Back to Question Center
0

Semalt ekspert sisemise liikluse tuvastamiseks ja filtreerimiseks Google Analyticsist

1 answers:

Liikluse vältimine on üks peamistest väljakutsetest ning Google Analyticsi kontodelt sisemise liikluse tuvastamiseks ja filtreerimiseks on erinevad blogipostitused ja artiklid.

See postitus, mille esitas Andrew Dyhan, tippspetsialist Semalt , üritab kõige usaldusväärsemaid lahendusi ületada, esitades nõuetekohase koodi, kui see on asjakohane.

Miks see on tähtis?

Teie ettevõtte suuruse põhjal võib sisemine liiklus Google Analyticsi kontol põhjustada tõsiseid probleeme. Töötajad ei tee kunagi tüüpilisi kasutajaid ega saa mõõta, näiteks lehtede vaateid, tagasilöögikordusi ja seansse - sweatshirt stoff meterware stoff. Kõige tähtsam on see, et need mõjutavad teie ettevõtte ümberarvestuskurssi, pakkumisstrateegiaid, äriotsuseid ja eelarvet. Kui soovite filtreerida võimalikult palju tarnijaid ja töötajaid, peate kasutama mitmetasandilist lähenemist ja kombineerima erinevaid lahendusi.

IP-aadressi filtreerimine:

Töötajate filtreerimine IP-aadressidega on üks parimaid ja lihtsamaid viise. Kui olete väikese suurusega ettevõtte omanik, saate hõlpsasti välistada kahtlastest IP-aadressidest pärit veebisaidi liikluse. Teisest küljest on rahvusvahelistel ettevõtetel oma staatilised IP-aadressid, mis tähendab, et me ei saa blokeerida nende IP-de liiklust. Lisaks ei saa te oma kontoris liiklust takistada. Kui te pole kindel oma IP-aadressi, võite teha Google'i otsingu minu IP-aadressi jaoks. Samuti võite kasutada teisi tööriistu või soovite oma IT-eksperdiga ühendust võtta.

IPv4-aadress näeb välja midagi sellist nagu 192.148.1.1 ja IPv6-aadress näeb välja nagu 2001: 0db8: 85a6: 0044: 1000: 1a2b: 0357: 7337. Google saab tuvastada ja toetada IPv4 filtrid ja IPv6.

Filtrite loomine:

Tegelik protseduur on üsna lihtne, kuid filtrite loomiseks peaks Konto tasandil olema Muuda luba. Minge jaotisesse Haldur ja valige vasakust küljest valik Kõik filtrid. Ühe IP-aadressi jaoks peaksite kasutama vaikelist filtrit ja kleepida UP-aadressi õigesti. IP-aadressivahemiku jaoks peaksite valima kohandatud filtreid ja klõpsama valikul Välistada. Siis peaksite sisestama IP-aadressi vahemiku regulaaravaldise.

Võrgu domeeni filtreerimine:

Kui olete suurettevõtja omanik, peaksite filtreerima võrgu domeeni kaudu. On olemas mõned domeeninimekirjaprogrammid, kus peate sisestama IP-aadressi ja kontrollima, kas teie organisatsiooni nimi on tagastatud. Väikeste ettevõtete puhul on see tavaliselt teenusepakkuja nimi. Peaksite kontrollima olekut, navigeerides Google Analyticsi konto domeenireale. Olge ettevaatlik, kui loote võrgu domeeni filtreid ja IP-aadressi ning veenduge, et te ei ole filtreerinud mitte-töötajaid.

Filtreeri kohandatud mõõtme järgi:

Kui te ei leia töötaja oma asukohast, peaksite otsima vähem kui ideaalseid lahendusi. Parim lahendus on aga töötaja määramine ja kasutaja taseme kohandatud mõõtme salvestamine. Kohandatud mõõde on ainus viis Google Analyticsi kontole teabe lisamiseks seansside, kasutajate, konkreetsete lehtede ja kasutajate kohta. Kohandatud mõõtmed on saadaval Universal Analyticsis ja pakuvad teile rohkem paindlikkust ja omadusi kui eelkäijad - kohandatud muutujad.

November 29, 2017