja bloggers peaksid sisu sisestama palju märksõnu. Selle asemel peaksid nad püüdma korralikult kasutada lühikesi ja pikki saba märksõnu ega tohiks märksõnu täita - biggest long-term care insurance providers. Vastasel korral hakkavad otsingumootorid karistama ja keelama oma saitidel tulemuste ilmnemise.

See tõstatab mõningaid küsimusi, nagu "Kuidas ma saan tasakaalustada märksõnade optimeerimist kvaliteedipõhiste SEO tavadega?". Märksõnade kasutamise maksimeerimiseks, tagades, et teie sisu jääb samaks kogu

, peaksite meeles pidama järgmisi asju, mille Oliver King, tippspetsialist Semalt on määranud, on järgmised:

Juhend märksõna kasutamine

Veenduge, et teie artiklid ja viis, kuidas need on kirjutatud, on seotud otsingumootorite standarditega..Esiteks peate läbi viima põhiliste märksõnauuringute ja looma põhiterminid, mis on teie saidiga seotud. Järgmine samm on kalibreerida kõiki märksõnu, et määrata, millised lühikesed ja pikkade sammudega märksõnad sobivad teie ettevõtte jaoks kõige paremini. Püüdes hoida otsija kavatsusi oma mõttes, valides pika saba ja lühikese saba märksõnad. Seda seetõttu, et selge fookusega kirjutatud artiklid on paremini otsingumootori tulemustes ja neid indekseeritakse lihtsalt .

Rakendage märksõnad strateegiliselt

Märksõnade kasutamine ja kasutamine on väga oluline. Eksperdid ütlevad, et peate sisestama märksõnad oma pealkirja, pealkirjade ja artikli esimese lõigu juurde. Lisaks peaksite kogu sisu jaoks kasutama suurt hulka lühikesi ja pikki saba märksõnu ning rühmitama ühtemoodusega sarnased mõtted ja sõnad. Peaksite alati meeles pidama, et ühe artikli kasutamine ühe võtmesõnade abil võib viia Google'i ja muude otsingumootorite poole, mis märgistavad teie saiti rämpspostina. Seega on parim valik valida mitmesuguseid märksõnu ja väljendeid ning kasutada neid oma sisult juhuslikult. Artikli kirjutamise ajal saate kasutada ka ühiseid sõnu ja väljendeid. Ja jah, ärge unustage pealkirja ja esimese lõigu peamist märksõna kasutada. Tugev põhimõte on kogu märksõna rakendamine märksõnade kaupa kolm kuni neli korda.

Veenduge, et tooted vastavad kvaliteedikriteeriumidele

Veenduge, et teie veebisisu ja artiklid vastavad oluliselt kvaliteedikriteeriumidele. Seda seetõttu, et internetti on veebisaitidega üle ujutatud ja teie ettevõte saab ellu jääda ainult siis, kui pakute oma külastajatele asjakohast teavet. Andke neile materjalid, mida nad soovivad lugeda, ning pakkuma sisust unikaalset nurka või võidusõitu, et määrata oma artiklid konkurentide kõrval.

Searchmetrics jälgib mõningaid asju, mis aitavad teil parandada teie saidi kvaliteeti ja saada otsingutulemuste tulemustes kõrgeid paremusjärjestusi. Peaksite meeles pidama, et terminid, märksõnad ja fraasid peaksid kuuluma kõikide artiklite hulka. Lisaks peate lisama hämmastavaid videoid ja pilte, et muuta oma artiklid lugejatele atraktiivsemaks.

November 29, 2017