Back to Question Center
0

Semalt esitleb kummalisi Wiki artikleid

1 answers:

Vikipeedia sirvimisel on väga lihtne kukkuda wiki-auk. Võite otsida osavõtjaid, kes mängisid Hollywoodi filmides parimaid rolle, ja siis hakkasite otsima oma naiste kohta ning leidisite, et nad ei läinud keskkooli ja alustasid oma karjääri liiga vara. Wikipedia on hiljuti tähistanud oma 15. aastapäeva ja ala annab teavet lastele, kes teevad oma ülesandeid ja kodutööd. Siin on Oliver King, Semalt kliendihalduse juht , kus on hulgaliselt andmeid ja teavet, on ümardanud aeg-ajalt kõige hämmastaimad ja kõige salapärasemad Wiki artiklid:

1. Vladimir Demikhov

Vladimir Demikhov oli kuulus ja uuendatud teadlane, kes tutvustas esmakordselt elundisiirdamise kontseptsioone - estensioni per tavolo. Aastatel 1930-1950 viis ta läbi mõne eksperimendi ja siirdas inimese südame ahviga. Hiljem edastas ta edukalt koerajuhte. 1960. aastatel suutis see teadlane koera pea siirdada, muutes selle kahesuunaliseks loomaks. Laialdaselt arvatakse, et Deminkhovi töö oli üllatavalt mõjutatud dr. Robert White, neurokirurg, kes arendas ahvidele pea siirdamist.

2. Joyce Carol Vincent

Carol Vincenti surnukeha leiti tema Londonis asuvast korterist, mis tundus imelikuna ja ebatavaliselt, kuna surnukeha oli seal juba rohkem kui kolm aastat. Kuna arved tasuti automaatselt, tuli tema televisioon ja küte jooksma ja osa tema üürist tasuti, kõik uskusid, et Joyce oli elus. Päevi enne tema surma, see noor daam katkestas kontaktid oma sugulaste ja sõpradega.

3. Jennifer ja juuni Gibbons

Need olid ilusad kaksikud, kes peegeldasid üksteise liikumisi ja rääkisid üksteisega viisil, mida keegi ei saanud kunagi mõista. Vaatamata katsetele neid eraldada, saates need erinevatesse koolidesse kaksikud said katatooniks ja isoleerusid endid, kuni nad taaselustatud eluajaks. Varsti said nad kurjategijad ja saadeti haiglasse, kus nad veetsid neliteist aastat. Jennifer võitles raskete komplikatsioonidega ja suri põletikuliselt ning juunis elas juun pärast seda regulaarset elu. 10)

4. Armin Meiwes

See saksakeelne mees sai teada, et mõrvab ja sööb inimest, kes andis Arminile Internetis ennast. Ta oli postitanud saidi "The Cannibal Café", kus Meiwes märkis, et ta otsib keegi, keda tuleb mõrvata ja tarbida. Berndi mees Bernd Jürgen Armando vastas oma reklaami ja Miewes amputeeris Brandesi peenise ja küpsetas seda korralikult.

5. Kirstu sündimine

Seda peetakse laialdaselt looma surmajärgseks väljapressimiseks ja see kuulub rase naise loo juurde. Surnud organite ja arenenud ravimite tänapäevase keemilise säilimise tõttu esinevad sellised juhtumid harva. Kuid 15. sajandil teatasid meditsiiniasutused sellistest juhtumitest suurel hulgal.

6. Roanoke Colony

See Roanoke'i kaart leiti hüljatud ja seade kuulub Põhja-Carolinale. Sir Walter Raleigh saatis Chesapeake'i linnas linnaks üle 100 kolonistide. Selle linna juhtis John White. Kui valgele paluti külastada Roanoke'i asunike kontrollimiseks, leidis ta luustikku ja kolooniat nimetati seejärel Lost Colonyiks .

7. Saladuslike kadumiste loend

Selles salapäraste kadumiste loendis on palju inimesi, kes kadusid Maa pealt ja keegi ei tea, kuhu nad läksid.

November 29, 2017