Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: tarbijad vajavad sisu, mitte reklaamid!

1 answers:

Veebisaidi optimeerimise puhul peaksite arvestama kasutajakogemust ja mitte olenevalt ebaolulisest sisust ja võltsitud reklaamtrikist. Isegi kui teie sait on kaunilt ja professionaalselt kujundatud, on tõenäosus, et te ei saavuta soovitud tulemusi võltsitud liikluse ja rämpsposti kaudu.

Oliver Kingi Semalt ekspert teatas, et peamine põhjus otsingumootoril on mitu veebisaiti blokeeritud, on halb tooteasetuse klambrid. Veelgi enam, ebaolulised külgriba reklaamid suunavad külastajad teie saidilt eemal - oculos ray-ban dobravel. InsightsOne viis ameeriklasi tagasi märtsis 2013, kus üheksa kümnest isikust väitsid, et nad sattusid Internetis häirivate ja lollide reklaamide juurde.

Allikas näitas, et veebisaidi külgriba reklaamid ja e-posti sisu on üks Interneti-i suurimaid reklaamipaigutuse võimalusi. Paljud vastanutest võrreldi trükitud rämpsposti sotsiaalmeedia reklaamidega ja InsightsOne'i uuring näitas, et kuuskümmend protsenti vastajatest tunnistas, et need on ebakindlad reklaamid teenuste ja toodete kohta, mida nad kunagi ei soovinud. Üle kolmekümne protsendi üksikisikud ütlesid, et nad on veebisaitidest lahkunud ja asjassepuutumatust sisu jäänud, ja kümme protsenti lõpetasid reklaamitutoodete kasutamise üldiselt. Kõik see juhtus, sest reklaamikomplektid ja tüütu reklaamid panid nad halvaks.

Te peaksite teadma, et kümme protsenti ei kasutanud reklaamitud tooteid, kui reklaami koopiad olid sissetungijad Internetis. Brändid on teadlikud asjaolust, et nad peaksid oma leviala suurendamiseks kasutama World Wide Web-i ja nende saidi muutmise parandamiseks.Kui nad asuvad internetis, kus on palju veebisaite ja võltsitud liiklust, siis nad teevad rohkem kahju kui kasu, kuna reklaamide rohkus ja liiga reklaammaterjal hävitab nende kaubamärkide mainet. Müüjad peavad säilitama tasakaalu informatiivse ja haridusliku sisuturunduse ja optimeeritud turundusstrateegiate vahel.

Nad ei tohiks unustada, et isegi parimad ja mõjukamad kaubamärgid ei suuda oma reklaame toodete ja teenuste pakkumiseks kõikjal internetis asetada, veenmaks kasutajaid ostma oma esemeid. Sisu turundus on aastaid aitanud ettevõtetel ja kaubamärkidel vähendada veebiturunduse kahjulikku mõju . Kõik kaubamärgid peaksid kaasama kasutajaid võimsate strateegiatega, kirjutama ja avaldama SEO-sõbralikke sisu ja blogi postitusi ning kasutama valge mütsi SEO strateegiaid, et meelitada kasutajaid nende toodete ja teenuste juurde. Sel moel ei pea nad oma reklaame paigutama juhuslikult kõikjal, kuna see on orgaaniline protsess, mis aitab brändidel suurendada müüki. Samuti tugevdab see suhteid kaubamärkide ja nende klientide vahel suures ulatuses.

Kaubamärgid saavutavad selle protsessiga soovitud tulemusi, ja parimad on, et see on pidev protsess. Seega saavad nad arendada võimsaid ja pikaajalisi suhteid oma uute ja olemasolevate klientidega. Turundajad, kes keskenduvad oma eelarve jaotamisele sisu loomise ja tasuliste reklaamide vahel, peavad andma rohkem aega ja raha orgaaniliste protseduuride jaoks, samuti kirjutatavad artiklid kaasavad suure hulga kliente automaatselt. Isegi kasulikud ja informatiivsed reklaamid ei saavuta kohe tulemusi, kuid avaldavad negatiivset mõju klientide mõtetele. Seega peate keskenduma meetoditele, mis tagavad pikaajalised tulemused ja peatavad reklaamiüksuste juhusliku sisenemise.

November 29, 2017