Back to Question Center
0

Semalt Ekspertarvamused: kui kaua märksõnade uurimine jääb SEO-s oluliseks

1 answers:

Märksõnade uurimine, mis on mis tahes SEO kampaania oluline osa,on olnud olemas juba mitu aastat. Kuid viimaste aastate jooksul on märksõnauuringutes tehtud mitmeid muudatusi. Mõnikordneed muudatused on üliolulised, mõnikord vähem tähtsad. Mõlemal juhul seab selle protsessi kõikuv olemus kaheldavaksSEO-märksõnauuringute asjakohasus.

Jack Miller, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused analüüsivad tegureid, mis määratlevad nüüd ja edaspidi märksõnauuringute tähtsuse - bay area support services.

Märksõnad

Märksõnad jäävad SEO oluliseks, kuna need mängivad olulist rolliroll, mis aitavad teie saidil reastatud erinevaid otsingupäringuid. Märksõnauuringute abil leiate märksõnad, mis teile pakub:

  • suur liiklus. Te saate uusi külastajaid, sest teieSait on otsingutulemustes loetletud.
  • Asjakohasus. Kõik sissetulevad otsingud on seotud sellegapakute ja kas see vastab teie sissetulevatele kasutajatele.
  • Madal konkurents. Kui teil on õiged märksõnad, siis see ontähendab, et te ei pea töötama ületunnitööna, et teie valitud päringuid paremaks pidada.

Google'i värskendused

Märksõnade uurimise esimestel päevadel eeldati optimeerimisttäites neid kogu oma sisu igas meta-sildis nii palju kui võimalik. Google Analyticsi kaudu avaldas Google ka paljuteavet selle kohta, kuidas inimesed otsisid teavet veebis ja kuidas nad leidsid veebisaidi märksõnade kaudu..Kui oled olnudsee kõrge liikluse ja vähese konkurentsi märksõnade loend, võite otseselt optimeerida oma saidi nende päringute jaoks. Enamik Google'i päringutestoli üks-ühele otsingussuhtes, mis tähendab seda, et nad võtaksid teie lause või sõna ning otsiksid lähedasi või täpseid vasteid teistele fraasideleja sõnad veebis.

Aastal 2013 andis Google välja värskenduse nimega Hummingbird, mistutvustas semantilise otsingu mõistet. See värskendus muutis seda, kuidas otsingumootor käskis sissetulevad päringud. Selle asemelSelle värskenduse läbiviimisega, mille kasutaja soovib otsida, lubas Google mõista kasutaja päringu taga olevaid kavatsusi. Nimiväärtuseltsee näib olevat väike muudatus, kuid see avaldas suurt mõju sellele, kuidas otsingumootori optimeerijad märksõnu otsivad.

See värskendus muutis SEO mitte ainult lausete osasja märksõnad. Täna on võimalik kõrgemal asendada semantiliselt seotud lauseid ja sõnu, mida te otseselt optimeerida ei saasaada reastust sõnu ja fraase, mis pole teie lehel isegi saadaval. Need laused on tuntud kui pikkade märksõnade fraasid. Neil onHummingbird on populariseerinud ja turundajad otsivad haruldasi ja vähem konkurentsivõimelisi väljendusi. See tähendab, et lihtsalt asetamise asemelmärksõnu, ettevõtted peaksid paremini üles ehitama sisu ühe võtmesõna või fraasina, keskendudes üldisele teemale.

Google'i piirangud

Google'i märksõnapiirangud algasid Google Analyticsigaja see on jätkanud AdWordsi. See tähendas, et julgustada inimesi kasutama oma tasulist reklaamimist ja selle pärast kiiret kasu.Tegelikult muutub see mõnikord turundajate jaoks veelgi olulisemaks kui hoopis järjepideva märksõnade optimeerimise plaanide loomine.

Koos kõigi eespool nimetatud teguritega peaksime mõistmanäiteks uus tehnoloogia jõuab mängu, nagu see juhtus digitaalsete assistenditega nagu Cortana ja Siri. See julgustab inimesi seda tegemakorraldage vestlusotsinguid, mis muudab mängu täielikult. Muutuvad ka seda, kuidas täiendada reaalsust, kantavaid ja virtuaalset reaalsustinimesed otsivad ja kuidas positsiooni süsteem toimib. Kui mitmed muudatused eeldatavasti jõustuvad, siis märksõnauuringud jäävad samaks.kuid see ei muutu ka iganenuks. See on järk-järguline üleminek uude otsingusüsteemile.

November 27, 2017