Back to Question Center
0

Semalt Deskundige: 8 SEO Fouten Die Gevaarlijk Zijn Voor Uw sisu turundus

1 answers:

Käsikäitlejad abistavad ka teie vanemate kiirabi, kellel on laialdased teed, kellel on väikesed ja keskmise suurusega takistused, mis on seotud teadmistepõhise võrdõiguslikkuse süvalaiendamisega.

Autotööstuse staatus omakorda aitab tagada, et kõik sõidukid töötavad hästi töökeskkonnas ja töötab hästi töökeskkonnas.

U modet de volgende fouten vermijden, gedefinieerd door Lisa Mitchell, kliendi edujuht van Semalt Digitaalsed teenused, mis võimaldavad teil tagada geograafilise asukoha - kia cartoons.

1. Korte inhoud

U mod etu see, mis on ette nähtud ülemaailmsel tasandil, on om te voldoen aan de zoektocht naar verschillende zoekopdrachten. Google on kõige tõsisem uitgebreid inhoud, mis on hetkel saadaval, kui soovite, et gegevens die aan hun eisen voldoen. De gemiddelde inhoudslengte dient ongeveer 2400 woorden te zijn om ervoor te zorgen dat het concreet on see, et lezers positiive kõvasti hebben üle inhoud.

2. Afwezigheid van der wormingen van parterparameters

Suletud veebisaidi veebisaitide veebisaidid aitavad teil leida uusi veebisaite, mis aitavad teil täiuslikumaid töökohti. Pagina on kohtunud geenidokumentidega, mis on loodud Google'i algatusel, mis on seotud Google'i otsingumootoritega .

Elementen die zijn ontworpen om teksten te breken, zorgen ervoor et de lezers langer op een pagina blijven, iets waarmee Google rangschikking van de betffrecht inhoud verhoogt.

3..Inhoudsfouteni spelfouten

Ondanks täidavad seda eesmärki, isegi siis, kui see on foorumis, siis on see ka SEO-tegur, mis tähendab, et see on suhteliselt väike, kuid ei ole täidetud.

4. Afwezigheid van inhoudsonderbrekingen

Het on Belangrijk om de aandacht van de lezer ukse ee Bepaalde inhoud jätkuvalt te herhalen omdat meeste lezers een zeer korteet aandacht hebben. Mõlemad tekstid jagunevad kõige paremini nendega, mis on seotud kaubamärgiga, mille eesmärk on tagada, et sõnad oleksid paremad ja laialdasemad kui sõnad, mis oleksid kättesaadavad teie jaoks.

5. Gebrüki tekst paragrafen van

Lang paragrafen muudab verveling et krijg je lezers van je pagina af. Zorg esitas selle, et paragrafen korter zijn, samuti eessõnad, mis on seotud kaubamärgiõiguse oluliste sõnadega.

6. Afwezigheid van uitgaande links

De geloofwaardigheid van inhoud die wordt bereikt door het gebruik van uitgaande links en bronnen, on van groot belang voor de lezers. Google on uurinud Google'i otsingumootorit, mis on SEO-eksperimenteerinud sellel lehel, mis on seotud otsingumootorite lingidena .

7. Afwezigheid van promotie

Loomulikult saate kasutada samaaegselt samaaegselt samaaegselt samaaegselt samaaegselt 1-sõnalist edetabelit. U modi geduldig zijn en wachten op mensen om uw sisu positiEve SEO-indicatoren te geven, zoals sociale aandelen en links.

8. Afwezigheid van CTA en en optimalisatie

Veenduge, et teie SEO-faili loomine on kindel, et teie veebisaitidel ei leidu midagi muud kui SEO-faili.

Järeldus

Umbrohutõrje, mis võib põhjustada ennekõike halvemaid SEO-sid, aitab tagada, et teie turvavõrgud on liiga suured, et täiustada oma töökeskkonda. Lisateavet saate meie saidil .

November 29, 2017