Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: kuidas toime tulla 6 engagement Analyticsi probleemidega

1 answers:

Täpsete mõõtmiste sisu turunduse tasakaalustamine on oluline. Lisaks peaksite analüüsima, kuidas teie sisu huvitab. Kaasamise analüüs on keeruline, kuid üks edukamaid turundustaktikleid - estilos de ?culos de sol.

Vastavalt Semalt eksperdi Ivan Konovalovi sõnul eraldavad üha suuremad turundajad eelarvet pidevate sisuturunduse strateegiate jaoks ja soovivad näha suurepäraseid tulemusi.

Sisu turunduskampaaniate üks nõrkusi on andmete tõlgendamine. Kui turustajad alahindavad analüütikaaruannet või reageerivad sellele liiga, on neil tõenäoliselt probleeme, sest see mõjutab suuresti nende tulevaste strateegiate arengut.

Probleem nr 1: liiga palju liiklust

Kui näete, et seal on palju tagasisidet ja uut liiklust, siis peate oma turundusstrateegiaid muutma. Erinevad turundajad püüavad leida tasakaalu oma veebisaitide tagasipöördumise ja uue liikluse vahel, kuid peate määrama kõigi unikaalsete vaadete väärtuse, kuna saidi kasv sõltub nendest vaadetest. Saidi eesmärgid peaksid olema mõeldud lugejatele, juhtidele ja meelelahutusele. Lisaks peaksite proovima saada nii palju liiklust kui võimalik, ilma et see kahjustaks kvaliteeti. Püüa teisendada külastajad õnnelikeks klientideks.

Probleem nr 2: rämpsposti saatjad ja robotid võivad teie liiklust koormata

Te peaksite kontrollima suunamisliiklust regulaarselt. Oluline on märkida, et seal on halbu robotid ja head robotid. Halbad robotid murravad teie analüüsiandmeid. On tõenäosus, et kummitusraamat mõjutab teie Google Analyticsi kontot ja peate looma filtreid nende eemaldamiseks. Ghost rämpspost ei pääse oma veebisaidile..Selle asemel saadab see võltsitud vaateid ja põrkumise määr on 100%. Üks tavalisemaid vigu blokeerib html-faili hüüdnimega rämpsposti. Filtrid tagavad, et tuleviku rämpsposti ei leia teie veebisaidile .

Probleem nr 3: teie seletamatu seosed

Kas näete oma arvudes mõnda seletamatut dipsi? Enne olukorra paanikat peate võtma meetmeid ja kontrollima Google Analyticsi aruannet täpsemate andmete saamiseks. Mõned teie veebisaidi registreerumised ja külastused on tõenäoliselt valed. Et saada idee, kuidas teie numbrid kõikuvad, peaksite uurima perioodi andmeid ja määrama kindlaks, kas saidil on negatiivne suundumus või positiivne. Veenduge, et teie turundusstrateegiad on kuni kaubamärgi juurde, ja selles pole seotud rämpsposti.

Probleem nr 4: kõrge põrkekiirus

Kõrge põrgatõus on üks tänapäeval suurimatest probleemidest turundajatele ja veebimeistritele. See ei ole kunagi hea veebisaidi jaoks, kuid sõltuvalt sellest, miks teie saiti on projekteeritud, ei põrkamiskiirus teile palju kahju. Veenduge, et võtaksite kasutusele pikaajalised turundusstrateegiad, kus kliendid tähendavad teie jaoks kõike. Sa peaksid võtma strateegiad oma põrkumise määra vähendamiseks. Kui teie külastajad tabanud mõnda konkreetset lehte rohkem kui teised, võite need lehed sellisena jätta ja ülejäänud seadeid muuta. Suurepärane põrkumise määr tuleneb UX-i probleemidest teie veebisaidil.

Probleem nr 5: lehed seansi kohta on oodatust väiksemad

Kvaliteetne liiklus teie saidil võib teie tulusid pikemas perspektiivis suurendada. Kuid kui teie lehed seansi kohta on oodatust madalamad, peate viivitamatult võtma meetmeid. On tõenäosus, et teie konversioone mõjutab. Külastatud lehekülgede kõrgus näitab, kuidas teie lehed on huvitavad ja kuidas teie vaatajaskond teie sisu sirvib. Selle probleemi ainus lahendus on teema ja veebisaidi üldise kujunduse muutmine. Sa peaksid kasutama õigeid, püramiidstruktuure ainult SEO eesmärkidel.

Probleem # 6: külastajad ei kuluta oma veebisaidile piisavalt aega

Kui olete mures, kuna külastajad ei veeta teie veebisaidile palju aega, võib see olla sümptom, mille oma lugejad ei saa midagi huvitavat ja informatiivset. See on aeg, mil pead suunama oma vaatajaskonna oma saidile, pakkudes müügile erilisi allahindlusi. Lisaks peaks teie veebisaidi sisu olema kaasav ja kasulik. Võimaldage eri tüüpi meediume ja laadige üles oma veebisaidile videoid, pilte ja kvaliteetseid artikleid, et pöörduda suure hulga inimeste poole.

November 29, 2017