Back to Question Center
0

Semalt ekspert selgitab, kuidas eemaldada Google'i analüüsist ivelevisiooni ja Darodar

1 answers:

Kui olete hiljuti käivitanud täiesti uue veebisaidi ja oma Google Analyticsi kontol märkaks midagi kummalist, on tõenäoline, et saate võltsitud liiklust. Julia Vashneva, Semalt vanem klienditeeninduse juht, ütleb, et spämmirobotid ületavad teie statistikat ja põlevad ribalaiuse paari päeva jooksul. Näete, et darodar.com, ilovevitality.com ja teised kummitusviited suunavad palju liiklust. Ainuke küsimus, mis on teie meelest miks, on see, miks see juhtub ja kuidas kummitusjuhtumite programmidest lahti saada?

Sissejuhatus Darodari ja Ilovevitality - como experimentar oculos de sol.com

Darodar ja ilovevitality.com nimetatakse kummitusjuhtumiks. Mõlemad teenused on üleujutanud internetti võltsete vaadetega, kuid nad väidavad, et saadavad reaalseid külastusi turunduse ja SEO kampaaniate kaudu. Ilovevitality.com ja Darodar on robotid, mis puhastavad veebi Google Analyticsi andmete kaaperdamiseks. Kahjuks pakuvad nad valehäireid ja põrkumiste määr on alati oodatust suurem. Nad takistavad teie saidi mõõdikuid ja viitavad Google Analyticsi andmete väärale esitamisele. Ilovevitality.com ja Darodar on automaatsed ja juhuslikud, põhjustades teile palju probleeme. Isegi kui olete kunagi oma teenustele ja pakkumistele alla kirjutanud, jõuavad nad kindlasti oma veebisaidile.

Sissejuhatus rämpsposti suunamisse

On vale, et igasugune avalikustamine on hea, sest kvaliteetne liiklus on tunduvalt väärtuslikum kui odav ja mittevajalik reklaam. Tegelikult on paljud veebihaldurid rikkunud oma saite halva liikluse tõttu..Spambotsid on peamine süüdlane, ja neid ei ole nii lihtne ära hoida. Õnneks on mõned veebisaidi rämpsposti liikluse ja robotite kaitsmiseks mõned näpunäited, näpunäited ja nipid. Robot jätkab oma saitidele pahatahtliku liikluse ja andmete saatmist ning Google Analyticsi suurel määral.

Eemalda Darodar koos .htaccess-meetodiga

Kui te ei tea midagi .htaccess-faili või FTP-i kohta, lubage mul teile öelda, et see on üks parimaid meetodeid Darodari eemaldamiseks. Selle meetodiga saate kummituse viiteid lahti saada ja see võtab vaid paar minutit. Peate juurdepääsu FTP-serverile ja .htaccess-failile. Juhul, kui te ei tea nende kahe teenuse kohta midagi, me ei soovi seda meetodit kasutada ja soovime, et te liigute edasi, kuna me ei soovi, et te tulevikus probleemi lahendaksite. Peate järgima neid lihtsaid samme, et lõpetada Darodar, ilovevitality.com ja muud kummitusjuhtumid teie saidi hävitamise eest. Avage .htaccess-fail ja sisestage see kindlasse koodi. See kood aitab teil lühikese ajaga blokeerida Darodari võrguühendusvõimalusi.

eemaldage Darodar Google Analyticsist

Kui te ei tunne ennast mugavalt eespool kirjeldatud meetodite kasutamisel, soovitame teil eemaldada Darodar oma Google Analyticsi kontolt. Sellel kontol on sisseehitatud filtrite haldamise süsteemid, mis aitavad teil peita oma ID-st mõttetu viiteid. Peaksite meeles pidama, et filtrid ei saa kogu tundmatu liiklust eemaldada. Selle asemel võivad nad selle vaate peita. Minge oma konto jaotisesse Haldur ja looge uus filter. Ärge unustage eemaldada Darodar ja salvestada seadeid.

Ettevaatust: Soovitame teil ilma mõõtekontrollita kasutada ühtki neist meetoditest. Darodari eemaldamise tööriist võib teie jaoks probleeme tekitada, nii et pärast arvuti ekspertidega konsulteerimist peaksite valima sobiva meetodi .

November 29, 2017