Back to Question Center
0

Mis vahe on WordPress.com ja WordPress.org vahel? - Semalt annab vastuse

1 answers:

Kui plaanite veebisaiti välja töötada, peate selle ehitamiseks üles valima WordPressi platvormi. Hinnangu kohaselt WordPressil on üle 30 protsendi internetist ja see on üks kuulsamaid platvorme. See pakub palju teemasid, funktsioone, valikuid ja asju, millest valida. Aga enne, kui valite WordPressi, peate tundma WordPressi ja WordPress - poltrone anziani alzapersona 2 motori al miglior prezzo.orgi erinevust. Julia Vashneva, Semalt vanem klienditeeninduse juht, on märkinud, et kuigi erinevus on väike, peaks teil olema idee, mida valida ja kuidas paremini saidi üles ehitada.

Mõisted ja eesmärgid

WordPress on nimi, mis ei vaja sissejuhatust. See tööriist võimaldab palju veebisaite paljudel interneti serveritel. Veebilehtede loomiseks serverite failide otse üleslaadimise asemel saate kasutada tagasisidetavate failide loomiseks WordPressi ja neid paremini avaldada. Selleks peate looma, hallata ja redigeerima kõiki veebisaite ja looma kvaliteetset sisu, veebipäevikute postitusi ja üles laadima palju pilte. Wordpress on omamoodi veebiarenduse jargonide sisuhaldussüsteem. See avatud lähtekoodiga süsteem pakub kasutajatele palju valikuid ja funktsioone. Tööriist, mis on tuntud kui WordPress.org, on see, kus saate kiiresti hõivata tarkvara koopiaid ja tehtud tööd. See on ise hostitud programm ja teid ei pakuta suunatud domeeninime. Sellel platvormil saate luua nii palju veebisaite, ilma et oleks vaja domeeninime ja eraldi serveri olemasolu. Teisest küljest on Wordpress.com asutatud Matt Mullenweg ja on Automattici omand. See on koht, kus teil on eraldi domeeninimi ja see võib paremini luua oma veebisaiti. WordPress.com on professionaalne teenus, mis on varustatud paljude funktsioonidega..Saate sisu avaldada ja saidi reklaamida, kui olete tasunud domeeni ja veebimajutusettevõtte tasu.

Hinnad

Mitmed inimesed uurivad WordPressi ja otsivad võimalusi tasuta veebisaitide loomiseks ja see on võimalik ainult siis, kui teil on wordpress.org. Aga kui kasutate wordpress.com-i, siis peate maksma nii domeeninime kui ka hostimise eest. Kuid mõned ettevõtted pakuvad oma kasutajatele tasuta alamdomeenide võimalust ka siis, kui nad kasutavad wordpress.com'i.

WordPress.com on võimeline töötama tasulise versiooni süsteemis ja sellel on palju funktsioone. Kui otsite professionaalse veebisaidi loomist, on kulu aastas umbes 19 dollarilt 25 dollarini. Saate oma wordpress.org veebisaiti uuendada ja saada kohandatud kujundused. Saadaval on suur hulk pakette ja hinnad varieeruvad ühelt hostimisettevõttest teise.

kujundused ja teemad

Kui olete WordPress.orgis kasutanud tasuta veebisaiti, on tõenäosus, et teil oleks piiratud juurdepääs kujundustele ja teemadele. Aga kui kasutate wordpress.com'i veebisaiti, saate valida palju kujundusi ja teemasid. Teie veebisaiti saab ehitada professionaalsemalt ja hämmastavalt wordpress.com-iga ning teile pakutakse palju projekteerimisfunktsioone ja veebisaidi fonte.

Funktsioonid ja pistikprogrammid

Nii nagu kujundused ja teemad, saate WordPressis palju funktsioone ja pluginaid, samal ajal kui wordpress.com pakub palju rohkem funktsioone ja pluginad on teie ootustest kaugemale.

Kui olete otsustanud veebisaidi välja töötada, on teie viimane samm otsida usaldusväärset hostingettevõtteid ja tasuda wordpress.com'i veebisaidi eest.

November 29, 2017