Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: kuidas võidelda Ghost Referrer rämpspostiga?

1 answers:

Referrer rämpspost on suhteliselt uus ja tüütu rämpsposti vorm. Mõistlikud viitajad kutsuvad teie veebisaite ja rämpsposti Google Analyticsi andmeid. Saate kontrollida oma veebisaidi rämpsposti suunamiseks, kui kogete liikluse ootamatut ja ebatavalist tõusu. Te peate regulaarselt kontrollima Google Analyticsi aruannet, et näha, kas teie veebisait saab reaalseid külastajaid või võltsid vaateid. Siinkohal on rämpsposti esilehel kaks peamist tüüpi: esimene neist on indekseerijatest, kes külastavad teie veebisaiti ja põhjustavad soovimatuid lööke ja kuvamisi, ja teine ​​tüüp on Analyticsi ID-de juhuslik rütm - turkuaz mavisi. Google Analyticsi ID valitakse juhuvaliku alusel ja te hakkasite saama liiklust, mis ei tähenda teie veebisaidile midagi.

Artem Abgarian, Semalt vanemate klienditeeninduse juht, pakub siin praktilisi näpunäiteid, kuidas võidelda viirusliku rämpssisuga.

Crawler Spam:

Crawler referral rämpspost on üks kõige tavalisemaid ja traditsioonilisi rämpsposti liike. See on umbes ämblikud ja robotid, mis juhuslikult indekseerivad teie veebisaiti ja saadavad selle võltsitud liikluse. Crawler-rämpspost ignoreerib meta-väärtuste reegleid ja robots.txt-i ning kummitusraamatut saab peatada ainult teie Google Analyticsi kontol olevate filtritega. Soovitame blokeerida indekseerija rämpspost koos .htaccess-failiga .

.htaccess'i pahatahtlike indeksoijate blokeerimine:

Võimalik on .htaccess-faili pahatahtlike indekseerijate blokeerimine..Sa peaksid lisama oma .htaccess-faili kindla koodi ja rämpsposti indekseerijad blokeeritakse aeg-ajalt. Peaksite meeles pidama, et see meetod ei toimi kummituste rämpspostiga. Ghost-rämpspost on rafineeritud viiruse rämpsposti tüüp ja põhjustab referrer-servereid teie veebisaidi külastamata. Spämmirobotid püüavad teie Google Analyticsi kontoga petta või varastada teie analüüsitunnus pahatahtliku liikluse saatmiseks.

Võite leida oma veebisaidi otsingumootori tulemustes ülaosas, kuid see ei kesta kaua. Häkkerid ja rämpsposti saavad sageli Google Measurement Protocolit, mis võimaldab neil andmeid saata otse Google Analyticsi serveritesse. See on teie Google Analyticsi peamine viga ja seda tuleks lahendada nii kiiresti kui võimalik. Võite probleemi lahendada, lubades andmeid ainult nende hostinimede kohta, kus kasutatakse analüütika ID-d. Veenduge, et seadeid pole vaikimisi kohandatud. ainus probleem selle lahendusega on see, et peate filtreid käsitsi looma ja see võib olla märkimisväärne koorem kõigile. Peaksite vältima viiruse hostinimesid Google Analyticsi andmete ja teie filtrite rämpspostist. Selleks peate oma Google Analyticsi kontol lubama esmased rämpspostiga seotud meetmed ja välistada teie statistikast rämpspostid ja ämblikud:

1. Minge oma Google Analyticsi kontole ja külastage lehte Seaded .

2. Kontrollige valikut, milles märgitakse, et blokeerida teadaolevad spämmirobotid.

Kui soovite eemaldada kummitusjuhtumi rämpsposti, peate looma kõik kehtivad hostinimed ja asetama need REGEX-vormingusse. Võite ka oma Google Analyticsis luua mõne filtri ja lisada filtritele kõik veebisaidid nagu semalt.com ja darodar.com, et need oleksid blokeeritud. Ärge unustage, et see trik töötab ainult siis, kui teie ajaloolised andmed on puhas.

November 29, 2017