Back to Question Center
0

Semalt Ekspertarvamused: kuidas Google Analytics rämpspostiga toime tulla

1 answers:

Iga ettevõte võib luua eduka online-äri. Enamikul juhtudel on veebisaitidel, millel on hea backup SEO meetodid, aidata oma veebimeistritel saavutada Interneti-turunduse taset. Sellistel juhtudel kasutavad veebimeistrid digitaalse turunduse tehnikat, nagu otsingumootori optimeerimine (SEO). Kõigil neil juhtudel on eesmärgiks jäik kava, mis võib brändi kohalolu tuua. Interneti-turundus, SEO ja muud digitaalse turunduse strateegiad teevad veebisaidi turunduskavas mitmeid plaane - izgi medikal bayan bone. Sellistel juhtudel on veebisaitidel raske leida oma otsingumootori platvormide kohta suuri positsioone. Paljud e-kaubanduse seadistuste radarid on palju rämpsposti. Google Analyticsi rämpsposti rünnakud võivad halvendada äritegevust ja enamikke turunduskampaaniaid.

Andrew Dyhan, Semalt digitaalteenuste klienditeenindusjuht, selgitab artiklis, kuidas hallata Google Analyticsi rämpsposti.

Google Analyticsi rämpsposti blokeerimiseks võib kasutada kõiki ettevõtteid, millel on veebisait ja veebiturunduskava. Enamikus veebisaitide rakendustes põhjustavad nende veebiarenduse erinevad aspektid rämpsposti rünnakute haavatavuse kõrgeid külgi. Referral rämpspost pilvestab teie veebisaidi andmed ja viib valede andmete kogumiseni..Võite teha ebatäpseid ärimõõdikuid, kui teete oma veebisaidil päringu rämpsposti andmeid. Üks viis, kuidas need saidid neid käske täidavad, sisaldavad Google Analyticsi rämpsposti tulevate parameetrite kustutamist. Nad võivad teha vale mulje, kuid nad ei esinda tegelikke kliente, kes saavad tõelist raha.

Spämmirobotid Google Analyticsis

Mõnel juhul võivad teie veebisaidil kuvatavad külastajad olla mõned zombie arvutid. Need masinad võivad teha serveri krahhi. Teenuse Denial of Service ründamine seab serveri ja laadib selle arvukate botneti liikluse domeenidega. Google Analyticsis on need veebikülastused jäigad arvutid, millel on piisav veebipõhine kohalolek. Sellistel juhtudel saavad inimesed kasutada samasuguses ulatuses tegutsevaid seaduslikke ettevõtteid, mis tegutsevad samas ulatuses õiglasena. Sa peaksid välja töötama meetodi, mis tagaks arvuti külastamise eristamise isiklikust külastusest. Sel viisil saate Google Analyticsis oma funktsioonid välja lülitada. Spämpsubade puhastamine võib muuta teie Google Analyticsi rämpspostiks vabaks mõni paljudest rünnakutest, mis ohustavad turvalisuse olukorda erinevates huvivaldkondades.

Google Analyticsi rämpssisu eemaldamine

Enamik veebimeistreid omab Google Analyticsi kontot. Saate mõne rämpsposti domeenidest tuleva liikluse koha. Google Analytics aitab inimestel blokeerida suunamisliiklust mõne filtri abil. Saate nende muudatuste Interneti-turunduskampaania rakendada, logides sisse Google Analyticsi halduspaneeli. Selles osas leiate mitmed kohandatud viisid oma ärimõõdikute kohandamiseks, samuti paljud veebianalüütikumid, mis võimaldavad kogu protsessi turvaliselt veebisaitide kasutamiseks .

Järeldus

Iga ettevõte saab kasu eduka online-äri loomisest. Selle tulemusena on paljudel edukatel ettevõtetel mõnede SEO-idega e-kaubanduse veebisaidid. Saate seda juhist kasutada Google Analyticsi rämpssisu eemaldamiseks oma veebisaidi domeenilt. Samuti saate oma Google Analyticsi andmeid täiustada, et saada kogu äriprotsessi selge mõõdikuteave .

November 29, 2017