Back to Question Center
0

Semalt ekspert selgitab, kuidas blokeerida Darodar Nginxis

1 answers:

Darodar on kuulus rämpsposti saatja, mis ummistab nii väikeste kui ka suurte veebisaitide Google Analyticsi kontode pahatahtliku ja madala kvaliteediga liiklust. Kahjuks ei saa Google Analytics seda korralikult filtreerida ja saidi otsingumootor järjest väheneb. Mõned miffed veebihaldurid ja bloggers on rääkinud Darodari tegevustest, pakkudes üksikasjalikku teavet selle blokeerimise kohta. Isegi mõned WordPressi pluginad on kasutusele Darodari liikluse kõrvaldamiseks, kuid siin on lihtne ja väljapaistev võimalus selle vältimiseks nginxis.

Selle meetodi abil, mille on andnud 12-aastane Semalt , Julia Vashneva tippjuht, saate rämpsposti saatjatelt natuke kätte maksta.

Mida te peaksite blokeerima?

Esimene asi on tuvastada, keda soovite blokeerida - auslandsumzug pauschale. Google Analyticsi kontol saate seadistada uusi parameetreid ja kontrollida liikluse kvaliteeti. Peate veenduma, et eemaldate külastused, millel on madal seansi kestus ja 100% põrge. Kahjuks on robotti nagu Darodar.comiga raske tegeleda, sest nende robotid ja ämblikud on kõikjal Internetis olemas .

Sa pead saama nimekirja saitidest, mis võivad võltsitud liiklust saada. See pole nii lihtne, eriti kui teil on palju veebisaite. Koostada loend esmalt rämpsposti saatvate saitide nimedega ja otsustada, millised need peaksid blokeerima. Peamised süüdlased, mille oleme leidnud, et peaksite oma nimekirja lisama, on buttons-for-website.com, darodar.com, hulfingtonpost.com, priceg..com, ilovevitaly.co, forum20.smailik.org, blackhatworth.com ja o-o-6-o-o.com. Sa peaksid blokeerima kõik need veebisaidid, et kaitsta oma Google Analyticsi aruandeid.

Saada neile välja

Peaksite meeles pidama, et Darodar.com ei austa teie Google Analyticsi kontot ja ei järgi seda robots.txt. Sellepärast peate oma eraelukoodide abil oma ämblikud ja robotid suunama tagasi oma veebisaidile ja segama oma Google Analyticsi kontoga. Teise võimalusena võite kasutada URL-i lühendamisteenuseid (shadyurl.com), et suunata need uuesti läbi juhuslike URL-ide kaudu, segades sellega oma Google Analyticsi suurel määral.

Ausalt öeldes ei pruugi nad pärineda Darodari arendajatelt ja tegijatelt, vaid peate suunama oma liikluse, et kaitsta oma veebisaiti Internetis. Arvestades unikaalset suhtumist Facebookis ja Twitteris, ei tohiks te end halvasti ega süüdi tunda. Kõigi viidete jaoks on võimalik luua individuaalsed avaldused, mis tagavad teie kaitse otsingumootori tulemustes.

Kontrollige kõike õigesti

Viimane, kuid mitte vähem, peaksite kõik õigesti proovima. Kuna olete nginxi konfiguratsioonifailidega kokku puutunud, on hea kontrollida, kas olete blokeerinud, mida soovite blokeerida või mitte. Oluline on mitte luua vale vasteid. Selle asemel peaksite keskenduma oma Google Analyticsi kontole Darodari blokeerimisele .

Kui olete ümbersuunamised ja vead seadistanud, peate serveri oleku tööriista kasutama serveri vastuste kontrollimiseks mitme viitestringi jaoks. Kui teil on mõni teine ​​idee ja soovite meiega jagada, ärge unustage meile allpool asuvas kastis meile e-posti või kommentaari vallutada.

November 29, 2017