Back to Question Center
0

Semalt ekspert kirjeldab, kuidas poisid pärinesid rämpspostist

1 answers:

Michael Wall Brown, kes on Semalt digitaalteenuste klienditeeninduse juht, on artiklis kohandanud rämpsposti päritoluga seotud kaalukaid fakte.

Esimene rämpsposti saadeti 1994. aastal - как подобрать mtu. Sel ajal kirjutasid Laurence Canter ja Margaret Siegel oma firma roheliste kaartartikliteenuste pakkujate reklaami. Nad saatis selle sõnumi kõigile Useneti uudiste grupi liikmetele ja selle sõnumi sai üle kuue tuhande liikme.

Sõnumite ainulaadse edastamise tõttu ei leitud Useneti kliendid duplikaadide leidmiseks ja kasutajad nägid samade sõnumite koopiaid kõigisse rühmadesse. Sel ajal ei olnud Interneti ja veebipõhiste ressursside kommertskasutus tavaline. Plus, juurdepääs Usenetile oli tunduvalt kallim kui teised. Paljud kasutajad arvasid, et kommerts-näivad sõnumid ei olnud midagi head. Nad ei võtnud aega, vaid kulutasid ka kasutajatele palju raha.

Hiljem kõigile tähelepanu juhtis rohelise kaardi juhtum. Arnt Gulbrandsen töötas välja tühistamismudelite kontseptsiooni, mida hiljem võrreldi rämpsposti sõnumite sisuga. Seejärel saadeti see kontrollimiseks esialgsele saatjale. Canter ja Siegel kordasid seda protsessi uuesti ja uuesti. Kasutajad ei suutnud rämpsposti ühendada ega suutnud Usenet-serveris sõnumeid tühistada..Võeti ka rämpsposti tõrjemeetmeid, kuid kõik asjata.

See oli lihtsalt kommerts rämpsposti ja Usenet rämpsposti algus. Enne 1994. aasta aprilli vastas Sedar Argic mitmele sõnumile, milles öeldi, et ta on Armeenia genotsiidi eitanud. Tundub, et see ei olnud mõistlik otsus, ja kogu asi oli vaja muuta .

Useneti rämpsposti varane vorm oli sõnumid, mida saadeti paljud kasutajatele internetis. Teiselt poolt töötas Cancellot samasugustel sõnumitel ja püüdis nende allikat kontrollida. Lõpuks tulid aeg, mil arenenud tehnoloogia kasutavad Usenettersid leidsid selle probleemi lahenduse. Vene teadlane Andrei Markov leiutas 1913. aastal boti ja kasutas filtreid genereerides mitmesuguseid lehti .

Rämpsposti saatjad ei võtnud aega, et mõista, et tühistamisbootid on häkkinud, lisades iga sõnumi lõpus juhuslikud junkid. Tol ajal rämpsposti saatjad viisid Useneti erinevatesse e-kirjadesse, tagades, et nad ründavad kõiki Euroopa ja Ameerika e-posti ID-sid. Üha enam inimesi pühendas end rämpsposti olemuse väljaselgitamisele ja püüdis rämpspostiga tegelejaid internetis võidelda. Mitte-inimeste kontod loodi selleks, et uurida häkkerite käitumist Internetis. Uued tehnoloogiad töötati välja ja serverite abil hävitati erinevaid rämpspostijuhtmeid. Teisest küljest arutasid rämpspostijad probleemi ja arendasid palju paremaid tehnoloogiaid kui see. Samuti töötati välja meetodeid Google Analyticsi filtrite vastu .

Rämpsposti saatjate jaoks loonud Bayesi sõnumid, et veenda kasutajaid, et nad on seaduslikud ja usaldusväärsed. Pikad ja lühikesed seosedeta sõnad olid loodud ja see tehnika sai levinud ja laialt levinud.

Amazon tutvustas 2010. aastal e-raamatu poodi veebis ning selle serveri oli üle ujutatud palju rämpsposti. Praeguseks on kasutusele võetud palju meetodeid, et tulla toime suure hulga rämpsposti saatjate ja häkkeritega Internetis.

November 29, 2017