Back to Question Center
0

Semalt - 3 põhjust, miks teie sisu võib teie edetabelit vähendada

1 answers:

Kui usute, et olete teinud kõike korralikult, võite olla vale, sest seal on alati midagi parandamiseks. Peate palju õppima, kuidas oma tooteid internetis reklaamida, õppida ettevõtte väärtusi ja turustamise taktikat. Mis kogu õppimine toimub, kuidas võimaldada oma sisu poleerimine ja paremat turustamist!

Oliver King, tippspetsialist Semalt , on rääkinud 3-st teie sisu sissekandmisest.

1 - магазин мебели дельфика. Sa armastad ennast palju.

Tore imetleda ja hinnata teie jõupingutusi, kuid nautida ennast võib teie jaoks probleeme tekitada. Kliendid ei hooli kunagi teie identiteedist ega taustast. Mis on nende jaoks oluline, kui hästi teie toode või teenus neile on ja kuidas nad oma probleeme lahendavad. Kui olete ise kirjutanud sisu, on tõenäosus, et te ei saa müüki. Veenduge, et teie sisu on kuni kaubamärgiga ja paneks teie lugejad ootusi, muutes need õnnelikeks klientideks. Sa peaksid keskenduma sisu ja esemete loomisele oma sihtrühma huvides, ja kui loote selle enda jaoks, siis tõenäoliselt läheb tõenäoliselt äritegevuse tööstusest kaduma. Sa peaksid oma vaatajaskonda võtma ja hoolitsema oma maitse, mitte isiklike huvide eest ja meeldib. Kirjutage teemadele, mis vastavad teie teenustele ja toodetele suures ulatuses, pakkudes lugejatele kasulikku teavet oma brändi kohta..

2. Sa kirjutad sisu ise, mitte oma publikule.

Brändi juurutamise üheks peamiseks allalangeks on see, et enamik inimesi kirjutab sisu enda jaoks, mitte nende lugejatele. Teie ülesandeks on oma vaatajaskonna sisu kirjutamine, veendumaks, et see vastaks nende ootustele. Peaksite silmas pidama seda ühte asja: "Ma ei ole minu klient." Veenduge, et teie sisestatav sisu ei ole isikliku rahulolu jaoks, vaid teie vaatajaskonnale. Suur hulk sisu arendajaid ja turundajaid loob artikleid enda jaoks ja lisab palju märksõnu - nad panevad päevakorda alla oma klientide kurku, uskudes, et nad maitsta sama. Kui sa tahad edu saavutada ja ei peaks proovima oma publikut aju pesta, peate sellest välja mõtlema.

3. Sisu tootmine on kõhukinnisus

See on üks peamisi vigu, mida me teeme. Bloggers ja sisu autorid usuvad, et sisu tootmine on kasutu, kuid see pole nii. Olen näinud palju inimesi, kes kirjutab artikleid ja tahavad pöörata oma 100 dollarit 1500 dollarini päevade jooksul, mis pole lihtsalt kedagi võimalik. Halvad sisukirjanikud on isegi valmis oma artikleid kirjutama nii vähe kui 2 dollarit ühiku kohta. Pärast nädala või kuu möödumist teate, et teie jõupingutused on osutunud viljakaks, kuna veebisaidi sisu ei ole lugejatele huvipakkuv ega informatiivne.

Blogid ja veebisaidid peavad olema kasulikud ja huvitavad ning te ei tohi kahjustada teie maine madala kvaliteediga sisuga. Lõpetuseks peate proovima kirjutada huvitavaid artikleid ja ärge olge sellega seoses isekad. Te ei tohiks oma aega ja raha kogeda kogenematutele kirjanikele ja proovida kirjutada kõike ise. Te peaksite rääkima sellest, kuidas probleeme lahendada, rääkida naljakadest asjadest ja tõstatada vastuväiteid selle kohta, kuidas turundus toimub.

November 29, 2017