Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: hämmastav sisu ilma märksõna täidisega

1 answers:

Kui tegemist on artiklite ja veebisisu, usuvad paljud inimesed, et SEO on märksõnade täidis. Veenduge, et teie sisestataval kujul poleks reparatiivseid märksõnu ja mõttetu sõnu. Lisaks annavad uued pealkirjad sulle kuhugi ja te ei tohiks seda kunagi minna lihtsalt otsingumootori auastmete huvides.

Michael Brown, Semalt kliendihaldur, tuletab meelde, et peaksite alati meeles pidama, et märksõna polstrimaterjal ei vii teid kuhugi. Selle asemel on huvitav ja kasulik sisu ainus viis, kuidas veebisaidid võivad püsida kaua. Kui olete segaduses interneti ja sotsiaalmeediumi leitavate sisu optimeerimisega, on see teie jaoks õige koht - table top round 42.

Leitav sisu:

Te olete kuulnud valitsusasutustest, teabearhitektidest ja turustajatest, kes armastavad SEO juttu. Leitav sisu on seda tüüpi sisu, mis võtab aega külastajaid palju. Leidliku sisu osas ei pea te oma veebisaidilt ja sotsiaalset meediat otsingumootorid eraldi eraldama. Selle asemel peaksite keskenduma leitavate veebisaitide ja artiklite loomisele, mis töötavad kõigi kasutajate jaoks ja saavad teile Internetis palju raha .

Peate keskenduma kolme tüüpi vaatajaskonnale: teie saidi vaatajaskonnale, sotsiaalmeediast saab kaasata ja seda, mis leiab teie sisu otsingumootori päringute kaudu, eriti Google'i kaudu..

Kohalikega rääkimise korral saate luua nende ootustele vastavat sisu. Kuid kui soovite oma võrku laiendada, peate tagama, et teie sisu hõlmaks reaalseid külastajaid, mitte roboteid. Kui kirjutad leitavat sisu ilma märksõna täitematerjalist, siis märkate, et paljud inimesed armastavad oma saidi külastamist nii otsingumootorite kui ka sotsiaalse meedia veebisaitide kaudu.

Tegelikkuses on külastajate reis keerulisem kui televisioonis, trükireklaamides, Facebookis jagatavas tootes ja otsingumootori tulemustes. Peaksite järjehoidjateks kõige rohkem huvitavaid lehti järjestama ja veenduma, et teie vaatajaskond on sama.

Ilmselt enamik puutepunkte on umbes otsingumootorid ja SEO. Nii et isegi siis, kui sisestate palju märksõnu, pole see internetis erinevatel inimestel mõttekas.

konteksti URL-id ja täpsustada:

Ühtne ressursiotsija (URL) on teie veebisisu esimene ja kõige olulisem aspekt. See on koht, kus teie publik jõuab ja loeb asju, mida olete kirjutanud. Veenduge, et teie URL on selge ja sisaldab peamist märksõna. Seal pole vaja sisestada palju märksõnu. Suuremahulise SEO puhul väidab enamus eksperte, et peaksite URL-i tegema lühikese ja põhjalikumaks. Selleks võite kasutada URL-i lühendamise teenuseid.

Lugejate pealkirjad:

Pealkirjad peaksid olema lugejatele, mitte enda jaoks. Erinevad otsingumootorid ei nõustu H1 pealkirjadega, öeldes, et see ei mõjuta positiivselt Google'i pingereas. Teiselt poolt väidavad mõned SEOsid, et rubriigid on väga olulised ja jätavad oma saidi SEO-le pideva mõju.

November 29, 2017