Back to Question Center
0

Kas varjamine on kasulik teie SEO kampaania jaoks? - Semalt ekspert, Natalia Khachaturyan

1 answers:

Google Webmasteri tingimuste ja juhiste rikkumine võib muuta teie saidi auaste madalamaks või jõuda Google'i musta nimekirja. Paljud veebihaldurid kaaluvad musta mütsi SEO tehnoloogiate kasutamist otsingumootoril kõrgel kohal, vahetult pärast saidi arendamise alustamist. Hiljuti on kümblustamine olnud digitaalturunduse tööstuse arutlusel.

Natalia Khachaturyan Semalt sisusstrateegia selgitab, et varjamine on üks kõige elegantsemaid trikke, mida veebimeistrid kasutavad oma sihtturgude reaalajas tabamiseks. Kui tegemist on maskeerumisega, siis panevad veebimeistrid otsingumootorid petma, esitades neile sisu, mis erineb potentsiaalsetele külastajatele kuvatavast tekstist - car appraisers. Lihtsamalt öeldes teeb maskeerimine veebisaidi serverite programmeerimise, et tagastada kasutajatele materjali erinevad versioonid võrreldes otsingumootoritele saadetud sisuga .

Kuidas Google reageerib varjumiseks

Tuntud ka kui otsingumootori rämpspost, varjamine on lühiajaline otsingumootori optimeerimise kava, mis võib teie tulevase veebikampaania täielikult ära hoida. Otsingumootorid ei meeldi petta. HTML-tekstidega ämblike ja robotite esitamine ja piltide tulemuste tagastamine kasutajatega on rikkumine, mis võib ohustada teie karjääri digitaalse turundajatena.

Veebimeistrid viivad oma saididesse varjualused, mille eesmärk on parandada algoritmide paremusjärjestust ämblike ja robotite petmisega. Google karistab veebimeistreid, kes rakendavad veebi ja lehe varjamist, märkides, et nende teisendava märksõna pole asjakohane. Musta mütsi SEO-meetodite jätkuv täitmine e-kaubanduse veebisaidil võib viia musta nimekirja efekti.

.htacess faili kasutamine saidi varjamiseks

Mõnede küsimuste kohta, kuidas varjamine läbi viiakse, on tõstatatud. Veebi varjamise ja lehe varjamine veebisaidil peate olema valvsad ja piisavalt targad. Kogu idee varjamine sõltub täiesti kasutajaagentidest ja IP-aadressidest. Selle musta mütsi SEO meetodi õnnestumiseks koguvad veebimehed otsingumootori indekseerijat ja mitmesuguseid IP-aadresse, mis aitavad neil sisu pakkuda.

Muutades konfiguratsioonifaile .htaccess kasutades Apache serverimoodulit, teevad veebimeistrid sisu edastamist, tuvastades, kust IP-aadress pärineb. Kui mod-rewrite'i mooduli server tuvastab, et IP-aadress kuulub veebihäirete hulka, siis genereeritud skript pakub algse sisu teistsugust versiooni .

Ühised varjualused

Veebimehed optimeerivad pealkirju, kirjeldusi ja meta-silte algoritmides kõrgeteks auastmeteks. Siin on SEO-tehnikad, mida veebimeistrid optimeerivad otsingumootorite trikistamiseks.

E-posti varjamine

E-posti varjamine on üks must-hat SEO meetodeid, mis võivad teie veebisaidi musta nimekirja kuvada. E-posti varjamine toimib, krüpteerides aadressi ja saatja nime oma isiku varjamiseks.

Kujutisi rikkad saidid

Veebihäired ei skaneeri pilte. Pildi rikkalik sisu koosneb rohkematest galeriidest kui materjalidest. Webmasters kasutavad mudeleid, et saada asjakohaste märksõnade kohta tipptasemel auastmeid.

URL-ide uuesti kirjutamine

Tuntud ka kui URL-i varjamine, URL-i ümberkujundamine on musta mütsi SEO-meetod, mis töötab muutuvate URL-ide muutmisel ja sisu muutumatuna.

Cloaking on üks musta mütsi SEO tehnikaid, mida te ei peaks oma veebisaidil täitma. Varjamine sõltub otsingumootorite petmisest ja ämblike ja robotite petmisest. Mõned veebisaidid on mustas nimekirjas, mille tulemusena optimeeritakse nende veebisaite musta mütsi jaoks sellistes meetodites nagu ketrus ja varjamine. Optimeerige veebisaidi valge mütsi SEO tehnikad, et saada ülemine paigutus oma teisendava märksõna jaoks.

November 29, 2017