Back to Question Center
0

Kuidas ohtlik on Black Hat SEO? Semalt ekspertarvamused

1 answers:

Me teame, et mitmed veebimeistrid kasutavad musta mütsi SEO tehnikat, et parandada oma saitide positsiooni otsingumootorites . Nad kasutavad paljusid meetodeid otsingumootorite tippu jõudmiseks ja on kurjad.

Siin annab Igor Gamanenko Semalt tipp ekspert teile mõned näpunäited selle kohta, kuidas ära tunda musta mütsi SEO, et teie veebisaidil Internetis hea positsioon saada.

Blackhat SEO

Blackhat SEO on ebaseaduslik tehnika otsingumootorite liikluse loomiseks - free business valuations online. Ehitatakse palju lingid ja Google'i reeglite ja eeskirjade kohaselt on ankurdustekstid töötatud välja. Otsingumootorid keelavad teie veebisaidi, kui olete kaasatud musta mütsi SEO tehnikatesse. Teid võidakse karistada ja teil on Internetiga rämpspostiga palju probleeme. Selliste veebisaitide artiklid on kirjutatud kvaliteedi säilitamiseta. Nende ridadel on palju õigekirja- ja grammatikavigu ning märksõnu kasutatakse siin ja seal. Samal ajal on mõned SEO eksperdid omaks võtnud musta mütsi SEO oma klientide petmiseks, näiteks syndiq8.com ja blachhatseo.com. Kui kasutate mõne nimetatud ettevõtte teenuseid, ei pruugi soovitud tulemusi saada.

On tõsi, et kõik Interneti-kasutajad on kogenud e-posti rämpsposti..Me saime e-kirju segane sõnumite ja manustega. Selliste e-kirjade vältimine on oluline. Lisaks ei tohiks te kunagi neid manuseid klõpsata. Märksõna rämpspost, otsingumootori rämpspost ja artikli rämpspost on musta mütsi SEO kolm peamist tehnikat.

Kõik SEO pole paha

Otsingumootorid jälgivad hoolikalt, kas olete teinud valge mütsi SEO või musta mütsi SEO. Teie veebisaidi järjestus sõltub seni kasutatavatest strateegiatest. Kui soovite oma äri internetis parandada, on oluline käsitleda nõrkusi ja vabaneda musta mütsi SEO-ist. Blackhat SEO võib parandada saidi auastet, kuid see ei saa teile kasu kaua, kui otsingumootorid keelavad ja karistavad teie saiti päevade jooksul.

Mitte otsingumootorid, mis eristavad head veebisaite ja halbu veebisaite. Tööstusharu, kus te töötate, on kogenud veebisaitide kujundajat , turundajat ja sotsiaalmeediat. Võib-olla soovite ühendada üksikisikutega, kes on juriidilised asjad. Kokkuvõttes ei ole SEO paha, sest tal on nii tume külg kui ka helge külg. Tume külg on siis, kui teete musta mütsi SEO, ja valge külg on siis, kui valite valge mütsi SEO tehnikad.

Neil, kes on seotud musta mütsi SEO tehnikatega, soovitame, et nad peaksid seda suuresti ära hoidma. Seda seetõttu, et nende jõupingutused osutuvad viljakaks. Nende veebisaitidel ei õnnestu saada head otsingumootorit ja nad ei suuda luua ühtegi pakkumist.

ebaeetiline tegevus

Musta mütsi SEO eksperdid on seotud ebaeetiliste ja ebaseaduslike tavadega. Kuid pidage meeles, et veebisaidid, mida otsingumootorid karistasid ja keelasid, ei ole musta mütsid. Mõnikord ärimehed ei mõista, millised strateegiad kõige paremini sobivad nende saitidele.

November 29, 2017