Back to Question Center
0

Semalt: Alt-teksti ja pildi pealkirja peamine erinevus

1 answers:

Praegu muutuvad pildid veebisaitide kasulikeks elementideks. WordPress pakub veebisisu piltide lisamiseks mitu võimalust ja peaaegu iga veebiotsija võib seda teha mõne minuti jooksul. Kuid pildi "Lisaandmed" täitmisel on tähtis aega võtta. Täpsemalt kasutage kõige paremini oma piltide alt-teksti ja pealkirja sildid. Jason Adler, Semalt kliendihalduse juht, tuletab meelde, et need kaks atribuuti määravad pildi kommunikatiivse väärtuse ja selle järjestuse SERPs. Samuti parandavad kasutaja kaasatust ja aitavad seega teie saidil hea maine luua - poses modelos para fotos.

Mis on pildi alt Teksti ja pildi pealkiri WordPressis?

Pildiandmetesse lisatakse pildiandmetesse alt-tekst või alternatiivtekst, et tegutseda kohatäitjana juhul, kui pilt laadimiseks kulub kauaks või üldse ei koorma. Selle asemel, et külastaja ei näe midagi (mis võib tekitada halba kasutajakogemust), näevad nad pildi kirjeldust - Alt Text .

Alt tekst tehakse mitte ainult kasutajatele, vaid ka otsingumootoritele . Kui otsingumootor, nagu Google, indekseerib veebisaite, ei saa ta pilte lugeda, kuid see võib lugeda pilti alt teksti. Kui see silt on optimeeritud, annab otsingumootor pildi ja seega veebisaidi otsingutulemustes paremini.

Pildi pealkiri teeb teie saidile palju kasu. Kui liigutate hiirekursorit pildi kohal, võite märgata, et teatud kirjeldav tekst hüppab üles. See on pildi pealkiri ja see annab pildile parema ülevaate..Veelgi olulisem on see, et pealkiri aitab pildi mõistmiseks nägemispuudega lugejaid. Tavaliselt kasutavad need külastajad veebilehtede sisu lugemiseks ekraanilugemise tarkvara. Kui tarkvara jõuab kujutiseni, siis loeb kasutaja pilt pildi pealkiri. Kui pealkirja pole, pole ekraanilugeja midagi tagastatavat ja liigub selle sisu järgmisesse ossa, mida ta saab lugeda .

Pildi lisamine Alt Teksti pilt WordPressis

Alt teksti lisamiseks piltidele on kaks võimalust. Teil on võimalus teksti lisada pildi üleslaadimisel WordPressi poolt sisseehitatud meedia üleslaadijaga. Teine meetod hõlmab meediumikogu avamist, pildi leidmist ja selle pildi all oleva Redigeeri linki klõpsamist .

Pildi pealkirja lisamine WordPressis

Oluline on märkida, et WordPressis sisalduvat sõna "pealkiri" võib kasutada kahte erinevat asja. Kui laadite üles pilti WordPressi meediumide üleslaadija kaudu, näete pealkirjavälja. Sellele väljale sisestatavat teksti nimetatakse pealkirjaks, kuid seda kasutab WordPressi meediumikogu, et kuvada teie teegis olevate piltide ja muude meediumifailide loendit. Kuid see ei ole pealkiri, mida külastajad näevad, kui hiirekursor asub pildil.

Siin saate lisada pildi pealkirja, mida kasutajad näevad:

Kui kasutate visuaalposti toimetajat, võite klõpsata pilti ja seejärel redigeerimisnuppu. Avanevas hüpikaknas klõpsake valikul Täpsemad suvandid ja teile antakse võimalus pealkirja atribuut lisada .

Kui saate kirjutada HTML-koodi, kasutage pealkirja atribuuti lisamiseks tekstiredaktorit .

Nii pilt Alt Text kui ka pealkiri on saidi jaoks olulised. Kasutage neid, et anda piltidele ja kogu saidile mõni isiksus. Veenduge, et kõik teie WordPressi pildid oleksid märgistatud optimeeritud Alt-tekstide ja pealkirjadega. Saate oma saidil sammu edasi, et edukamad postitused paremini järjestada, ja see muutub kasutajasõbralikumaks .

November 29, 2017