Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: kuidas kasutada B2B e-turundust

1 answers:

Rohkem kui seitsekümmend protsenti turundajatest ja ettevõtetest kasutavad oma sisuturunduse strateegia raames e-posti uudiskirju, mis lähevad ainult nende blogi postituste ja sotsiaalse meedia taga nende kasutamisest. Vahepeal on e-turunduse parim valik ja seda peetakse kõige usaldusväärsemaks kanaliks, kui tegemist on sisu levitamisega B2B turundajatele.

Hinnangud näitavad, et rohkem kui üheksakümmend protsenti B2B markkinoijat eelistavad seda turustamist taktikat ja kuuskümmend viis protsenti neist kasutavad spetsiaalseid e-posti platvorme oma tööde tegemiseks. On kindel, et B2B e-turunduse on saanud tohutu populaarsus, kuna see tagab investeeringute tasuvuse - hohe pr backlinks. Enam kui üheksakümmend protsenti ameeriklastest ja eurooplastest kasutavad igapäevaseid e-kirju. Veelgi olulisem on selge, et e-kirjad suudavad kiiremini soetada kaupu sotsiaalsete võrgustike saite, mis on seitsekümmend protsenti kõrge väärtusega.

Oliver King, Semalt kliendihalduse juht, selgitab siin e-turunduse kasu saamise juhendit.

Parim

Kui räägime turundajad, on esimene asi, mis meie arvates on, uksest ukseni müüjad. Neid õnnestub, kuna neil on palju võimalusi teenida elatist, samas kui e-turunduse puhul tuleb saata palju e-kirju ilma tulude teenimise tagatiseta. Sissetulevaid turundusi peetakse küberruumis luurekohtade loomiseks. Teie saidi sisu otsustab, kui palju kliente sellele meelitatakse.

On tõsi, et kirjad sulgevad lõhe. Siseturundust sõltuvad inimesed peaksid meeles pidama, et nad ei pruugi soovitud tulemusi saada. Kui te arvate, et teie kliendid otsivad teie optimeeritud termineid ja jõuavad teie veebisaidile või sotsiaalmeedia platvormidele, teete suure vea..Seevastu e-turunduse abil saate suuresti kliente, tagades, et teie hääl on alati Internetis kuuldav. E-turunduse abil saate hõlpsasti ennast panna ennast suure hulga klientide ees ja saata oma sõnum otse oma postkasti. Nende sõnumite reageerimine sõltub sellest, kuidas olete neile oma tooteid või teenuseid esitanud. Lubage mul siin öelda, et see ei ole väljaminev turundus.

Väljavaated võivad eirata teid, nii et veenduge, et teie e-posti aadress erineb teistest sarnastest meilidest ja proovige kliente kaasata. Ainult nii ei kustuta see ilma toote üksikasjade kontrollimiseta .

Lühidalt öeldes, B2B e-turunduse abil saate jõuda otse palju inimesi ja vähendada stressi suures ulatuses. Mõned inimesed võivad aga teie kirju kaotada ja häirida ning võivad oma ID-d blokeerida, kuid peaksite lubama neil oma otsuseid teha.

B2B parimad tavad

Kasulik B2B e-post järgib samu meetodeid kui ettevõtja ja tarbija vahelised sammud:

1. Intrigeerivad teemavardid tuttava ja kiireloomulisuse tekitamiseks, mis tekitavad kiireloomulisuse.

2. Otsesed tekstid, mis ei aita ega ajada saajaid aega.

3. Videod ja kohandatud pildid sõnumite purustamiseks ja fantastiliselt

4. Paigutused, mis muudavad teie e-kirju hõlpsasti loetavaks ja rõhutavad olulisi punkte.

Lühidalt öeldes, ettevõtted peavad looma usalduse, et meelitada ligi suuri inimesi, tagades, et teie kliendid on teie toodetega ja teenustega rahul ja rahul. Sa peaksid veenduma, et sisu turunduse strateegia toetab teie B2B-e-kirjades olevaid kirju.

November 29, 2017