Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: pildi optimeerimise tööriistad

1 answers:

Professionaalse veebisaidi olemasolu on vajalik, kui olete unelnud oma lugejatele muljet avaldada. Sellepärast peaksite oma veebisaidil kasutama kvaliteetseid pilte, et parandada oma ettevõtte üldist välimust. Selles suhtes tuletab Nic Chaykovskiy, Semalt vanem klienditeeninduse juht, et optimeerida saidile paigutatud pilte Google'i, Bingi ja Yahoo jaoks paremaks indekseerimiseks.

Kuidas otsingumootorid teie pilte arvavad?

Google, Bing ja Yahoo saadavad teie veebisaidi indekseerimiseks automaatsed andmed, mis on tuntud kui ämblikud. Otsingumootori ämblikud ja robotid määravad teie veebisisu olemuse, kuid nad ei näe pilte. Nad saavad lugeda ainult piltidega seotud teksti - logiciel pointage heure de travail. Teie metaandmete ja alt-tekstiga määravad otsingumootorid teie veebisaidi niši ja teema. Otsingumootorite ämblikud vaatavad piltide alt-silte, failinimesid ja piltide pealdisi, et hinnata teie piltide olemust.

1. Image Alt Sildid:

Pildi alt-sildid on ligipääsetavad kasutajale, kelle nägemus on häiritud.

2. Pildi failinimed:

Teie piltide failinimed määravad teie pildi, näiteks "birds landscape.jpeg". See failinimi kirjeldab, et teie pildi formaat on jpeg .

3. Pildi pealkirjad:

Teksti, mis on kirjutatud pildi alla, nimetatakse piltide pealkirjaks .

Tähtis on optimeerida kõiki tekstitüüpe veebisaidi SEO parandamiseks. Kuna Google ei näe teie pilte, peate kasutama alt-teksti (või alternatiivset teksti), et märgistada pilte teavet, mida võiksite otsimootoriga jagada..Alt-sildid aitavad Google'il, Bing'il ja Yahoo leida oma pilte ja näidata neid SERP-i-s.

optimeerige Alt Sildid:

Iga kord, kui kasutate oma veebisaidil uut pilti, palutakse teil lisada alt-tag. Alt-silt kirjeldab teie pilti ja see tuleb korralikult sisestada. Pildi optimeerimiseks peate kirjutama alt-silte alt kirjelduse jaotises ja kasutama õigeid märksõnu .

Pildi failinimi:

Veebisaidi piltide loomiseks ja salvestamiseks peate kasutama failinime jaotises märksõnu. Näiteks kui teie pildil on mõned ilusad puud, võite faili nimeks nimetada "rohelus ja linnud". Veenduge, et peamine märksõna sisestatakse failinimesse, et eristada teie pilti Google'ist teistest piltidest.

Pildi pealkiri:

Piltide optimeerimise lisameetmena peaksite kasutama oma fotodest ülalpool ja allpool olevaid märksõnu. Näiteks kui teil on enne abielu ja pärast oma kuulsust kaks fotot, võite kirjutada pealkirja "John Cena saab pärast abielu kaalu" .

Piltide lingid optimeerimine:

Kui soovite luua tagasilinke, saate need optimeerida piltidele õige ankru tekstiga. Näiteks kui pilt näitab teie veebisaidil juba arutletud maadleja John Cena, saate optimeerida linki oma viimast pilti.

Kontrollige pilte Google'i piltidega:

Viimase sammuna peate pilte kontrollima Google'i piltide abil, veendumaks, et need on korralikult indekseeritud. Näiteks kui teie veebisaidi nimi on www.abc.com, peaksite pildi otsimisriba sisestama "site: abc.com" .

Kokkuvõte:

Optimeeritud pildid mängivad teie otsingumootori paremusjärjestuses olulist rolli ja aitavad teil Google'i piltidelt rohkem liiklust juhtida. Kui arvate, et teie pilte pole optimeeritud, peaksite seda tegema nii kiiresti kui võimalik. Elance, Freelancer, ODesk ja Fiverr on parimad kohad, kus otsida vabakutselisi töötajaid. Viimaseks, kuid mitte vähem, peaksite kasutama litsentsitasusid. Parimateks ressurssideks on sellised pildid: Stock Photos, Adobe Stock Images, Getty Images ja Pixabay.

November 29, 2017