Back to Question Center
0

Semalt Expert hoiatab maailma suurimatest rämpspostitajatest. Ole ohutu!

1 answers:

Kui teile saadetakse suur hulk e-kirju, millel on lingid veebipoodidele või inimestele, kes raha palvetavad, on tõenäosus, et rämpspostisaatja on teie ID-d arvanud ja hakanud saatma teile võltsitud sõnumeid. 2011. aasta esimesel poolaastal tulid meie postkastis enamus rämpsposti Indiast. 2016 - tiki island free slot game. aastaks olid kõige rämpsposti saatvad riigid India (20%), Indoneesia (13%), Venemaa (10%) ja Lõuna-Korea (12%).

Nik Chaykovskiy, Semalt vanem klienditeeninduse juht, vaatab siin maailma kõige rämpsposti kõige mõjuvamaid fakte.

Venemaa on laialt tuntud oma küberkurjategijate ja jõukude nagu Facebook. Vastavalt Trend Micro-ile, mis on tuntud Californias asuv küberjulgeoleku ettevõte, on Venemaal nüüd online-pettuste ja rämpsposti esirinnas. Trend Microi aruandest selgub, et kõige nähtavamad sündmused, nagu Whitney Houstoni äkksurm, kogu maailmas ühiskonnapoliitilised häired, andsid Linsanity küberkurjategijatele uusi sotsiaalmajanduslikke materjale ja kampaaniaideid. See aitas neil nakatada ja tungida paljudesse e-posti ID-desse ja võrkudesse, et meie privaatandmed saaksid.

Rühmas üle 100 inimese moodustavad kuni kaheksakümmend protsenti rämpsposti sihitud võrgustikust, kõik kuuluvad rämpsposti gruppi. Selle gangi nimi on Spamhaus. Tema rämpspostioperatsioonide andmebaas (ROKSO) on põhjustanud internetikasutajatele palju probleeme..Mõni aasta tagasi saatis Ukraina rämpsposti saatja miljoneid pahavara ja viirusi, kasutades spetsiaalset botneti tehnoloogiat. Rämpsposti veebisaidi võõrustajaks oli Hiina veebisaidi haldaja, millest Trend Micro on teatanud. Michael Boehm ja Associates oli Ameerika organisatsioon, mis koosnes paljudest rämpspostitajatest. Nad saatsid automaatselt rämpspost ja viirused Internetis, tekitades probleeme erinevatele kasutajatele. Nende esmane eesmärk oli kraapitud nimekirjad ja nad tegutsesid juhtivate ettevõtete ja üksikute nimede all.

Yair Shalev oli Florida profülaktiliseks rämpspostiks. Ta partneriks ROKSO-i rämpspostiga Darrin Wohliga, et töötada välja tehnoloogia, et hävitada kogu maailmas arvukalt arvuteid ja mobiilseadmeid. Dante Jimenez oli USA-s paiknev rämpspostijuht, kes töötas kogu maailmas halvimate küberkurjategijate ja botneti ekspertidega. Ta oli kaasatud mitmetesse botnet-rämpspostiprojektidesse ja oli serverite ja silmapaistvate uudiste veebisaitide häkkerite esirinnas. Peter Severa oli professionaalne vene rämpspostisaatja, kes kirjutas ja müüs miljardeid dollareid miljoneid miljardeid viirustõrjeprogramme, rämpsposti ja bot-võrke. Ta osales ka maailma halvimate troojalaste ja viiruste kirjutamisel ja vabastamisel. Ta on töötanud koos erinevate Euroopa ja Ameerika botnet-rämpspostiga ning on partnerinud Ameerika Ühendriikide rämpspostiga, Alan Ralsky.

Mõni kuu tagasi vaatas FBI Michael Persaudi. Ta oli seotud laiaulatuslike pettustega ja teda kohustati täitma erinevate rämpspostioperatsioonide eest. Yambo Financials on veel üks Ukraina rämpspostisaatja, kes osales mitmesugustes küberkuritegevustes. Ta arendas palju piraattarkvara ja müüs neid miljoneid dollareid. Samuti oli ta seadnud Interneti-võltsitud pangakonto ja varastas seaduslike pangakontode jaoks palju raha. Siiani on see rämpspost süüdistatud mitmesugustes küberkuritegudes ja FBI on tema järel. Varem või hiljem arreteeritakse ta, Trend Micro aruanded.

November 29, 2017