Back to Question Center
0

Semalt Expert avalikustab SEO strateegiad, mis töötavad suurepäraselt

1 answers:

Edukas SEO turundus ei tugine märksõnadele üksinda. Oluline on ka sügavam mõistmine sihtrühma kohta, näiteks nende veebimudelid, küsimused ja eesmärgid. Praegu turul oleva tervisliku SEO hoidmine sõltub peamiselt sellest, kui hästi turundaja vastab kasutaja kavatsustele - fake russian passport buying. Võimalik, et saidil on kvaliteetne sisu, kuid tagades, et külastajatel on suurepärane kasutuskogemus, läheb käsikäes oma vajaduste lahenduste pakkumisega.

Konkurentide edujuht Ivan Konovalov Semalt tutvustab siin oma turunduskampaania täiendavaid praktilisi strateegiaid.

SEO

Google teeb oma põhilisi algoritme tahtlikult muudatusi üle sada korda aastas. See muudab SEO turunduse üsna keeruline, sest pole kindel viis saidi ainulaadsel optimeerimisel, et see otsingutulemustes oleks kõrge.

Parim viis nende mõjude vastu võitlemiseks on keskenduda elemendile, mis ei muutu üldse: inimesed. Kui olete teadlik sihtgrupi vajadustest ja nende otsingu eesmärgist, saab hõlpsasti selle sisu ümber ehitada. See on isegi parem kui tugineda märksõnadele, mis annavad teile lühiajalise perioodi jooksul ainult head väärtust.

Kasutajate kavatsuste sisuturunduse integreerimine on oluline ka turundajatele, sest nad saavad turu-uuringuid väga hõlpsalt teostada. Olles ise kasutanud otsingumootorit , teadsid nad otsinguprotsessi võitlusest enne vastuse leidmist päringule, võimalusi, mida otsingumootorid pakuvad, et saada erinevaid tulemusi, ja otsingusõnad tagastavad kõige asjakohasemad tulemused .

UX

Kasutaja poolt otsingumootoriga töötamisel läbiviidud analüüs mõjutab oluliselt seda, kuidas turundajad kasutavad suuremat kasutuskogemust..Hea kasutajakogemus sarnaneb SEO-kampaania rakendamisega, kuna see eeldab sihtrühma jaoks empaatiat. Kogemustevajadusi on lihtne kohandada, lähtudes sellest, mida teie, turundaja, arvates oleks parim viis. Siiski muutub see laiemale vaatajaskonnale veidi rohkem kaasamiseks.

UX projekteerimisel on vaja märkimisväärseid uuringuid, mis peaksid suunama sihtkasutajatele kvaliteetset sisu loomiseks. Kasutajabaasi vajaduste tundmaõppimine peaks aitama teavitada veebisaidi sisust, mis nende vajaduste rahuldamiseks on. Mida sügavam uurimus läheb, seda paremini saate saidi kohandada, et pakkuda neile parimaid teenuseid ja kogemusi, mida nad väärivad.

Kes see on parim?

SEO: saidid, mis pakuvad kasutajatele kõige täpsemaid tulemusi kiirelt ja tõhusalt, kuuluvad nende hulka, mis vastavad nende kavatsustele. Google'i peamine eesmärk on pakkuda suurepärast kasutajakogemust, mistõttu saidi, millel on kõrgeima kvaliteediga veebiressursid, on kõige tugevam SEO. Nad ei dubleerivad ega vähendavad sisu, ärge kasutage musta mütsi SEO-strateegiaid, mobiilopõhiseid optimeeritud seadmeid, neil on suur laadimiskiirus ja need on hõlpsasti navigeeritavad.

Wikipedia. See järgib Google'i kvaliteedijuhina, mistõttu see esineb SERP-i esimeste tulemuste seas. See on nii tõhus, et Google kasutab oma teavet teadmiste graafikus. See pakub üksikasjalikku teavet, mis hõlmab paljusid märksõnu, vastab päringutele, pole klastreid. See on reklaamivaba kogemus ja kasulikke linke saab edasiseks selgitamiseks.

IMDb.com. See on ühed kõrgemate otsingutulemuste seas, kui tegemist on teavet filmi või tv-kohta. See sätestab:

  • Ekraan: organiseeritud ja atraktiivse teabe andmiseks kasutatakse hierarhiat
  • .
  • Juurdepääsetavus: uued ja tagasi saadavad kasutajad on mobiilseadmed .
  • Kasutatavus: sellel on väga interaktiivne liides selgete kasutamisvõimalustega.
  • Väärtus: see näitab oma informatsiooni lühidalt, graafilisi kogemusi ning üksikasjalikku ja kvaliteetset sisu.
November 29, 2017