Back to Question Center
0

Semalt Digital Expert selgitab, mida 404 vead tähendavad SEO

1 answers:

Mis põhjustab 404 mitte leitud viga? Kas nad lähevad minu pingerida?Need küsimused hoiavad brändijuhi meelt, kui "404 ei leia" vigu.

Kui teie leht tagastab 404 viga, häired on ähvardavadUX-le (kasutajakogemus). Iga kord, kui külastaja saab viga 404, on ta kohustatud uuesti hindama ja taganema, mistähendab oma lehe jätmist. Brändihaldurite või digitaalsete turundusteenuste puhul võivad vead paanikat tekitada, kui nad märgivadveebimeistri tööriistad. Nende probleemide vältimiseks, Michael Brown, kliendi edujuht Semalt digitaalteenused,põhjalikult uurige, millised 404 vead teie SEO-ile ja kuidas nende soovimatu mõju kõrvaldada.

Kuidas leida 404 viga?

Kasutage Google Webmaster Tools

See on üks parimaid meetodeidvead otse Google'ist tuvastades - managed cloud it services in portland. Teil on vaja ainult sisse logida oma veebimeistri tööriistadesse, minge Indekseerimisele ja klõpsakeIndekseerimise vead. Kõik puuduvad URL-id kuvatakse jaotises Not Found. Võite isegi kontrollida graafikutparema analüüsi jaoks aja jooksul tehtud vead.

lõhestatud leiundid

Täna on palju brauseri laiendusi ja isegi tasutaveebisaitidel nagu Validator.w3org ja Minu lingid. Need hõlpsalt tuvastavad teie veebisaidil rikutud linke.

Kasutamine Screaming Frog SEO Spider

SEO Spider sarnaneb veebimeistri tööriistadega, aitab teil näha kõiki 404 mitte leitud vigu.Laadige rakendus alla. Installi SEO Spider ja sisestage oma veebisait, seejärel klikkige indekseerima. Status kuvatakse 404 veadKoodide vahekaart..Samuti saate aruande eksportida CSV-failina.

Millised 404 vead SEO jaoks ja miks peate tegutsema kiiresti?

Google hindab seda, et 404 mitte leitud viga on mõnikord paratamatu.Seetõttu ei deaktiveerita teie veebisaiti ega karistata. Kuid kuna Google'i peamine eesmärk on pakkuda kvaliteeti,teie SEO tõenäoliselt kannatab palju. Kuna Google'i roboteid indekseerib teie lehe sisemised lingid, märgitakse see peoleei huvita paremat kasutuskogemust pakkuda. Aja jooksul Google peatab teie lehtede indekseerimise ja liiklus väheneb oluliselt.

Turustajad peaksid rohkem muretsemaklientide asemel Google'i roboteid. Teie külastajatele ei pruugi viga põhjustada üldse, mida nad huvitavadsaab sisu, mida nad soovivad. Enamik külastajaid lahkub tavaliselt teisel veebisaidil, järgige konkurenti või väljuge. Seetähendab liikluse kadu, sest klient ei saa järgmises sammu konversiooni suunas. Selle tulemusena on see alati arukassinust tuvastavad vead nii kiiresti kui võimalik ja viivad need viivitamatult kinni.

Kuidas määrata 404 mitte leitud viga?

Kui 404 viga ilmneb, on vaja hõlbustada klientide suutlikkust voolule tagasi pöörduda.

Kasutada 301 alalist ümbersuunamist

Kui konkreetne leht on eemaldatud või teisaldatud,301 ümbersuunamisteenused aitavad lehte uuele lehele siduda. 301 ümbersuunamine on hea, sest see ei kaota eelmise lehe lehe volitust .

Robots.txt

kasutamine

Robots.txt-faili kasutatakse selleks, et Google'ile teada saadakonkreetsed lehed on eemaldatud ja te ei soovi, et neid indekseeritakse. See on suurepärane viis 404 probleemi lahendamiseks, kui paljulehekülgi on eemaldatud.

Lehekülgede kirjavigu parandamine

Kui kasutate Webmaster Tools, saate hõlpsalt tuvastadakatkiste linkidega lehed. Kontrollige neid lehti tähelepanelikult, et tuvastada, kas link on valesti kirjutatud ja parandage need kohe.

November 27, 2017