Back to Question Center
0

Semalt: 6 valget mütsi SEO meetodid, mis aitavad suunata liiklust

1 answers:

Kõik veebimeistrid tahavad oma veebisaitidele liiklust suunata, kuid vähesed neist tegelevad. Teisisõnu võime öelda, et suunamisliiklus on ainus võimalus saada teie veebisaidil palju vaateid ja kokkulangevuse, kuid see on osa musta mütsi SEO-st. Kui soovite luua kvaliteetset liiklust, peate järgima Google'i reegleid ja eeskirju ning võtma kasutusele valge mütsi SEO strateegiad - criando um site com joomla.

Alexander Peresunko, Semalt kliendi edujuht, pakub siin mõningaid valge mütsi meetodeid, et suunata teie veebisaidile suuri koguseid suunamisliini.

Meetod 1. Ole aktiivne Q & A veebisaidil

Q & A saidid nagu Yahoo Answers ja Quora on hea suunamisliikluse allikas. Kui teil on väikeettevõte ja soovite mõne nädala jooksul seda kasvatada, ei tohiks te siin ja seal oma aega siin mõnda veebisaiti hoida.

Enne arutelu alustamist peaksite tunnustama oma veebisaidile olulist teemat, kategooriat ja otsingutermineid. Gruppide küsimustele ei saa vastata, kui teie saidi teemasid ei arutata. Teise võimalusena võite alustada oma arutelu ja luua eraldi rühma, meelitades üha rohkem inimesi oma veebisaidile, jättes sellelt küsimuse linki. Võite panna oma veebisaidile mitu linki, mis on seotud küsimuse sisuga ja märgista mõned inimesed, et nad saaksid suures koguses liiklust.

2. meetod. Video turunduskampaania loomine

Nendel päevadel on paljud inimesed huvitatud videoturunduse kampaaniatest, nii et peaksite igal nädalal looma kampaaniate kampaaniaid. Veenduge, et need on teie veebisaidil asjakohased, et saaksite soovitud sihtrühma sihtida.

Esimene samm on teie kampaania motiivi tunnustamine ja kindlakstegemine..Järgmisena peaksite olema selge, millist teemat soovite arutleda teie videomaterjalis, ja kasutage tegevusele kutset, et saaksite minna mõne minuti jooksul rohkem ja rohkem toiminguid. Ärge unustage salvestada ja avaldada YouTube'i videoid ja oma kanalit reklaamida.

3. meetod. Kasutage sisu kuhjumist

Kolmas meetod kasutab sisu kuhjumist. See on aeganõudev, kuid sisu kureerimine on üks kõige kasulikumaid ja üllatavamaid viise, kuidas juhtida oma veebisaidile ulatuslikku kvaliteetset liiklust. Lisaks aitab see teil kvaliteetseid tagasilinke mõne tunni jooksul luua. Teil peaks alati olema huvitav ja informatiivne sisu ning vältida teiste tööde kopeerimist. See peaks olema originaal ja seda võib kasutada veebisaitidel nagu Storify ja Scoop.it.

Meetod 4. Mõjutaja turunduskampaania

Mõjutaja turunduskampaania on ideaalne ja tõhus viis saidi või kaubamärgi tõstmiseks märkimisväärse arvu inimeste ees. Nüüdseks kasutavad paljud digitaalsed turundajad seda strateegiat, et edendada oma ettevõtteid ja kaubamärke Internetis. Mõjutajad on erinevat tüüpi, kuid kuulsaimate mõjurite hulka kuuluvad kuulsused, trendieelajad, domeenieksperdid ja bloggersid. Võite teha koostööd mõnega neist, et nautida saidile või brändile maksimaalset kasu.

Meetod 5. Liituge foorumite veebisaitide postitamisega

Online-foorumid on hea viis kvaliteetse liikluse loomiseks. Võite liituda mõne populaarse foorumi ja postitada oma veebisaidi kohta. Püüa kaasata palju inimesi vestluste kaudu ja jätta saidi lingid vestlusesse.

Meetod 6. Kasutage sotsiaalmeediat

Sa peaksid tegema sotsiaalse meedia saitide mõistliku kasutamise, et juhtida teie veebisaidile kvaliteetset liiklust. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ ja Instagram on suurepärane allikas oma sisu reklaamimiseks Internetis. Proovige saada palju meeldib, jagada, kommenteerida ja jälgida, jälgides sotsiaalsete võrgustike veebisaitide eeskirju. Jagage oma sisu Facebooki kogukondades ja regulaarselt piiksuma. See peaks olema värske, jagatav ja informatiivne.

November 29, 2017